Šaty s obručí na tancování?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Fae
71 příspěvků 12.1.13 17:30

@Linie
No nevím, já chodila do tanečních dvakrát k dvěma různým mistrům a obojí měli přikázano co na závěrečnou ano a co ne. Jedni měli podmínku dlouhé a klidně barevné (stejně nakonec většina byla v bílé) druzí pouze bílé.

Mays
6 příspěvků 13.1.13 19:51

Já měla šluskolonu letos a zařekla se, že nechci žádné přeplácané šatičky s obručí a hádejte co jsem nakonec měla :)
Byla jsem jen se kouknout do půjčovny a učarovaly mi těžké taftové šaty a bylo to no. Jako, čekala jsem, že si v tom moc nezatančím, ale mě nepřišlo, že by to bylo tak strašné - když sem byla na tom klukovi nalepená, tak se to šouplo dozadu a dělalo to toho „honzíka“ ale to se mi právě líbilo. K šatům jsem pak měla jen udělaný cop jako korunu ala Scarlett Johnason s fialovými růžičkami. A překvapivě nás takových bylo docela málo a čněly jsme. Ale šla jsem do toho s vědomím přeplácanosti a kýčovitosti, ale já si nemůžu pomoct, mě příjde, že v tom vypadám přirozeněji, než kdybych se nacpala do „peklem schválených“ jednoduchých šatů.

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek