Šaty do společnosti

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.1.17 08:36

@Amigdala no to jsou léta dřiny a odříkání, já to dobře vím, jsem ve fázi plánování, nic se nemá uspěchat

Josefka
602 příspěvků 31.1.17 08:56

Jsem trouba, pořád věřím, že tohle všechno směřuje k dobrému konci.

Tuhle jsem si zkoušela tahle šaty. Materiál bavlna, takže taky žádná echt plesová róba. Byly mi velké v prsou, resp. od podpaží k podpaží, nevím, jak to lépe napsat, prostě přesně tam, kde ty poslední postované šaty zakladatelkám (všem třem - nebo kolik jich je) táhnou. Docela by mne zajímalo, jak by jí slušel tento střih (byť bez rukávu).

PS: Nohy teda má @qvapilka hezčí než xixela (a asi i hezčí, než já). :-D

Idun
16 příspěvků 31.1.17 09:17

@xixela @alexix @qvapilka nebo jak se to vlastně jmenujete… tak já to tentokrát zkusím bez legrácek a utahování, jo? A jsem zvědavá, zda si z toho něco odnesete. Takže za prvé - prosím, přestaňte si stěžovat na to, jak vás tu všechny urážejí a dělají si z vás legraci. Dobrých rad jste dostala vagón, neřídila jste se jimi. Narovnat se vám přijde nepřirozené, cvičit na břicho namáhavé. Neříkám, že je to tak, ale budí to dojem, jako byste jen hledala důvody, proč něco nejde, proč jste největší chudák na světě.
Vracíte se pod různými jmény jako bumerang, možná se domníváte, že jsme úplně tupé a nepoznáme vás. Tvrdošíjně se držíte stylu šatů, které vám prostě nesedí, nemáte na ně postavu (ne, nemyslím si, že byste na tom byla nějak hrozně, máte postavu, která se při troše snahy dá obléknout hezky, já kdybych se oblékla do něžných volánkových šatečků, tak budu vypadat jak obstarožní tank, takže se do toho rvát nebudu, i když na jiných se mi to líbí), ale zas a znovu se dožadujete pochvaly něčeho, co prostě není možné pochválit. Jako, jo, ono je možné vzít si oblečení, které „boří pravidla oblékání dané postavy“, ale musíte to unést, pak můžete dokonce vypadat skvěle. Ale k tomu je potřeba pořádná dávka sebevědomí a nositelka musí celou svou osobností křičet „mám to na sobě i když bych mít neměla a je mi fuk, co si o tom myslíš“. Dokud si neuvědomíte, že každá sranda něco stojí - peníze za oblečení, čas na obíhání slušných obchodů, trochu potu při cvičení, bolesti při rovnání zad atd., tak se nikam dál nepohnete. Je mi líto, ale je to tak, věřte, že to znám sama podle sebe. A taky vím, že se to zvládnout dá, chce to jen přestat fňukat a svalovat všechno svoje neštěstí na nespravedlivost světa.
Nedivte se, že se diskuze zvrhla v bohapustou bžundu. Já jsem poměrně klidnej člověk, ale nakrkla jste mě svým přístupem pořádně, dokonce tak, že sem píšu, i když tak činím je výjimečně. Takže se konečně vzpamatujte, přestaňte skuhrat a něco pro sebe udělejte. Jste mladá a pohledná, možnosti máte, využijte jich.
Ufff… jsem se teda zapotila, ráda bych věřila tomu, že jsem si tady nedělala z huby mrzáka zbytečně ;)

rézinka007
112 příspěvků 31.1.17 09:28
@Dóbře_zlato_moje píše:
@Jordaan Pssssst! Vy tady nechcete hodne xixel v ruznych satech?! :D

Ano, ano, ano… já chci! Už jsem se dlouho tady na pekle tak nepobavila :-)

lesnížínka
223 příspěvků 31.1.17 09:43

„Každoročně takřka nadlidský úkol se se ZOOTím výběrem stává hračkou!“
https://www.zoot.cz/…ova-sezona-3?… ještě nepoznali Xixelu.. ;)

Jordaan
9357 příspěvků 31.1.17 10:35
@qvapilka píše:
No vy jste snad géniové, zase jste mě odhalily! No tak nic.Zase to neklaplo. Prostě mi už bylo trapné, bákat se dokola na to samé. Navštívila jsem jiný butik - paní tvrdila, že mi sluší. Přemýšlet o černé části jako o batohu mě nenapadlo - ale když na to tak koukám, máte pravdu - asi to tak na té fotce vypadá…
Co se týče silonek - doporučila mi nějaké šedé nebo černé 15 - max.20 den…tak sem si takové koupila…Doposud jsem netušila, co to znamená ten „den“…je to teda fakt věda
No, jinými slovy zase katastrofa…to už byla opravdu poslední možná možnost, kde se podívat…takže výsledek je opravdu asi jasný.

@Amigdala

Tady.

Dóbře_zlato_moje
330 příspěvků 31.1.17 12:04
@rézinka007 píše:
Ano, ano, ano… já chci! Už jsem se dlouho tady na pekle tak nepobavila :-)

Hreje me pocit, ze je tady nekdo jeste skodolibejsi nez ja. :D :D

Idun
16 příspěvků 31.1.17 12:13

@rézinka007 @Dóbře_zlato_moje - ženský, nejste v tom samy ;)

may.frayn
1047 příspěvků 6.2.17 22:41

A spammer meadc celou tuhle frašku zdárně završil!

MP Edina
131 příspěvků 13.2.17 13:27

@Idun Naprostý souhlas, slovy klasika: kdo chce hledá způsob, kdo nechce hledá důvod…

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek