Saty mala postava na prahu 50????

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Bastuch
3 příspěvky 13.06.19 09:40
Saty mala postava na prahu 50????

Ahoj vsem!
Po mnoha letech bych si chtela koupit letni saty, jsem male postavy 160cm,65kg. Miry92,78,99.Trapi mne silnejsi paze, lytka a brisko.Je mi 48 let, nejsem zadna konzerva, miluji vesele barvy, nejvíce cervenou.
Poradite prosim?

Reakce:
marikahr
911 příspěvků 13.06.19 20:14

@Bastuch keďže vám nikto neodpovedal, skúsim začať ;-)
Neviem, aký štýl je vám blízky, ale podľa mier sa nemusíte extremne obmedzovať
Skúste napísať niečo bližšie, čo rada nosíte alebo dajte fotku postavy

Liška S.
6 příspěvků 13.06.19 20:22

Je mi šestadvacet a mám myslím podobnou postavu jako vy. Šaty nosím pořád, takže už to mám docela vychytané :)

Malé postavě pomůže krátká sukně. Nemyslím minisukně, spíš něco právě po kolena.
Navíc lem sukně u kolen odpoutá pozornost od nejširší části lýtek (sukně do půli lýtek obyčejně způsobí, že nohy pak vypadají jako sloupy).

Silnějším rukám pomůžou rukávy. Já mám nejraději rukávy po loket - tolik nehřejí, ale zakryjí co zakrýt mají a navíc opticky prodlouží ruku, čímž opět trochu pomohou postavě. Když jsou šaty lehké a vzdušné, nevadí mi ani ve velkém horku. Jestli chcete něco do vyloženě tropického vedra, zkuste se poohlédnout po šatech s aspoň kratičkým rukávem, vždycky vypadá na silných rukou mnohem lépe než ramínka (vůbec nejhorší jsou velké průramky).

Co do střihu vám toho asi bude slušet spousta, nevolila bych nic úplně upnutého (vypadá to dobře na málokom a většinou za cenu stahovacího prádla a takový bič bych si na sebe ve třicetistupňovém vedru dobrovolně nešila) a navíc to nevětrá.

Zvýšený pas opticky prodlouží nohy (a tedy i postavu).

Já mám ráda šaty buď s relativně vypasovaným živůtkem (s tím zvýšeným pasem) a volnou sukní, nebo celé relativně volné, ale s (mírně zvýšeným) pasem do gumy, čímž předvedu, že ten pas teda jako mám a nejsem jednolitá krabice, ale nemusím se zároveň nijak moc snažit zatahovat břicho nebo se bát se najíst :)) Doporučuju.

Bastuch
3 příspěvky 14.06.19 06:56
@Liška S. píše:
Je mi šestadvacet a mám myslím podobnou postavu jako vy. Šaty nosím pořád, takže už to mám docela vychytané :)

Malé postavě pomůže krátká sukně. Nemyslím minisukně, spíš něco právě po kolena.
Navíc lem sukně u kolen odpoutá pozornost od nejširší části lýtek (sukně do půli lýtek obyčejně způsobí, že nohy pak vypadají jako sloupy).

Silnějším rukám pomůžou rukávy. Já mám nejraději rukávy po loket - tolik nehřejí, ale zakryjí co zakrýt mají a navíc opticky prodlouží ruku, čímž opět trochu pomohou postavě. Když jsou šaty lehké a vzdušné, nevadí mi ani ve velkém horku. Jestli chcete něco do vyloženě tropického vedra, zkuste se poohlédnout po šatech s aspoň kratičkým rukávem, vždycky vypadá na silných rukou mnohem lépe než ramínka (vůbec nejhorší jsou velké průramky).

Co do střihu vám toho asi bude slušet spousta, nevolila bych nic úplně upnutého (vypadá to dobře na málokom a většinou za cenu stahovacího prádla a takový bič bych si na sebe ve třicetistupňovém vedru dobrovolně nešila) a navíc to nevětrá.

Já mám ráda šaty buď s relativně vypasovaným živůtkem (s tím zvýšeným pasem) a volnou sukní, nebo celé relativně volné, ale s (mírně zvýšeným) pasem do gumy, čímž předvedu, že ten pas teda jako mám a nejsem jednolitá krabice, ale nemusím se zároveň nijak moc snažit zatahovat břicho nebo se bát se najíst :)) Doporučuju.
@marikahr píše:
@Bastuch keďže vám nikto neodpovedal, skúsim začať ;-)
Neviem, aký štýl je vám blízky, ale podľa mier sa nemusíte extremne obmedzovať
Skúste napísať niečo bližšie, čo rada nosíte alebo dajte fotku postavy

Moc dekuji za reakci.
Nejvice jsem naklonena dzino-trickovemu stylu a k tomu Vansky.:grin:
Zadna elegance ci neco podobneho.Ale ted jsem. zacla nove pracovat v malem obchudku ve velkem. obchodnim centru a koukam. hodne na lidi-zeny a temer vsechny nosi sary. A nejsem vzdy zrovna štíhlé.
Jeste mne k tomu vede mozna i novy partner.Kdyz jsme sli na prvni rande, tak se ptal, zda budu mit sukynku.To.jsem si rikala, ze se asi pomatl.:joy:
No ale hlavne to chci udelat pro sebe, citit se zensky a i trochu atraktivne.
Fotku dodam pozdeji, az mne nekdo vyfoti.Same mi to asi nepujde.:blush:

Bastuch
3 příspěvky 14.06.19 07:40
@Liška S. píše:

@marikahr

MP blanka
1840 příspěvků 14.06.19 08:17

@Bastuch - ak zatiaľ na šaty nie ste zvyknutá, a pritom ich chcete, bude to chcieť hlavne skúšať. Najlepšie s kamarátkou, ktorej úsudku dôverujete. Nového partnera by som k tomu, aspoň zatiaľ, nebrala. A držte sa obecných rád, napr. ako píše @Liška S. Až si zvyknete na nový pocit a vzhľad, možno, že skúsite aj niečo odvážnejšie.

Moudd
81 příspěvků 14.06.19 12:36

Zkuste šaty zavinovacího typu, ty sluší hodně ženám. Mám několikery „falešně“zavinovací (zavinutí je napevno).A jsem s nimi opravdu spokojená.

zdenka1212
2 příspěvky 29.06.19 11:22

@Bastuch Zkuste nějaké jednoduché šaty s výkroji na ramenou, právě ty by měli opticky zmenšit širší paže.
Třeba kik má pěkné a docela dobré ceny
https://www.letakytentotyden.cz/…d-12-06-2019

Nebo další možností jak zúžit širší paže jsou rozevláté volánky na rukávech, něco jako tyhle z bonprixu
https://www.bonprix.cz/…tone-947468/

giuliettka
3703 příspěvků 29.06.19 11:36
@zdenka1212 píše:
@Bastuch Zkuste nějaké jednoduché šaty s výkroji na ramenou, právě ty by měli opticky zmenšit širší paže.
Třeba kik má pěkné a docela dobré ceny
https://www.letakytentotyden.cz/…d-12-06-2019

S tými výrezmi na rukávoch a dlžkou pod zadok? To si snáď robíte srandu. Toto optický zmenší paže? Na veľkosti viac ako 36 to bude vyzerať jak parodia. A vzor a farba sú príšerné. To vyzerá ako keby to posrali muchy. Ale najhoršie sú tie diery na tých rukávoch.

zdenka1212
2 příspěvky 09.07.19 15:42

@giuliettka Mě se ty šaty líbí. No tak každý máme holt jiný styl. Nemusíte být hned tak zlá.

giuliettka
3703 příspěvků 09.07.19 17:06
@zdenka1212 píše:
@giuliettka Mě se ty šaty líbí. No tak každý máme holt jiný styl. Nemusíte být hned tak zlá.

Nepopieram, že každý máme iný štýl a že sa šaty niekomu možu páčiť. Keby ste to dala do témy, čo som si dnes kúpila, tak ani neceknem, fláknem červené ramienko, že mne sa to nepáči a hotovo. Ale zadanie bolo Trapi mne silnejsi paze, lytka a brisko.Je mi 48 let a tieto šaty sú krátke na to, aby zakamuflovali väčšie bruško. Tie rukávy na silnejšie paže upozornia a nie zakryjú. No a farba a vzor priznávam sa mi len jednoducho nepáčia. Docela ma zaujímalo ako dopadne dotazovateľka a ako si poradí s radami. Čakala som na sľúbenú foto a zrejme by som potom poradila. Možno rovnako blbe ako vy a možno by ste sa k mojmu komentáru vyjadrila rovnako ako ja k vášmu. Kde vidíte zlobu? Ak v popisu vzoru, tak uznávam napísala som to tak, ako som to cítila. :-D

Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek