Šaty na svatbu - vhodná barva

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
anet999
7 příspěvků 09.08.18 14:41
Šaty na svatbu - vhodná barva

Ahoj všem, za pár týdnů jdu na svatbu a už pokukuji po šatech. Tyhle se mi moc líbí, barva si myslím, že by mi sedla, nicméně nejsem si jistá, zda se tmavě modrá na svatbu hodí a zda-li nemají být spíše veselejší pastelové barvy. Jedny šaty jsem si už objednala, světle růžové, ale absolutně se v nich necítím dobře a přijdu si v nich jako cukrová vata :D K těmto bych si vzala béžové lodičky a béžovo zlatavé psaníčko + zlaté doplňky jako náušnice a buď náramek nebo hodinky. Co myslíte? Předem díky za názory :)

Reakce:
Sépia
413 příspěvků 09.08.18 17:33

@anet999 farby okrem bielej, čiernej a červenej. Nemusíte mať pastelové. Tmavo modrá so zlatými doplnkami bude vyzerať dobre.

zelwice
28 příspěvků 10.08.18 08:07
Ano

Zdravíčko,
pokud se v padtelových necítíte, tak se do mich necpěte jen proto, že jsou na svatby doporučovány. Jsem na tom dost podobně, pokud mi něco nesedí, pak je to světle modrá a všechny odstíny zelené, a pak neutrální barvy - myší šeď, béžová, pudrová…

Celkově by měl oděv svatebčanky působit hezky, upraveně a né s!utně a usedle. Vyhněte se barvám nevěsty (bílá, slonovina, krémová, světle růžová…) a pohřební černé ve velké míře. Červenou prý nosí ti, co se svatbou nesouhlasí, třeba zhrzené milenky (na poslední svatbě, kde jsem byla, ji měli oba rodiče ženicha). Hodí se právě ty pastelové či vícebarevné outfity ( i vzory: květy, puntíky..)

Tmavší barvy klidně (šaty, co tu máte, jsou moc hezké a vhodné), ale oživte je, třeba květovaným sakem, světlým páskem, bilými rukavičkami, kloboukem! Prostě ať to není jen tmavě modrá třeba se zlamými šperky, to by byla tmavá muda, aspoň za mě.

Jinsk šaty jdou super, určitě je užijete ke spoustě událostem, pokid budou kvakitně zpracovány.

MonikaMP
68 příspěvků 10.08.18 14:28

Měla jsem podobný střih a trochu světlejší modrou, prosvětlila jsem je světloulince růžovýma botama a kabelkou se zlatým lemem + zlatým řetízkem.

Jinak i tato tmavá je za mě good, nijak by mě neurazila být nevěstou – tedy pokud není daný pastelový či jiný dress code. :) Ale pokud chcete šaty prosvětlit, zkusila bych prostě ty doplňky, třeba nějaký výrazný náhrdelník (tady ale záleží, co vám jde k pleti). Případně bych byla pro světlé boty NEBO kabelku. Klidně i výraznější, opět jen pokud jste ten typ, kterému to sluší a sedí. :)

Váš příspěvek

Barvou roku 2019 je korálová

Living Coral 161546. To je odstín, který bude podle firmy Pantone... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Maxi šála: Proč ji opravdu nosíme

Autor: Adéla

Naprosto chápu poslání huňaté šály. Ale opravdu ji potřebujeme mít... Celý článek