Šaty s vykouslými zády

Fotoalbum tématu (12) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
nhunhii
47 příspěvků 3.11.13 15:40

@Dahllie to tu uz obracite dost naruby. Samotna cista kosile s cernymi spolecenskymi kalhoty dela az az…Pritom nic neodhaluje. a pokud si myslite, ze uznavam mini az nekam pod zadek, stafle 25cm, na kterych skoro stojim, tak to je mi lito. Hodte jsem vase plesove saty, pote si o necem povidejme

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.11.13 15:41

@nhunhii Priznávam, tie vami vybrané šaty sa mi nepačia. Zdajú sa mi nevkusné a nevhodné na kykoľvek ples, aj keby bol v hasičskej zbrojnici. A vaše hľadanie tých istých šiat, ale lacnejších, najlepšie kopia z azijskeho eshopu nechapem už vobec. Tak idem radšej do ineho vlákna. :-)

nhunhii
47 příspěvků 3.11.13 15:42

@Giulietta rikam ze tento zpusob satu nosi vetsina, proto budme kreativnejsi a preskocme k necemu jinemu, co je mnohem vtipnejsi, zabavnejsi, elegantnejsi a hlavne zenstejsi! uz chapete???

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.11.13 15:42

@nhunhii Ja jo. Vy jste už slyšela o sarkazme? :-D

nhunhii
47 příspěvků 3.11.13 15:45

@Giulietta to tu prechazi v rasismus, ze mate takove narazky? Ja vam vubec nenutim, abyste saty, ktere jsem zminila, milovala ci touzila buh vi do jake miry. A jestli je to pro vas nevkus, tak je.Ale neznamena to, ze za to muzem my SIKMOOKY!

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.11.13 15:46
@nhunhii píše:
@Giulietta to tu prechazi v rasismus, ze mate takove narazky? Ja vam vubec nenutim, abyste saty, ktere jsem zminila, milovala ci touzila buh vi do jake miry. A jestli je to pro vas nevkus, tak je.Ale neznamena to, ze za to muzem my SIKMOOKY!
ČO???
Kay_Adams
1614 příspěvků 3.11.13 15:48

@nhunhii
Džís chrajst, sarkazmus nerovná sa rasizmus, slečna!

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.11.13 15:49
@nhunhii píše:
Nevite kde se najdou levnejsi trochu enz tyhle?

Azijský eshop som odvodila z toho. Kde inde chcete kúpiť lacnejšie šaty ako v čínskom eshope? Čo do toho pletiete šikomookých. A nazývať aziatov šikomookými je dehonestujuce. Skúste sa vyjadrovať ináč. To že sa mi šaty nepáčia nemá nič spoločné s tým, že vy ich chcete čo najlacnejšie.

Betty J.
2031 příspěvků 3.11.13 15:54

@nhunhii: kde tento model (mimochodem, na ples se opravdu nehodí chodit v něčem tak moc „bardámovitém“) koupit Vám neporadím, ale pokud máte pocit, že si večer náramně užijete, když budete celou dobu postávat a jednou rukou přidržovat sjíždějící šaty (kombinace váhy flitrů, tohoto střihu a štíhlé drobné postavy je vražedná), přeji Vám hodně štěstí při shánění.

Dahllie
2222 příspěvků 3.11.13 15:54

@nhunhii S rasismem jste začala vy a jdete s ním do míst, kde slunce nesvítí. Jakmile si někdo rejpne do někoho z minority, tak je to rasismus? Ale notak. Že se špičkuju s kamarádem geyem taky neznamená, že jsem xenofob.
A k těm šatům, jednoduché, hladké, dlouhé jsou rozhodně vhodnější na ples. Je opravdu škoda, že pravidla drescode u nás nikdo nevyžaduje, protože pak to na akcích vypadá tak, jak to vypadá a všechno souvisí se vším. Kulturnost naší společnosti je možné vidět i na takové marginální záležitosti jako návštěva divadla u školou povinných dětí. Dnes je rodiče posílají v džínskách a trikách, před patnácti lety jsme všichni chodili oblečení ve „slavnostnějším“. Když takové dítko vyroste, tak mu příjde zcela normální jít v těch džínách do opery, nebo v nevhodných šatech na ples. A tenhle „pokrok“ se mi nelíbí.

nhunhii
47 příspěvků 3.11.13 16:18

@Betty J. Miluji tanec a saty me nikdy v tim nezastavily:-)

Betty J.
2031 příspěvků 3.11.13 16:22

@nhunhii: tak to se vsadím, že pokud nepoužijete půl litru Mastixu, tyhle Vás rychle vyvedou z omylu.

bestia
2300 příspěvků 3.11.13 16:41

@nhunhii pokial su ti mini po kolena, tak s tymto kuskom by som bola opatrna, aby si nemala vykousle nejen zada, ale i zadek

Kay_Adams
1614 příspěvků 3.11.13 16:52
@nhunhii píše:
@Betty J. Miluji tanec a saty me nikdy v tim nezastavily:-)

Jo, to takto slečny, čerstvé prváčky na VŠ, boli na svojom fakultnom imatrikulačnom plese, šaty zhruba rovnakého typu a dĺžky.
Po druhej fľaši (lahvi) vína sa snažili o break-dance na tanečnom parkete, tanečný pohyb tzv. „rybička“ (ležíte hrudníkom nadol, a mrskaním prednej a zadnej časti tela v štýle „ryba na suchu“ sa posúvate vpred).
Nebol to pekný pohľad.

DRW
2040 příspěvků 3.11.13 16:52
@nhunhii píše:

Sezenete je asi snadno, ale pro me ty saty evokuji spise neco jineho nez vy jste, pravdepodbne stredoskolska studentka.

Kdyz uz zadate radu na modnim pekle, dam Vam jednu taky. Projdete si nejake „manualy“ o vhodnosti satu, pak taky, jak jsou lide vnimani vzhledem k jejich obleceni a pak zkuste prehodnotit tyhle saty. Proste pokud si chcete hrat na „call girl“ tak tyto saty jsou OK, pokud vystupujete nekde v nejake show, nejspis taky, ale jinak bych si je neoblikala, i kdybych byla tenka jako nit.

bestia
2300 příspěvků 3.11.13 16:56
@Kay_Adams píše:
Nebol to pekný pohľad.

podla mna to musel byt fantasticky pohlad. pre tu skodoradostnu cast obecenstva urcite :D

AnoNe
884 příspěvků 3.11.13 17:52

Ty šaty jsou příšerné, vhodné leda tak do baru, kde chcete sbalit co největšícho pracháče a za sex od něj získávat drahé dárky. Důvod: moc krátké, moc vykouslé, moc flitrové. Naprosto nevhodné na jakýkoli (!) ples.

Pro lepší pochopení přidávám dvoje šaty s pěkně odhalenými zády, které jsou vhodné na ples. No a ty vaše šaty, ty jsou ve stylu třetího obrázku. Doufám, že chápete ten rozdíl.

nhunhii
47 příspěvků 3.11.13 18:41

Mozna je pravda v tom…zw ty flitry tohle vyvolavaji takovy dojem. stredoskolacka uz davno nejsem…beru to v uvahu…no nic nazoru jsem tu pochhytila az az.tak vsem dekuji a preji krasny zbytek vecera..hlavne ne na modnim pekle..ale nekde v prijemnw kavarne treba ci na nejakem plese..

nhunhii
47 příspěvků 3.11.13 19:08

@Kay_Adams bohuzel nepiju:-)

ajujuška
422 příspěvků 3.11.13 19:47

@Giulietta nebudú nejaké fotky???

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek