Šaty pro dámy 45+

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6
bertulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.10.14 16:56

@MP Vladenka tezce nad kolena? Ja mam 170 cm a vetsinou mam od nich vsechno spise ke kolenum. Zrovna dnes jsem se tam divala a meli myslim 2 cerne saty s lehce rozsirenou sukni a rukavem a ta sukne mne prisla dlouha dost. A myslim ze jeste jedny s uzsi sukni.

Sheba
368 příspěvků 24.5.15 17:27

Klasika - sháním letní šaty s rukávky a délkou aspoň ke kolenům. Dnes jsem v Praze prošla 2 obchodní centra, ale nic!,je to bída. Neviděla jste některá nositelné šaty? Velikost cca 40.

vikki.k
4 příspěvky 9.6.15 22:13

Tak třeba na http://www.blancheporte.cz/ se dá sehnat moc pěkné oblečení, já tam sobě, mamince i babičce pravidelně něco kupuji. Mají široký výběr, různé slevové akce a nikdy jsem neměla problém při vrácení/reklamaci.

sulcinka
700 příspěvků 9.6.15 22:17

@vikki.k zmizni…nemáš na placenou reklamu?

vikki.k
4 příspěvky 9.6.15 22:19

@sulcinka Ne, jenom jsem chtěla poradit. Jsem tu nová, tak pardon.

ema.emailova
86 příspěvků 10.6.15 12:43
košilové šaty

Třeba budete mít někdo tip na košilové šaty. Netrvám na bleděmodré kostičce, zato trvám na délce pod kolena a krátkém rukávu (nejlépe delší krátký). Něco jako na obrázku. Ale jen z českých zdrojů, do zahraničí se mi nechce vracet (mám zkušenost, že vracím z e-shopů docela často)

dost_bot
2071 příspěvků 10.6.15 22:39

@ema.emailova Jediný zaručený tip je švadlena…

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek