Šaty s vykouslými zády

Fotoalbum tématu (12) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.11.13 09:46

Ja keby som išla na ples v krátkých, tak niečo také.
http://media-cache-ec0.pinimg.com/…8db3bec1.jpg

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.11.13 09:48

Ale vhodnejšie na ples mi prídu tieto v tejto dlžke.
http://media-cache-ak0.pinimg.com/…d5eeee15.jpg

Betty J.
2031 příspěvků 3.11.13 09:57

Moje kamarádka měla šaty s vykouslými zády, vykousl je její pes v době, kdy byl ještě štěně. Dlužno dodat, že v tomto modelu nechodila na plesy ani nikam jinam, jen mi je tehdy ukázala, neb hryzanec to byl opravdu obří a zcela neodpovídající tlamičce roztomilé chlupaté kuličky.

Efka1984
105 příspěvků 3.11.13 10:06

Ono totiž jedna věc je, že na ples se krátké šaty skutečně nehodí a druhá, že pokud si na nějaký, a tím spíš studentský, ples (SŠ, VŠ) vezmete dlouhé šaty, budete jedna z mála. Vloni jsem šla na ples jedné z firem velké čtyřky do Obecního domu. Už vzhledem k místu konání jsem automaticky zvolila dlouhé šaty a byla jsem v šoku z toho, že dvě třetiny přítomných dam na sobě mělo v lepším případě koktejlky a v horším minišaty těsně pod zadek či obyčejné letní šaty.

Oveeec
3037 příspěvků 3.11.13 10:54

A co je na tom projevu Nhunhii tak divnýho, že mu nerozumíte nebo že je potřeba na to extra upozorňovat?

nhunhii
47 příspěvků 3.11.13 12:35

V teto konverzaci slo prve, kde poridit tyto saty.Ted je uz vec nazoru, kam se hodi a souhlasim, ze mini saticky se na ples nehodi.Me vsechny vlastne mini saticky sahaji skoro az ke kolenu:-D

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.11.13 14:33
@nhunhii píše:
V teto konverzaci slo prve, kde poridit tyto saty.

Tak se omlouvam. Na tu otázku, kde zohnať šaty som odpovedala, predpokladala som, že konverzácia pokračuje ďalej aké iné šaty ak nie tieto. To o vašej predstave plesu som chcela vedieť, aby som postovala aspoň správny typ šiat podľa vašej predstavy.

Diankenstein
1895 příspěvků 3.11.13 14:47

@nhunhii jeežiš, pokud jdete na studentský ples, tak jsou ty šaty naprosto ok. U nás neměla na maturiťáku dlouhé šaty ani jedna, pár mělo normální letní na den:)
Hlavně pokud jste drobná a máte je po kolena… já bych do nich šla hned. Jsou moc hezké!

Na oprvdový nóbl ples se ale fakt nehodí, tam ale asi nejdete, že?

nhunhii
47 příspěvků 3.11.13 14:52

@Diankenstein presne tam nejdu:)aspon, ze me tu nekdo chape:)

nhunhii
47 příspěvků 3.11.13 14:54

Vzdyt to je prece vporadku:)to se vubec nic nedeje…

Diankenstein
1895 příspěvků 3.11.13 14:55

@nhunhii tady chodí přispěvatelky jen na plesy v opeře, případně sem tam galavečery. nesmíte jim to mít za zlé:)

nhunhii
47 příspěvků 3.11.13 14:55

@Giulietta ja se na vas nezlobim a uz vubec se nemusite omlouvat…proste se to nejak zvrtlo

nhunhii
47 příspěvků 3.11.13 15:11

@Diankenstein to ja opravdu nemam, jen se mi zdalo divne dost, ze chodi takhle vsichni noobl, tak jako ty hvezdy, ktery sem vkladaji.JA na tohle bych uplne nemela..a kdyby uz takhle chodili, tak lidi v Cesku by davno meli vytribenej vkus

Dahllie
2222 příspěvků 3.11.13 15:13

@Diankenstein To, že dneska drtivá většina lidí nezná správnou etiketu a chodí jako burani je bohužel smutná realita. Ale opravdu je nutné to podporovat?

Diankenstein
1895 příspěvků 3.11.13 15:19

@Dahllie to, že se něčemu říká ples, ještě neznamená že to ples fakt je. Většinou jsou to prostě večírky, tancovačky a tak ;)

nhunhii
47 příspěvků 3.11.13 15:20

@Dahllie pokud myslite, ze tyto saty jsou opravdu nevkus, tak to me mrzi..kdyz srovnate tyhle saty a ty, ktere jsem vkladam, muzete mi rict na to nazor, jaky jsou vkusnejsi? tim myslim, strih, eleganci, a zenskost. Nebudeme ted brat v uvahu, kam s nima pujdete. Ocividne se tu neshodnu s vicema lidma, to mi ale vubec nevadi. Tyto saty jsem jen potrebovala sehnat…hledala jsem je dost dlouho a i pres vsechnu kritiku v zdejsi konverzaci, jsem za ne rada. Ocividne se tu setkavam s lidma, ktery maji opravdu vytribeny vkus a rada bych je potkala na nejakem plesu, coz nemyslim divadlo, ani operu a ani gala vecer.

Dahllie
2222 příspěvků 3.11.13 15:27

@nhunhii Já nemluvím o nevkusu, ale o nevhodnosti k dané události. Tyto šaty jsou pěkné, ale jsou to šaty na méně formální akci a konanou spíš odpoledne.

nhunhii
47 příspěvků 3.11.13 15:30

Neni tu zadny smrnc:) a to mnoho lidem vyhovuje

nhunhii
47 příspěvků 3.11.13 15:32

@Dahllie Pokud si vsimnete tak vetsina holke ma tento zpusob satu, neli horsich…tohle davno se prece uz nenosi. Budme v mode vtipnejsi a kreativnejsi

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.11.13 15:32
@nhunhii píše:
Neni tu zadny smrnc:) a to mnoho lidem vyhovuje
Šmrnc tu je, ale väčšina ma o ňom inú predstavu ako vy. To že šaty viac odhaľujú ako zakrývajú ešte neznamená, že majú šmrnc.
Diankenstein
1895 příspěvků 3.11.13 15:34

@Dahllie nesouhlasí, ty flitrované šaty jsou jednoznačně na večer, na nějakou párty.
A co se formálnosti týče, tak nevím, na kolika studentských a podobných „plesech“ jse byla, ale ty formálností moc neoplývají… no nic, to nemá cenu.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.11.13 15:35
@nhunhii píše: …Pokud si vsimnete tak vetsina holke ma tento zpusob satu… Budme v mode vtipnejsi a kreativnejsi

Kreativita je to, že to ma většina? Tak to budem radšej nekreatívna.

Dahllie
2222 příspěvků 3.11.13 15:35

@nhunhii Čím kratší sukně a čím vyšší štekle, na kterých se dámičky klátí jak stromy ve větru, je na plese kreativnost? Vtipnost určitě. Takže džíny v divadle jsou vlastně kreativnost, děkuji za vysvětlení.

nhunhii
47 příspěvků 3.11.13 15:37

@Giulietta pokud soudite, ze maji smrnc…hm tak to pak takhle dopadava, ze plesy vypadaji jak vypadaji. Jinak s vami souhlasim, ze odhalene saty neznamenaji, ze jsou mnohem lepsi.to je pak uz zalezitost strihu.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.11.13 15:37
@Diankenstein píše: …A co se formálnosti týče, tak nevím, na kolika studentských a podobných „plesech“ jse byla, ale ty formálností moc neoplývají… no nic, to nemá cenu.

Ja som bola nedavno na jednom maturitnom v Hradci Králove a vyzeralo to ako prehliadka kuriev na jednom mieste. Takže uznávam mate pravdu formálnosť tam nebola.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek