Šaty pro děti na svatbu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
majus6
2 příspěvky 28.4.17 16:58
Šaty pro děti na svatbu

Dobrý den, chtěla bych požádat o radu. Jaký materiál na šaty pro 2 a 4 letou dceru na svatbu mé sestry? Budu šít podle tohoto střihu: http://patternrevolution.com/…dy-k-designs
Děkuji :-)

Reakce:
Linie
2020 příspěvků 28.4.17 21:19

Vybrala bych nějakou pěknou bavlnu - jemný proužek, puntík nebo drobné kytičky, příp. jadnobarevný popelín. Např. zde http://www.dumlatek.cz/ mají velký výběr, dokonce 1.5. budou mít slevu 15%!
Není třeba, aby malé děti měly šatičky z tylu nebo z organzy, které již nikdy neobléknou.

Jordaan
9177 příspěvků 29.4.17 17:19

.

Příspěvek upraven 21.06.17 v 12:47

majus6
2 příspěvky 29.4.17 22:22

Díky za tipy. Z popelínu jsem je už šila, abych vyzkoušela střih a přijde mi to málo sváteční. Původně jsem myslela na satén ev. bavlněný satén. Dneska jsem byla v Mrázovi a Flex Texu a teda satén určitě ne, alespoň ten co tam měli vypadal šíleně, možná tak na karneval. Bavlněný satén neměli. Materiálově se mi líbila směs 70% bavlna + 30% hedvábí - to mělo mírný lesk a příjemné na omak a ne tak moc jemné jak 100% hedvábí. Bohužel měli jen málo barev a moc se mi nelíbily. Ale chtěla bych se podívat po téhle směsce ještě někde jinde, kdybyste měli tip kde by to mohli mít…?
Tyl ani organzu jsem neplánovala, záclonovitý látky se mi nelíbí :-).

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek