Šaty do společnosti

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
qvapilka
12 příspěvků 30.1.17 20:36
šaty do společnosti

Nemohu se rozhodnout, zda si zakoupit tyto společenské šaty. Poradíte? Neumím se sama posoudit, jak v nich vypadám.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
marikahr
1052 příspěvků 30.1.17 20:43

@qvapilka = @xixela??

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.1.17 20:48

@marikahr jj i alexix :-D

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.1.17 20:51

@qvapilka proč proboha ty šaty nedáte pod některý předešlý nick, myslíte že jsme padlé na hlavu? neřekla bych že jsou vhodné na ples a vypadá to jako byste měla batoh, ale vemte si je a běžte, hrozné jsou ty lesklé silonky, pantofle nekomentuju a vás taky ne

Jordaan
9417 příspěvků 30.1.17 20:58

@qvapilka

Tak prece jen jdete?

xyz
1650 příspěvků 30.1.17 21:00

Tak ale tohle už je diagnóza, ne?

MarryJu
580 příspěvků 30.1.17 21:00

Juchuuu zase jdeme na ples

irma73
515 příspěvků 30.1.17 21:13

@qvapilka Zkuste ještě jiné, tyhle vám moc nesedí, navíc ty černé pruhy nahoře fakt vypadají jako batoh. A ano, také jsem vás okamžitě poznala, přece jen už tady společně 3 týdny přemýšlíme, jaké šaty obléct na ples, máme vás v oku :)

Karianne
134 příspěvků 30.1.17 21:25

Já bych to neživila :D Autorka poskytla tolik rozporuplných informací (jednou věk 33, pak 35, jednou přítel, pak manžel atd.), že bych řekla, že někdo nahoře akorát rozhodl, že se málo diskutuje, tak se to musí rozproudit.
Respektive - nevěřím, že by někdo zakládal tři účty, tři otázky do Peklo radí a tři diskuze, jen tak :D

qvapilka
12 příspěvků 30.1.17 21:28

No vy jste snad géniové, zase jste mě odhalily! No tak nic.Zase to neklaplo. Prostě mi už bylo trapné, bákat se dokola na to samé. Navštívila jsem jiný butik - paní tvrdila, že mi sluší. Přemýšlet o černé části jako o batohu mě nenapadlo - ale když na to tak koukám, máte pravdu - asi to tak na té fotce vypadá…
Co se týče silonek - doporučila mi nějaké šedé nebo černé 15 - max.20 den…tak sem si takové koupila…Doposud jsem netušila, co to znamená ten „den“…je to teda fakt věda
No, jinými slovy zase katastrofa…to už byla opravdu poslední možná možnost, kde se podívat…takže výsledek je opravdu asi jasný.

Ironie
12 příspěvků 30.1.17 21:29

Šaty jsou vám malé a společně s podprsenkou vám deformují prsa. Navíc jsou průsvitné a ten třpytivý efekt působí lacině. Vaše postava má obrovský potenciál, tak se pořád nehalte do takovýchto podivností…

qvapilka
12 příspěvků 30.1.17 21:30

Asi jsem nechápavá - ale nerozumím slovnímu spojení „obrovský potenciál“???

Jordaan
9417 příspěvků 30.1.17 21:39

@qvapilka

V te pr..li, kde bydlite, mate prekvapive velky vyber butiku. Kolik ty saty staly?

Jordaan
9417 příspěvků 30.1.17 21:44

@qvapilka

A ta pr..d se ted jmenuje HK. Co to znamena? Horni Kocourkov, Hluboky krtinec nebo Horackovic krava? A je to u Brna nebo u Hradce Kralove?

Příspěvek upraven 30.01.17 v 21:44

qvapilka
12 příspěvků 30.1.17 21:44

Cena téměř 1300,–

Ironie
12 příspěvků 30.1.17 21:45

Tak po lopatě - slušné prsa nahoře a štíhlé kotníky dole, to jsou vaše přednosti které v dobře sedícím oblečení vyniknou a odtáhnou pozornost od nedostatků, ale to už vám tu přede mnou řeklo padesát diskutujících. Rukáv po loket, pěkně propracovaný výstřih a sukně, která končí v nejužším místě kolen či krapet pod a hlavně správná velikost a není co řešit

qvapilka
12 příspěvků 30.1.17 21:46

Myslím, že je úplně jedno, kde ta pr..l je, taky mě nezajímá, kde leží Gotham City

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.1.17 21:47

@qvapilka a tohle vám trapné není? fikaně jste změnila bydliště, vaše postava je nezaměnitelná, fakt jste trochu vyšinutá, tyhle šaty nejsou plesové, jsou podle vaší teorie:mladé v krátkých, staré v dlouhých. Chtěla bych vidět čemu říkáte butik. prodavačka říkala…prodavačka chce prodat :-D

Dóbře_zlato_moje
330 příspěvků 30.1.17 21:47
@qvapilka píše:
Cena téměř 1300,–

Já padnu. :D :-D

qvapilka
12 příspěvků 30.1.17 21:48

Ironie - jenže takové oblečení prostě není k dostání
Hergot, tak proč mi prodavačka tvrdí, že je to pěkné?

marikahr
1052 příspěvků 30.1.17 21:52

@qvapilka uz ste navstivila tolko butikov, ze tolko snad ani v ziadnom okresnom meste nemoze existovat
za ten cas ste mohla zajst na kraj sveta napr do Prahy, Brna alebo Hradca Kralove do poriadneho obchodu…
ak toto nie je troll, tak sa asi dam vysetrit ja :-o

Jordaan
9417 příspěvků 30.1.17 21:52

@qvapilka

Dost mozna. Nedokazete se rozhodnout, jak se jmenujete, kde bydlite, kolik Vam je, jestli jste vdana, jestli pujdete na ples a dokonce ani co si obliknete - neverim Vam ani slovo.

xSx
1091 příspěvků 30.1.17 21:52

Že Vy jste šla zase na nákupy sama… :) Já bych byla schopna i přimhouřit oko, sice nejsou na ples, ale lepší, než ty černé. Ale stejně jste v nich pořád dost narvaná. Prosím Vás, butiky s cenou šatů za téměř 1300,– obcházejte obloukem a už se přestaňte ptát na to samé, když si po padesáté koupíte stejně debilní šaty a rady jsou Vám u zádele. Mimochodem, ty černé s výstřihem byste za tu cenu měla i s kabelkou. Takže já bych navrhovala se už zdržet komentářů, nebo z toho všem trefí :)

Jordaan
9417 příspěvků 30.1.17 21:54

@qvapilka

Jo a tech 1300 Vam taky neverim, protoze ten prilis maly hadr vypada jak z lacineho sekace.

Dóbře_zlato_moje
330 příspěvků 30.1.17 21:54

To je švanda! :-D

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek