Šaty versus figura

Fotoalbum tématu (67) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 41 Další »
vlm
4744 příspěvků 18.1.17 10:25
@Amigdala píše:
@vlm Není to nějaká deviace toto? :-)

moje nebo její?? :-D, podle červených asi moje

Amigdala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.1.17 10:29

@vlm její jsem myslela, detektive :-D

vlm
4744 příspěvků 18.1.17 10:30
@Amigdala píše:
@vlm její jsem myslela, detektive :-D

no to jooo :-D

Pocit chladu
155 příspěvků 18.1.17 11:09

To bude uchylka. Tej osobe to nestaci raz povedat, ze je to otras. http://www.modnipeklo.cz/…y-ano-ci-ne/

xixela
100 příspěvků 18.1.17 11:54

Neměl to být pokus o anonymitu, ale chtěla jsem nezávislé názory. Všechny příspěvky samozřejmě čtu, ale ono v obchodě je to potom o něčem jiném. Nic mi nesedí a to vyzkouším spoustu kousků. Šaty mi jsou ochotni vyměnit, peníze nevrací…teď je otázka, zda bude za co, protože spoustu šatů jsem si tam zkoušela a je to bída. Dva nicky neměl být pokus o nějaké podvádění, to vůbec ne. A nezlobte se, ale nejsem žádný deviant a už vůbec ne úchyl. Jen si prostě nevím rady.

viktorias
217 příspěvků 18.1.17 12:31

@xixela tak si ich dajte ušiť. a tých 1.300,– berte ako školné. a sľúbte sama sebe, že sa z toho naozaj poučíte.

ming_xing
1324 příspěvků 18.1.17 12:53

Samozrejme chapu, ze nekdy je shaneni odevu dle konkretnich predstav dost obtizny ukol - zvlast treba na mensim meste. ale nezlobte se na me, nez tyto, radeji bych nekoupila nic. vzdyt to je presne pravy opak satu, ktere byste k Vasi postave mela mit: tuha latka, obepnute pres telo, prilis kratke a reseni vrchni casti umocnuje jeste vic ramena a paze.
ze Vy jste mela strach dat je do puvodniho vlakna, protoze podvedome vite, ze bychom Vam za ne daly cocku, priznejte se! :D

viktorias
217 příspěvků 18.1.17 13:02

Nemáte náhodou niekde blízko výdajňu zoot? skúste sa pozrieť na ich stránku, možno vás niečo osloví - odporúčam však: 1. preč s čiernou, výstrih do v, zakryté ramená.
a nevešajte hlavu.

megusa
431 příspěvků 18.1.17 13:05

@viktorias u zootu neni potřeba ani ta výdejna… posílají i domů.. sice zaplatíte předem, ale s vrácením není žádný problém.. vrátí i poštovné..

viktorias
217 příspěvků 18.1.17 13:09

@megusa ale veď ja viem :-) práve som v procese vyberania šiat na 2 akcie, mierne odlišného rázu. snáď neexistujú šaty v mojej veľkosti, ktoré som si doteraz nevyskúšala. okrem tých 7, ktoré si idem skúšať dnes… ja si ale verím.
výdajňu som spomenula preto, lebo aj teraz na mňa čakajú veci asi za 500 eur, a je rozdiel, či to platím dopredu aleb neplatím vôbec.

megusa
431 příspěvků 18.1.17 13:27

@viktorias :) jo to já jen kdyby náhodou xixela nevěděla..
já taky bojuju s velikostma.. a ikdyž jsem trpaslík, tak mám pocit, že většina šatů je až příliš krátká.. :D
takže posledně jsem objednala asi za 8000.. :D no a nechala jsem si nakonec jedny jediný..

BarcaAri
630 příspěvků 18.1.17 13:31

No zacnu tim nejmene osklivym, nejsou to saty na ples.
No a pak to horsi, ty saty jsou na vas opravdu desne. Nesedi vam delka, jsou vam male, delaji vam osklivou siluetu vrchni casti tela. Rozhodne to byly vyhozene penize a byt vama tak se jich zbavim.

Edit: Az ted mi nejak docvakla vase druha identita. Proc to delate nechapu, ale to je vase vec. Spise me fascinuje, ze po tolika dobrych radach si koupite zas takovy prusvih:(

Příspěvek upraven 18.01.17 v 14:54

vlm
4744 příspěvků 18.1.17 14:39

@xixela chtěla jste nezávislé názory???píšících uživatelek pekla moc není a umí si dát dohromady dvě a dvě, fakt nechápu co jste čekala? nezávislé názory jsou snad všechny ne?? dát do diskuze a do,,peklo radí,,proč ne, někdo nechodí na obě místa, ale dva nicky??vtipně začmáraná fotka? prominte, ale vám není pomoci, dostala jste spoustu rad jaké šaty hledat i co udělat s postavou…,ale vy jste chtěla slyšet asi tohle Milá @xixela Vaše postava je božská a šaty za zavratných 1300,– z vás dělají dokonalou bohyni, vzhůru na ples a napište kolikrát jste tančila s princem

AnoNe
884 příspěvků 18.1.17 14:53

@xixela : Já bych vám hlavně doporučila jít nakupovat s někým, kdo vám bude šaty vybírat a nosit do kabinky. Vy sama si nedokážete vůbec vybrat, co vám sedí. A rozhodně to není tím, že by se dnes v obchodech nedalo nic koupit. Vy prostě saháte jen po úplně nevhodných střizích a o číslo menších velikostech. Potřebujete zkusit úplně jiné střihy - takové, po kterých byste sama nesáhla. A o číslo větší velikost. Ono vážně neplatí, že do čím menší velikosti se narvete, tím hubenější budete vypadat. Právě naopak. Budete vypadat jako buřt, na který neexistují dost velké šaty.

rohlíková
82 příspěvků 18.1.17 15:54

Chápu tazatelku, mám podobnou postavu a na malém městě se těžko nakupuje. Tyhle šaty by se daly použít jako „malé černé“ s nějakým vrškem, blejzrem, bolerkem.. ne na ples, ale třeba i běžně do práce.
Investovat do lepšího prádla, nebo stahovacího přes břicho.
Nebo aspoň maličko zhubnout, zpevnit postavu.
Nebo při vrácení, pokud si nic nevyberete, třeba by šel vybrat dárkový poukaz a koupila byste něco později, až přijde zboží nebo jiný druh oblečení.

Příště:
Lepší, tužší materiál, který neobepne postavu přes břicho, vršek víc uzavřený přes ramena nebo krátký rukávek. Výstřih ano. Délka může být, ale na ples ne.

xixela
100 příspěvků 18.1.17 20:16

S tím dárkovým poukazem to není špatný nápad - kusím se zeptat, zda bude prodavačka ochotná vystavit. JInak výměna by byla bez problémů - akorát musí být za co.
Dnes jsem si ještě zkoušela toto - viz.foto - paní tvrdila, že na ples klidně ano, mě se to teda moc nezdá - do společnosti ano, ale na ples si myslím, že se to nehodí…jsem zvědavá, co řeknete na tohle…je to úplně něco jiného, pravda - asi bych po tom sama nesáhla…

Amigdala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.1.17 20:20

@xixela Ježkový voči ty boty jsou děsivý!

Jordaan
8826 příspěvků 18.1.17 20:23

@xixela

Na to fakt radsi nesahejte, je to strasne osklive a nevkusne. Boty mimochodem taky.

viktorias
217 příspěvků 18.1.17 20:26

@xixela aspoň to nie je komplet čierne. ale súhlasím s vami, nevhodné na ples, a topánky sú iste len taký omyl. podľa mňa potrebujete nasimulovať pás. sukňa/spodok by mala vyrovnať plecia. úprimne povedané, nemyslím si, že máte postavu jablka, zdá sa mi, že máte široké plecia voči bokom, to brucho je skôr dôsledok nadváhy. predstavte si to takto - žiadúci tvar postavy u ženy sú presýpacie hodiny. teda plecia a boky rovnako široké, definovaný pás. ako dosiahnete, aby sa vaša postava k tejto predstave priblížila? čo schovať a čo zvýrazniť?

xixela
100 příspěvků 18.1.17 20:37

Zkoušela jsem to v obchodě - boty opravdu jsou hrozné - posílala jsem to kvůli těm šatům (kompletu).
JInak stále asi nechápu, jakým způsobem nasimulovat pas…když dám pásek nebo „stažení“ na břicho, vypadá to, jako bych byla těhotná…
Takže tento styl je také hrůza?

Jordaan
8826 příspěvků 18.1.17 20:40

@xixela

To neni styl, ale naprosty nevkus.

BarcaAri
630 příspěvků 18.1.17 20:43

Toto je hruza vsech hruz… Do toho obchodu bych byt vama radeji uz nesla…

rohlíková
82 příspěvků 18.1.17 20:46

Nelíbí se mi to, ale je vidět, že Vaší postavě lépe sluší, když jsou zakrytá ramena.

Nesouhlasím s tím nasimulováním pasu u postavy typu jablko. Taky ve všem vypadám jako těhotná. Nejužší místo mám pod prsama, a směrem dolů se plynule rozšiřuju.:-) Nejsem celkově tlustá, vadí mě hlavně to břicho. Spoustu oblečení nemůžu nosit, abych nevypadala jako těhotná. Prakticky žádné šaty bez stah. prádla.

Případně uvítám tipy na vhodné oblečení, aby byl definovaný pas.

Pocit chladu
155 příspěvků 18.1.17 20:47

Je to marný, je to marný, je to marný

viktorias
217 příspěvků 18.1.17 20:48

Nechcem vás urážať, ale skúste si prečítať tento článok. zrejme aj zbytok vášho šatník je podobný ako to, čo ste postovali v diskusiách, možno vám to pomôže.

http://www.modnipeklo.cz/…kazte-speky/

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 41 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek