Šaty na svatbu pro hosta

Fotoalbum tématu (35) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
Garfie
4456 příspěvků 15.5.14 13:32

@laura17 Ok, tak já myslím, že na letní svatbu na mladou holku jsou super. A půjdou hezky doladit :-) Užijte si to!!

MP Vladenka
1307 příspěvků 15.5.14 17:08

@Ati z C & A (Václavské náměstí - ta nová Koruna tomu tuším říkají - dole u Můstku kousek od obchodu Gate)v Praze

světlana C
2 příspěvky 23.5.14 23:03

Dobrý den, chtěla bych se vás zeptat, kde mužu najít tyto šaty?

Betty J.
2031 příspěvků 24.5.14 06:50

@světlana C: bez obrázku to bude těžké…

světlana C
2 příspěvky 24.5.14 10:55

Dobrý den, chtěla bych se vás zeptat, kde mužu najít tyto šaty?

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.14 11:00

@světlana C V Austrálii? :-)

Elektrikarka
6 příspěvků 10.2.15 11:04
Kam se hodi tyto saty?

Ozivuji diskuzi. Mam uz nekolik let tyto saty, ale jeste nikdy jsem je nemela na sobe, protoze jsem nenasla prilezitost, kde bych si je mohla vzit. V cervnu jdu na svatbu, ale po vyzkouseni satu a precteni tehle diskuze jsem je uz zavrhla. Duvod: jsou moc vyzyvave, vyrazne a ne uplne vhodne na tanec… Ale je mi lito, ze je zase nevyuziji. Zajimal by me vas nazor, k jake prilezitosti se tyto saty hodi? Na diskoteky a party jsem nikdy nechodila. Co treba na veceri do luxusnejsi restaurace?

Iv_Sm
1597 příspěvků 11.2.15 14:59

@Elektrikarka Úprimne - ten svetlomodrý útvar v strede šiat je tak strašne nepekný, že si neviem predstaviť, kam by sa tieto šaty hodili. Veľmi chválim, že si ich nedáte na svadbu. Asi sama cítite, že to nie je ono, keď ich nenosíte. Čo tak skúsiť ich posunúť ďalej a zohnať si niečo iné, pekné, v čom sa budete dobre cítiť a skvele vyzerať?

PS: S Vašou postavou by to nemal byť žiaden problém :)

Tebah
4257 příspěvků 11.2.15 15:12

@Elektrikarka Do luxusnější restaurace bych si je nebrala, protože podle mě dost hrozí, že budete vypadat jako call girl. Na drink nebo do klubu jsou fajn, i když ta část na břichu je trochu divná.

Elektrikarka
6 příspěvků 11.2.15 18:14

Diky, ze jste napsaly! Byla to mladicka nerozvaznost, dnes uz bych si takove saty nekoupila. Presne tak, pripadam si v nich trochu jako luxusni prostitutka :)

koritsi
426 příspěvků 11.2.15 19:03

Taky mě čeká v červnu svatba v rodině. Já mám zatím předvybrány tyto (jsou smaragdově zelené), ale možná to ještě x krát změním:-)

verulenka
3336 příspěvků 11.2.15 19:59

@Elektrikarka já osobně bych je raději nechal odpočívat v pokoji.
Nemyslím si, že lusxusní „společnice“ by toto oblékla.

Elektrikarka
6 příspěvků 11.2.15 20:17

Vedela jsem, ze to slovo luxusni nekoho popudi :) Tak pardon. Ty saty jsou asi k nicemu.

Elektrikarka
6 příspěvků 11.2.15 21:22

Ted me napadlo, mohla jsem v nich jit do kina na Hobita! Divala jsem se na ten obrazec na brichu a myslim, ze jsem na to prisla. Je to Sarumanovo oko.

Tebah
4257 příspěvků 12.2.15 09:32

@Elektrikarka Ideálně když si v kině lehnete na bok, aby bylo oko ve správné poloze :-)

Jinak palec nahoru za Váš rozumný a věcný přístup ke kritice šatů!

Elektrikarka
6 příspěvků 12.2.15 14:26

Mea culpa, chtela jsem napsat Sauronovo. Jinak to byl puvodne napad meho muze, ze bych mohla konecne oblect ty saty. Ja jsem totiz v civilu spis lesana, podle typologie pekla. I kdyz ted uz dost umirnena verze :)

Tebah
4257 příspěvků 12.2.15 14:39

@Elektrikarka Já to pochopila, primárně mě napadla tahle podoba:
http://www.l-o-t-r.estranky.cz/…ko-hrozy.jpg

U té Vaší verze se ale ani nemusíte otáčet :-)

katka987
1 příspěvek 26.3.16 18:20

Ahojte. CHcela by som sa opytat co si myslite o tychto satach. Ci su vhodne na svadbu alebo nie. Za rady dakujem

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.3.16 19:47

@katka987 ty jsou nádherné a chtěla bych vidět toho smělce, co by měl námitky :-)

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.3.16 20:36

@katka987 Áno, sú krásne.

annie541
1 příspěvek 25.5.16 10:30

Ahojte :) v červnu jdu kamarádovi na svatbu, bude to klasická venkovská svatba v kostele. Myslíte že jsou tyto šaty vhodné?
http://www.alltex.cz/…staciove.jpg

Meggie2503
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.7.16 19:58

Ahoj, co si myslíte o těchto šatech na svatbu pro hosta? Svatba je ve stylu black&white a nechci tam jít v černý šatech. Tyhle mě hrozně zaujali, ale zároveň nevím, jestli to není už přehnané… Budu ráda za každý názor :)

Cinkitoo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.7.16 23:32

@Meggie2503 Jestli budou naživo pěkně ušité (myslím kvůli těm vzorům), tak OK ;)

94.Lucie
2 příspěvky 1.8.16 11:26

Ahoj,

co říkáte na tyto šaty? Hodí se na svatbu pro hosta? Téma svatby není dané. Říkám si, jestli nejsou moc vzorované…
http://www.blankastraka.cz/…tea-36-modra

weruberu
1261 příspěvků 1.8.16 12:37

Já měla na svatbě jako host tyto, kupovány v Praze ve Fénixu v obchodě se společenskými šaty, raději jsem ještě posílala nevěstě-kamarádce jestli jsou ok :-)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek