Šaty do společnosti

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
nanjua
1153 příspěvků 30.1.17 21:58

Další kolo…

qvapilka
12 příspěvků 30.1.17 21:58

OK. Má to na něco nějaký vliv - kde bydlím, kolik mi je let, zda jsem vdaná nebo svobodná, rozvedená…vždyť e to jedno, ne…co je komu do toho…

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.1.17 21:58

@qvapilka měla byste nakupovat pouze za doprovodu osobního asistenta

Jordaan
9368 příspěvků 30.1.17 21:58

@Dóbře_zlato_moje

Nema na to Jolanda taky nejakou hlasku?

Dóbře_zlato_moje
330 příspěvků 30.1.17 21:59

Normálně by TV Nova mohla natočit novou reality show: „Česko hledá šaty pro xixelu“, nebo tak nějak. :-D :-D

nanjua
1153 příspěvků 30.1.17 22:00

@qvapilka šaty jsou hrozné a vy jste blbá

Dóbře_zlato_moje
330 příspěvků 30.1.17 22:01
@Jordaan píše:
@Dóbře_zlato_mojeNema na to Jolanda taky nejakou hlasku?

Ale to víte že jo: https://soundcloud.com/…dletom-svete :-D

AnoNe
884 příspěvků 30.1.17 22:03

Jo a zapomněla jsem napsat (k vašemu druhému naprosto totožnému příspěvku), že vám ta podprsenka půlí prsa!!! Má naprosto špatnou velikost! Ale možná je to i tím, že vám jsou ty šaty opět malé - to proboha nevidíte, jak jste v nich narvaná - jen rupnout. A nezakládejte milion diskuzí, snad můžete pokračovat v té původní.

marikahr
1052 příspěvků 30.1.17 22:03

@qvapilka byt vasim manzelom a priatelom v jednom tak by som vas dala zbavit svojpravnosti

Jemma
226 příspěvků 30.1.17 22:04

Mám spíš pocit, že jste vytáhla nějaký starý hadr ze skříně, kolik jich ještě bude?

Jordaan
9368 příspěvků 30.1.17 22:05
qvapilka
12 příspěvků 30.1.17 22:09

Nanjua - nevím, podle čeho soudíte, že jsem blbá, ale budiž, myslet si můžete, co chcete. Já zde ale také nikoho neurážím.
Ok - vyjádřily jste se, dále už nemusíte. Myslím, že mi to stačí. Urážet se nenechám. Šaty jsou, jaké jsou, jsou jiné, než klasické plesovky..to je fakt, ale proč by člověk musel vypadat stejně jako ostatní. Paní prodavačka tvrdila, že to jsou plesové šaty - chápu, že chce prodat…ale na druhou stranu, proč by mi bulíkovala něco, když jsem domluvená, že v případě, že se nebudou líbit, přijdu je vrátit a nebyl s tím vůbec problém…

kocoureksuggy
499 příspěvků 30.1.17 22:09

@qvapilka
Vůbec nic to neznamená, jen jsem chtěla vědět, kde žije taková blbka. Nebo troll.

pehot
713 příspěvků 30.1.17 22:11
@qvapilka píše:Hergot, tak proč mi prodavačka tvrdí, že je to pěkné?

tak ale to nemyslíte vážně, že ne?
Už i malý děti vědí, že úkolem prodavačky je zboží PRODAT = zbavit se ho. A největší radost prodavačka má, když jí do „butiku“ přijde taková nerozhodná xixela ( alexix, qvapilka). To si mne ruce, protože je šance, že s trochou lichotek se zbaví i naprosto příšerných šatů, které nikdo příčetný nekoupí.

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.1.17 22:11

@qvapilka když se nebudou líbit nám??? :-D

nanjua
1153 příspěvků 30.1.17 22:12

@qvapilka Asi už od vás chtěla mít pokoj jako (věřím že) spousta lidí zde. Chytrému napověz, hloupého kopni. Běžte si v čem chcete, však stejně půjdete.

qvapilka
12 příspěvků 30.1.17 22:22

Pehot - nejsem blbá a chápu, že chce prodat, ale proč tedy ta možnost šaty vrátit? To jako co kdyby náhodou se chytla, jo?

vlm- ne, vám ne, byla jsem jen zvědavá, co na to řeknete, ale asi jsem se neměla ptát…
marikahr - to jsem vám ještě neřekla, že jsem nesvéprávná? Tak teď už to víte!!!

Nevěděla jsem, že cílem této diskuze je navážet se do lidí a urážet…však nanjua - nechápu, z jakého důvodu reagujete, když chcete mít pokoj…nikdo se Vás o příspěvky neprosí…
chtěla bych vidět vás, jak byste si vybraly někde, kde prostě není výběr - a nemyslím tím jeden obchod, ale tu spoustu, co jsem navštívila.

AnoNe
884 příspěvků 30.1.17 22:22

Hm, tak jsem to ještě chvíli zkoumala a ty prsa to podle mě půlí fakt proto, že je to v nejširším místě hrudníku prostě moc malý, no a protože jsou prsa měkká, tak se vyvalí nahoře a dole a ze strany vznikne prostě takovej velbloud. Trochu kolmej - hlavou dolů (nebo nahoru). Vlastně taková obdoba toho, když se holky narvou do moc malých džínů a vyrazí se jim nad nima muffin. Tak tohle je takovej prsní muffin.

Dóbře_zlato_moje
330 příspěvků 30.1.17 22:27

@qvapilka Asi je to marný vůbec psát, ale znáte ten pocit, když někomu něco opakujete klidným hlasem tak dlouho, až to prostě nevydržíte a vybuchnete? Tak přesně to se stalo Peklu s Váma. Jestli jste si nevšimla, tak ze začátku (a po dost dlouhou dobu) se Vám tady všichni snažili radit. Jenže jste nás nechala bez efektu opakovat stále to stejný, až to tu bouchlo. Ale teď je tu aspoň bžunda. :-D

qvapilka
12 příspěvků 30.1.17 22:29

Chápu to, ale teda na bžundu nemám náladu.

irma73
515 příspěvků 30.1.17 22:30

@qvapilka Napíšu vám do SZ, tady to nemá cenu, „dámy“ pořádají štvanici.

Jordaan
9368 příspěvků 30.1.17 22:33

@qvapilka

Fakt ne? Vzdyt si tu z nas delate srandu uz docela dlouho.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek