Šaty pro doprovod na maturitní ples

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Abcd1234a
1 příspěvek 16.11.21 18:07
Šaty pro doprovod na maturitní ples

Dobrý večer. Potřebuji poradit jdu příteli na maturitní ples jako doprovod a šaty už mám vybrané ale říkám si jestli nejsou moc výrazné co se týče ostatních maturantek. Jelikož jsem na maturitním plese byla 1 a to mi bylo 15 což už je 4 roky zpátky tak úplně nevím jak to chodí. Tak bych vás moc poprosila o názor k šatům popřípadně poradit jaké jiné šaty bych si měla vybrat. Děkuji moc za každou radu.

Reakce:
giuliettka
9263 příspěvků 16.11.21 19:59

@Abcd1234a Moc výrazné nie sú, ale posobia jak na pädesiatročnú matrónu, čo chytá druhý dych a vytiahla šaty čo nosila pred 30 rokmi. :-D
Ak dobre počítam tam máte 19 rokov, to by chcelo niečo mladistvejšie. :-D

giuliettka
9263 příspěvků 16.11.21 20:12

Zoberte si niečo, v čom budete posobiť mlado. Ste mladá! štíhla at tak nepotrebujete červené šaty s faldami v páse. Niečo čo je jednoliaté a zdorazní vašu peknú postavu a farbu v ktorej nebudete jak kurtizána. :-D

hamaru
6 příspěvků 21.11.21 23:36

Ćervené šaty Vám sedí a na ples jsou vhodné. Myslím, že Vás zajímá spíše přiměřenost k ostatním účastnícím plesu. Pokud půjde jako doprovod přítelova rodina a maminka bude mít malé černé ke kolenům, sestra koktejlky, tak plesová toaleta už bude hodně. Zkuste si tohle zjistit. Podívejte se na fotky z minulých plesů školy, podívejte se, co na sobě mají maturantky, profesorky a další hosté. Zjistěte si také, zda se z plesu, vzhledem ke covidu, nestane komorní večírek.

květušína
756 příspěvků 22.11.21 09:15

A co si třeba pořídit jednoduché šifónové šaty a doplnit je nějakým zajímavým šperkem nebo páskem? Můžete je použít pak i pro jiné příležitosti (divadlo či nějaké slavnostnější události)

@giuliettka ty šaty jsou opravdu krásné, ale obávám se, že něco takového je pro české půjčovny šatů příliš vkusné.

Tady ty šifonové šaty:

Všechnoužtubylo
28 příspěvků 22.11.21 09:33
@Abcd1234a píše:
Dobrý večer. Potřebuji poradit jdu příteli na maturitní ples jako doprovod a šaty už mám vybrané ale říkám si jestli nejsou moc výrazné co se týče ostatních maturantek. Jelikož jsem na maturitním plese byla 1 a to mi bylo 15 což už je 4 roky zpátky tak úplně nevím jak to chodí. Tak bych vás moc poprosila o názor k šatům popřípadně poradit jaké jiné šaty bych si měla vybrat. Děkuji moc za každou radu.
Šaty jsou krásné a jestli budeš jako doprovod „zářit“, tím lépe. Jenom je třeba ověřit, jestli dobře drží, abys potom celý večer neřešila, kde co padá.
Všechnoužtubylo
28 příspěvků 22.11.21 09:40
@giuliettka píše:
@Abcd1234a Moc výrazné nie sú, ale posobia jak na pädesiatročnú matrónu, čo chytá druhý dych a vytiahla šaty čo nosila pred 30 rokmi. :-D
Ak dobre počítam tam máte 19 rokov, to by chcelo niečo mladistvejšie. :-D

To si teda nemyslím, že je to jako na 50 letou matrónu. Moje dcera, když měla nmaturitní ples, tak se ve třídě rozhodlo, že šaty budou červené, což se jí nelíbilo. Nakonec jsem ji ušila s rudého saténu v kvalitě „dyšez“, a byly to nejkrásnější šaty, co kdy měla. Řekl to i její přítel, který je podle mně extrémně kritický. Já jsem měla coby 50 letá matróna šaty v barvě temně červěné do fialova. Není třeba se oblékat do růžové, když je jí 19. Záleží, co se jí líbí a v čem se jak cítí.

květušína
756 příspěvků 22.11.21 10:17

@Všechnoužtubylo souhlasím s Vámi, že ten výstřih je zrádný.
Nicméně souhlasím i s @giuliettka, že tento typ šatů se nosil tak před dvaceti lety. V půjčovnách ale zdárně přežívá. Na druhou stranu musím říct, že je to ještě asi to vkusnější, co půjčovny nabízí. Projela jsem jich několik v souvislosti s naší plánovanou svatbou a raději jsem pak nechala sobě i družičkám oblečení ušít.

katkas4
8 příspěvků 45 inzerátů 3.12.21 13:45

@Všechnoužtubylo co prosím znamená „v kvalitě „dyšez““???

MP blanka
2999 příspěvků 3.12.21 14:00

@katkas4 - nie je satén, ako satén. Ten najtenší, prádlový, je síce najlacnejší, ale rýchlo sa pokrčí, a nedrží tvar, napriek tomu sa z neho spoločenské šaty šijú, ale to sú potom tie překvápka, ktoré môžete obdržať, keď si objednáte niečo úžasne krásne a nadýchané z niektorých Ešopov. Dyšez je tiež satén, mierne drahší, ale je pevný, pritom mierne pružný, s hladkou povrchovou úpravou a je prakticky nepokrčiteľný. Je to kvalitbý materiál, šijú sa z neho napr. aj svadobné šaty.

giuliettka
9263 příspěvků 3.12.21 14:10
@katkas4 píše:
@Všechnoužtubylo co prosím znamená „v kvalitě „dyšez““???

Tá otázka ma tak strašne prekvapila, že som sa pozrela na tie modely čo predávate. A už chápem tu otázku. :-D

giuliettka
9263 příspěvků 3.12.21 14:29
@Všechnoužtubylo píše:
To si teda nemyslím, že je to jako na 50 letou matrónu. Moje dcera, když měla nmaturitní ples, tak se ve třídě rozhodlo, že šaty budou červené, což se jí nelíbilo.

No tak ono aj červené šaty možu byť vkusné, ale nesmú mať sukne jak kidľa krížená s geceľou. :-D

katkas4
8 příspěvků 45 inzerátů 3.12.21 16:47

@MP blanka moc děkuji, člověk se učí každý den

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek