Šaty do společnosti

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.1.17 22:34

@qvapilka alexix a xixela si poradit nedaly nevím co čeká @qvapilka ??stačí pročíst ty tři diskuze máte tam rad…jen si je přečíst

Příspěvek upraven 30.01.17 v 22:36

petik01
138 příspěvků 30.1.17 22:35

Milá Xixel, také jsem Vás poznala hned podle úvodní fotky. Myslím, že si vůbec nevěříte a máte velmi malé sebevědomí, což je velká škoda, protože opravdu nejste ošklivá. Také se domnívám, že tím měněním údajů (manžel, přítel, věk) se snažíte vždy na počátku diskuze zamaskovat, že jste jedna a tatáž osoba. Vím však, že nejste žádný trol a pouze se snažíte o „objektivní“ pohled, proto zakládáte více diskuzí a dotazů. Bohužel si však tím škodíte a některé uživatelky zbytečně provokujete a tím hrozí, že se objektivita v hodnocení naopak vytratí a Vaše důvěryhodnost tím klesá.
Za sebe Vám radím, zapracujte hlavně na svém sebevědomí a neberte si k srdci urážky od neznámých lidí na internetu.
Být Vámi vezmu černé nebo modré šaty z předchozího vlákna. Místo obcházení posedního butiku jste si klidně mohla vybrat k modrým šatům pěkné doplnky (kabelku, boty…), které byste mohla klidně užít i jinde. Nepřikládejte těm šatům takovou důležitost, je jen poměrně malá šance, že zrovna teď, když usilovně hledáte, narazíte na nějaké dokonalé a úplně podle Vašich představ. Výsledný dojem pak ovlivňuje i účes, líčení, ale PŘEDEVŠÍM úsměv a zdravé sebevědomí. Tak už se tolik netrapte a připomeňte si, že ples je především o zábavě.

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.1.17 22:35
@irma73 píše:
@qvapilka Napíšu vám do SZ, tady to nemá cenu, „dámy“ pořádají štvanici.

přečtěte si všechny tři vlákna a peklo radí a změníte názor, ale dělejte jak myslíte

Jordaan
9368 příspěvků 30.1.17 22:37

@irma73

Jj, napiste ji SZ, jak jsme tu vsechny hnusny a zavistivy. Nejvic ji zavidime postavu matky pluku a jeji uzasny vkus a cit pro styl.

Dóbře_zlato_moje
330 příspěvků 30.1.17 22:37

@petik01 Nesmírně obdivuji Vaši trpělivost. :-)

pehot
713 příspěvků 30.1.17 22:47

@qvapilka nemyslím si, že jste úplně blbá - to fakt ne, ale opět jste se prodavačkou nechala natlačit do nákupu nepadnoucích a neslušivých šatů… a to zrovna chytře nevypadá.

Jestli nemáte nikoho, kdo by Vám s výběrem šatů pomohl ( a nezdráhal se vyslovit i krutou pravdu), vemte si jeden den dovolenou, jeďte do nějakého většího obchodního centra a vlezte do úplně každého obchodu, co jich tam bude. Naberte do kabinky všechny možné i nemožné střihy šatů a zkoušejte a foťte a zkoušejte a foťte a zase zkoušejte…a v dalším obchodě zas a znova. NIC hned NEKUPUJTE!
Doma si ty fotky v klidu prohlédněte, dejte tomu čas. Pak vyberte 3-4 šaty, ve kterých si budete připadat hezká a ty sem pak dejte pro posouzení.
Teď nepíšu o šatech na ten konkrétní ples, ale o šatech pro Vás obecně (evidentně Vám ve skříni chybí).

Ještě k tomu zkoušení: nebojte se zkoušet i šaty na první pohled nic moc - oblečené můžou překvapit. A zkoušejte klidně i víc velikostí. To, že máte velikost 42 (nebo kolik) neznamená, že každé šaty vel. 42 Vám budou sedět.

Jordaan
9368 příspěvků 30.1.17 22:56

@pehot

Je to marny :-D

Dóbře_zlato_moje
330 příspěvků 30.1.17 22:58

@Jordaan Pssssst! Vy tady nechcete hodne xixel v ruznych satech?! :D

irma73
515 příspěvků 30.1.17 22:59
@Jordaan píše:
@irma73Jj, napiste ji SZ, jak jsme tu vsechny hnusny a zavistivy. Nejvic ji zavidime postavu matky pluku a jeji uzasny vkus a cit pro styl.

Jste napružená a hledáte hromosvod. Poslužte si.

pehot
713 příspěvků 30.1.17 22:59

@Jordaan asi jo, ale pořád se ve mmě perou pocity: to snad neni možný, to musí bejt sranda + jestli to sranda není, tak mi je paní strašně líto. A tak nějak pořád doufám, že se třeba už konečně „chytne“.

irma73
515 příspěvků 30.1.17 23:01

@vlm Četla jsem je, přesto myslím, že jste právě @qvapilka společnými silami ublížily.

Jordaan
9368 příspěvků 30.1.17 23:06

@Dóbře_zlato_moje

Mate pravdu. Uz drzim sva nevymachana usta ;-)

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.1.17 23:07

@irma73 no ještě že jsme neublizili xixela…je to jen diskuze proboha, jaký ubližování, chtěla rady a stejně jede svou..to je pak každá rada drahá

Jordaan
9368 příspěvků 30.1.17 23:07

@irma73

Kdybych byla napruzena, tak napisu neco uplne jinyho :-D

irma73
515 příspěvků 30.1.17 23:13

@vlm Taky bylo možné jednoduše se zdržet komentáře.

irma73
515 příspěvků 30.1.17 23:13

@Jordaan No nazdar :)

Jordaan
9368 příspěvků 30.1.17 23:16

@pehot

Ja i chapu, ze se nekdo nedokaze rozhodnout, ze nekdo nepozna, co mu slusi a ze se nekdo necha ovlivnit prodavackou a koupi (i nekolikrat za sebou) neco neslusiveho. Nechapu, proc sem nekdo strka fotky, pokazde si vymysli jine jmeno a mysli si, ze to nikdo nepozna. To nas tu ma opravdu za takove tupky? A kdyz jo, tak proc se nas teda pta?

Giuli
2931 příspěvků 31.1.17 05:29
@qvapilka píše:
Myslím, že je úplně jedno, kde ta pr..l je, taky mě nezajímá, kde leží Gotham City

Je to Na východ od ráje.

Amigdala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.1.17 07:40

Já bych doporučila cvičit na břicho a nehrbit se!

Dóbře_zlato_moje
330 příspěvků 31.1.17 07:50

:-D :-D :-D Mám asi deja vu! :-D

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.1.17 08:15

@Amigdala jo tak tyhle rady dostala ještě jako Alexix, ale asi jí moc ublížily tak se změnila na Xixela :-D

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.1.17 08:17
@irma73 píše:
@vlm Taky bylo možné jednoduše se zdržet komentáře.

no to nevím proč? kdo chce kam…zase mohlo být víc zábavy..ale já už bych to fakt nekrmila

Amigdala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.1.17 08:18

@vlm Nechte si tu ironii, tuším, že máte chyby a nedostatky, jinak byste sem dala fotku!

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.1.17 08:29

@Amigdala neee to už tu bylo :-D, mám vy ne??

Amigdala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.1.17 08:32

@vlm Zatím ne, musím ještě tak pět let cvičit na břicho, dělám to pomalu a správně, jinak bych si ublížila a navíc to trvá, vy si myslíte, že jsou hned vidět zázraky???

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek