Šaty versus figura

Fotoalbum tématu (67) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 41 Další »
catherinne
13500 příspěvků 24.1.17 11:08

@alexix
Už tady bylo řečeno fakt asi všechno. Taky si myslím, že na ples vašeho typu můžete mít krátké (ke kolenům) šaty, které později u nosíte do divadla, na večeři, na pěkný den.
Tak pokud je máte možnost koupit…

MarryJu
369 příspěvků 24.1.17 12:58

Čtu tak namátkou, tak se omlouvam pokud již bylo řečeno
Co boty? Zdá se mi, že to bude stejný problém jako se šaty..?

catherinne
13500 příspěvků 24.1.17 13:02
irma73
465 příspěvků 24.1.17 15:43

@Lála_druhá @bustik Nevím, jestli by šly pro @alexix, ale já jsem na základě kladných recenzí zákaznic riskla z Bonprixu tyhle a vyplatilo se. Materiál je spíš pevnější, kamínky nahoře odvádějí pozornost od problémových partií a řasení dělá pěknou siluetu. Je ale fakt, že vlastním trochu jinou postavu, nejsem jablko ani obrácený trojúhelník, ale oplácané nevýrazné přesýpačky :)
http://www.bonprix.cz/…odra-903130/?…
Edit: přidán obrázek

nanjua
1153 příspěvků 24.1.17 16:54

Nedá mi to ale… už se vyjádřili všichni? :-D :-D

styx
18 příspěvků 24.1.17 16:57

@irma73 xixela ovšem potrebuje trochu prikryť ramená. a podľa možnosti výstrih do mierneho véčka, aby jej to predĺžilo krk a odviedlo pozornosť od ramien.
zvýšený pás je ok, predĺžená sukňa nazberkaná ok.

preto tu xixele každý doradu odprúča tie čierne dlhé šaty - sú maximálne vhodné, plesové, zakrývajú problematické partie, vyzdvihujú to, čo je na nej pekné, a mala by vystarané o plesové šaty na pekných pár sezón.

keď len na 5 plesov, je to cca 500 Kč na šaty na jeden ples.
keď na 5 rokov, každý rok 2 plesy, je to 250 Kč na šaty na jeden ples.

upraviť k tomu účes, pekne ich dať skrátiť krajčírke podľa topánok, a bola by na dedine či malom meste kráľovná plesov.
ale keď xixela nechce, tak nechce.

Klotylka
568 příspěvků 24.1.17 17:03

Mě připadá jako opravdu dobrý nápad koupit ty doporučované černé šaty a časem je třeba zkrátit ke kolenům nebo těsně pod ně, abyste pak měla pro Vás nositelnou délku.

MichaMach
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.1.17 17:05

@irma73 Pro @alexix spíš ne, potřebuje něco s větším výstřihem, toto je moc ke krku a kamínky budou upoztávat k mohutnému vršku. Mě by se líbilo něco jako toto http://www.asos.com/…/prd/6944172?…, jen kdyby byly delší.

MichaMach
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.1.17 17:09

@alexix Zkuste Asos, myslím, že tam se vybrat dá. Teď ve slevách byste se vešla i do finančního limitu. Až na ty první stojí všechny pod padesát eur.

Giuli
2931 příspěvků 24.1.17 18:05
@xixela píše:
Možná se budete divit, ale ano, ty úpletové šaty se mi líbí - tedy ne k těm černým legínám, to se moc nehodí, ale třeba k silonkám tělové barvy..jasně, asi řeknete, že mám blbý vkus.
@vlm píše:
máte

To že sa Vám niečo nepáči, neznamené, že ten druhý ma blbý vkus. Ako ste určila, že ten Váš je ten správny?
Yohji Yamamoto

Giuli
2931 příspěvků 24.1.17 18:08
@MichaMach píše:
@alexix Zkuste Asos, myslím, že tam se vybrat dá. Teď ve slevách byste se vešla i do finančního limitu. Až na ty první stojí všechny pod padesát eur.

Všetky postované šaty mi pripadajú príšerné, ale tieto obzvlášť. Ten vzor by zavraždil figúru aj Doutzen Kroes.

MichaMach
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.1.17 18:23

@Giuli Přiznejme si, že některé postavy trochu „zavraždit“ potřebují.

Giuli
2931 příspěvků 24.1.17 19:10

@MichaMach Ale nie takto. Všetky šaty ste dala s prestrihnutím v páse, čo sa pre postavu ako ma @Alexis / @xixela nehodí. Navyše z Asosu za cenu do 50€, to bude handra na podlahu, ktorá smelo može konkurovať Bonprixu v každom prípade.

MichaMach
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.1.17 19:36

@Giuli Přijdou mi spíš přestřižené pod prsy, ale to je jedno. Ty ceny jsou po slevě, základní byly i 300 euro, ale vždy se to dá poslat zpět, poštovné hradí asos, není co ztratit. Na nekonfekční postavě to bez zkoušení stejně nejde.

viktorias
217 příspěvků 24.1.17 20:11

@MichaMach podľa mňa minimálne čas sa stratiť dá. zoot má v brne 3 výdajne, skúste si tam niečo pozrieť. nič dopredu neplatíte, ak vám to nesadne, necháte to tam. fakt nemáte čo stratiť.

Dalmitka
1707 příspěvků 24.1.17 20:13
@nanjua píše:
Nedá mi to ale… už se vyjádřili všichni? :-D :-D

Nie, ešte ja nie :-D.

nanjua
1153 příspěvků 24.1.17 20:29

@Dalmitka Pohrávám si s myšlenkou, že bych měla taky názor :-D

Giuli
2931 příspěvků 24.1.17 20:31

@nanjua Ok, chápem, už mlčím.

irma73
465 příspěvků 24.1.17 20:35

@styx Jo, však já jsem spíš reagovala na diskutovanou nejistou kvalitu z Bonprixu, než přímo radila šaty pro xixelu, proto píšu, že mám trochu jiný typ postavy.
Ale k těm mohutnějším ramenům - mám je taky, jen bez těch kulatých zad, na tom držení těla by chtělo zapracovat. Vypozorovala jsem, že pokud mají šaty hodně široká ramínka, která končí až v rovině ramenního kloubu, ten efekt zápasnice to nedělá na rozdíl od ramínek situovaných blíže krku nebo špagetových ramínek.

KoraKora
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.1.17 20:36

Ale zdá se, že xixela už to vzdala.

nanjua
1153 příspěvků 24.1.17 20:36

@Giuli No, dlouho jsem si tu nevšimla zakladatelky. Myslím, že už to ani nečte. Jsem zvědavá na comeback, třeba budeme mile překvapeny.

Giuli
2931 příspěvků 24.1.17 20:40

@nanjua Klikla som na profil a bola tu dnes 19:50. Mám za to, že xixela a alexis je jedná a tá istá osoba, usudzujem podľa formulácie odpovedí.

KoraKora
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.1.17 20:42

@Giuli Je, vždyť to sama nekde přiznala. :-)

irma73
465 příspěvků 24.1.17 20:51
@KoraKora píše:
Ale zdá se, že xixela už to vzdala.

Však taky chudák dostala kapky, opakovaně. Tohle ustát není žádná sranda, i když to byly dobře myšlené rady.

vlm
4747 příspěvků 24.1.17 20:58
@Giuli píše:
@nanjua Klikla som na profil a bola tu dnes 19:50. Mám za to, že xixela a alexis je jedná a tá istá osoba, usudzujem podľa formulácie odpovedí.

a já podle fotek stejné postavy ve stejném bytě :-),navíc to i přiznala, že chtěla nezávislé názory…

Stránka:  « Předchozí 1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 41 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek