Šaty na maturitní ples - žádná šlehačka apod.

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Najdete v encyklopedii: Jak vybrat šaty na ples

Stránka:  « Předchozí 1 2
Eleanor Rigby
686 příspěvků 12.9.13 19:21

Ve společenských sálech měst, městysů a městeček různě po Čechách se, pravda, nevyznám, ale třeba v Náchodě do Beránka bych si regulérní plesové šaty rozhodně vzala!

kamaradvladimir
448 příspěvků 15.9.13 09:18

Já nechtěl znehodnotit úroveň maturitních plesů, ale musíte uznat, že většina návštěvníků tam chodí spíše na kukandu jak to jejich dítko, vnučka, sestřenice nebo kamarádka dostane šerpu s nápisem maturant, někdy doplněný vtipným, někdy ehm podivným komentářem. Na klasiku nikdo moc netančí a čeká se na diskohrátky :) to je teda můj osobní poznatek k maturitákům v Praze… já to za ples moc nepovažuji.

Karol18
31 příspěvků 15.9.13 10:58

Rozhodně bych se krátkých šatů nebála. Kolikrát to vypadá mnohem vkusněji, než když se někdo narve do šatů typu dort. Maturitní ples je sice slavnostní, ale určitě v krátkých šatech budete výjimečná a když to dobře sladíte, tak i krásná. Já bych do toho šla.

Chanelle
55 příspěvků 18.9.13 15:50

Střih těch bílých tylových šatů s modrým přepásáním je úžasný. Navíc působí slavnostně. A pokud k tomu použijete nějaký výrazný šperk jak je na obrázku tak to bude opravdu šik. Ještě bych doporučila věnovat pečlivou pozornost botám a nezapomenout na jednoduché psaníčko - v žádném případě pompadurky a nic na řemínek byť je to sebepraktičtější.
Mimochodem inspiraci na retro maturiťák vám určitě dá film Pomáda :-)

TulaJ
254 příspěvků 18.9.13 16:28

Mám stále doma šaty, ktoré mala na maturitnom plese/večierku moja mama - maturovala v r. 1948, mala čierne šaty - sametový živôtik s lodičkovým výstrihom a 3/4 úzkymi rukávmi, širokou taftovou sukňou do pol lýtok, s volánkovou spodničkou - krásne! Mala podobnú postavu ako VéčkoBéčko - len o pár cm vyššia. Ešte aj ja som ich párkrát mala na plese, keď som bola mladšia a mala trošku štíhlejší pás (len bez tej spodničky - z nej mi mama ušila „princeznovské“ šaty na jeden karneval, keď som mala 5 rokov), a možno ich oblečie niekedy aj dcéra - je to doslova „vintage“ (a neporovnateľne kvalitnejší materiál ako teraz).

Esmee
4418 příspěvků 18.9.13 16:38

Směle do toho! 50. šaty s midi délkou ze slavnostního materiálu budou vypadat lépe, než všechny šlehačky dohromady! Mně se líbí šaty na přiložené fotce, samozřejmě s vhodným stylingem.

http://www.ebay.co.uk/…400566653239?…

http://www.ebay.co.uk/…400531474682?…

http://www.ebay.co.uk/…400532160146?…

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.9.13 16:45

@Esmee Čo je to za „slavnostný“ materiál, za tie peniaze?

Esmee
4418 příspěvků 18.9.13 16:55

@Giulietta Ta fotka je samozřejmě ilustrační, netuším, z čeho ty šaty jsou. Mně by se líbíl třeba taft, nebo krajka.

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek