Šaty versus figura

Fotoalbum tématu (67) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
xyz
1650 příspěvků 1.2.17 13:25
@Ready píše:
Zjevně to chápete jinak, než já to myslím, v podstatě tento váš příspěvek není v rozporu s mým pohledem, o to tu fakt nešlo. Už bych to nechala být. Nebo teda můžeme teď pár stránek řešit „být nejlepší z nejhorších nebo nejhorší z nejlepších“ (opět nadsázka, netřeba ani reagovat ;:) )

Třeba to má Jordan tak, že ve všech na internetu vidí hodné lidi, čili i v těch pánech, co hledají na diskusích malé holčičky a pak chtějí jejich obnažené fotky ;-)

Jordaan
8825 příspěvků 1.2.17 13:54

@xyz???

KoraKora
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.2.17 15:17

…špatné vlákno

xyz
1650 příspěvků 1.2.17 15:19
@Jordaan píše: @xyz???

No Ready se snažila vysvětlit, že nevíte, kdo sedí za klávesnicí. Že to může být pravdomluvný člověk, ale také někdo, kdo si vymyslel úplně všechno.
Na to vy jste reagovala, že primárně považujete všechny lidi za dobré „Ja vychazim z toho, ze ostatni jsou velmi dobri“.
Z mého pohledu to vypadalo, jako že si myslíte, že jsou všichni na internetu dobří a píší jen pravdu.

Každopádně teď mi to spíš připadá, že jsme se do toho zamotaly a každá to asi myslíme dobře, jen se to v psaném projevu, přerušovaném různě dlouhými pauzami, špatně dává do souvislostí.

Paris1789
3960 příspěvků 1.2.17 15:46

@Amigdala
Ten druhý butik jsem ještě nezkusila, ale Armáda spásy má právě spíše pánské šaty, což je pro mou nadváhu jako dělané.

Paris1789
3960 příspěvků 1.2.17 15:47
@Dóbře_zlato_moje píše:
@Paris1789 :-D :-D Ale tak, zase máte hezky tvarovanou lebku. :-D

z anfasu je to ale tragický

Jordaan
8825 příspěvků 1.2.17 17:12

@xyz

Myslim, ze jste muj prispevek pochopila blbe. O hodnych lidech v nem nepisu.

Pýthia
277 příspěvků 2.2.17 09:59
@Dóbře_zlato_moje píše:
na MP jsem sice chodila už dřív, dlouho před hromadným odchodem, ale jako pasivní uživatel, tzn. žádný nick jsem neměla, nic jsem tedy nemohla ramínkovat ani sem nic psát. ;-) (Jinak, škoda, že někdo s podobným stylem psaní a s podobnými názory odešel, mohla jsem si s ním rozumět… :-( )

Ani Vás nezajímá, kdo to byl?

Dóbře_zlato_moje
330 příspěvků 2.2.17 10:22

@Pýthia Celkem jo, ale bojim se, ze by mi to Giuli nechtela rict. :( :D

Paris1789
3960 příspěvků 2.2.17 12:23
@Dóbře_zlato_moje píše:
@Pýthia Celkem jo, ale bojim se, ze by mi to Giuli nechtela rict. :( :D

Já taky nevím!

Dóbře_zlato_moje
330 příspěvků 2.2.17 12:55

@Giuli Smilujte se, prosím, a prozraďte nám, koho Vám připomínám. :-)

Oldyn
6166 příspěvků 2.2.17 13:32

Joo, prosím. Na pasivní „dlouhojsemjenčetla“ je @Dóbře_zlato_moje nějak moc ukecaná.

Dóbře_zlato_moje
330 příspěvků 2.2.17 13:39
@Oldyn píše:
Joo, prosím. Na pasivní „dlouhojsemjenčetla“ je @Dóbře_zlato_moje nějak moc ukecaná.

No to je právě logický, ne? Víte jak dlouho jsem v sobě při pasivním čtení dusila reakce na projednávaná témata? Pak jsem to jednou nevydržela, udělala si profil a od té doby to za mě jede jak lavina! :-D

Oldyn
6166 příspěvků 2.2.17 13:51
Dóbře_zlato_moje
330 příspěvků 2.2.17 18:30
@Dóbře_zlato_moje píše:
@Giuli Smilujte se, prosím, a prozraďte nám, koho Vám připomínám. :-)

Pěkně prosím! :-)

Paris1789
3960 příspěvků 3.2.17 07:01
@Dóbře_zlato_moje píše:
Pěkně prosím! :-)

Tak třeba bude vědět někdo jiný, je tu hodně uživatelek, jejichž zřejmě jediná životní radost je prohledávat diskuse a hledat v nich nějaká slova, na která už všichni dávno zapomněli, protože narozdíl od nich mají do čeho píchnout :-)

Dóbře_zlato_moje
330 příspěvků 3.2.17 08:04
@Paris1789 píše:
Tak třeba bude vědět někdo jiný, je tu hodně uživatelek, jejichž zřejmě jediná životní radost je prohledávat diskuse a hledat v nich nějaká slova, na která už všichni dávno zapomněli, protože narozdíl od nich mají do čeho píchnout :-)

Treba jo, ale myslim, ze tem, co si mysleli, ze jsem reinkarnovana, ted spadl hrebinek, protoze jsem pridala svoje fotky. Pokud totiz ona „vytipovana uzivatelka“ taky fotky pridavala, musi byt jasne, ze se jedna o dve ruzne osoby (jedine ze by tady fotku postavy nemela nebo mela postavu na chlup stejnou jako ja, coz je mala pravdepodobnost). Proto ted asi taky vsichni vcetne iniciatorky Giuli taktne mlci a doufaji, ze se situace prejde, aniz by utrpely „na cti“ chybnym tvrzenim. :D :D

Amigdala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.2.17 08:32

@Dóbře_zlato_moje Vy to ňák prožíváte! :-)

Dóbře_zlato_moje
330 příspěvků 3.2.17 08:53
@Amigdala píše:

Ano, strašně ráda dokazuju, že mám pravdu - to je skvělý pocit! :-D

Paris1789
3960 příspěvků 3.2.17 09:46
Treba jo, ale myslim, ze tem, co si mysleli, ze jsem reinkarnovana, ted spadl hrebinek, protoze jsem pridala svoje fotky.

Kde? Kde?

Paris1789
3960 příspěvků 3.2.17 09:47
@Dóbře_zlato_moje píše:
Ano, strašně ráda dokazuju, že mám pravdu - to je skvělý pocit! :-D

Stejně skvělý, jako dokazovat, že někdo jiný nemá pravdu! Rozumím vám!

Dóbře_zlato_moje
330 příspěvků 3.2.17 10:49
@Paris1789 píše:
Kde? Kde?

V Pro lidi, co tápou v módě. :-)

Giuli
2931 příspěvků 3.2.17 15:19
@Dóbře_zlato_moje píše:
Proto ted asi taky vsichni vcetne iniciatorky Giuli taktne mlci a doufaji, ze se situace prejde, aniz by utrpely „na cti“ chybnym tvrzenim. :D :D

Mýlite sa, naďalej si myslím, že ste reinkarnace konkretného nicku. Po tom čo ste pridala fotku ste moje presvedčenie ešte umocnila. Myslím, že ste tu fotku dala práve preto, že predtým ste fotky nepridávala, ako argument mi to však nepripadá dostatočné. A na písanie toho vášho predošleho nicku nemám chuť a náladu. A ja naozaj píšem len to čo chcem a nie to k čomu ma vyprovokujú, aj keď si to vy možno nepriznáte. :-D

Giuli
2931 příspěvků 3.2.17 15:25
@Amigdala píše:

Mám taký pocit, že sama chce vpáliť všetkým, kým povodne bola a aha aká som teraz iná a lepšia! :-D

Giuli
2931 příspěvků 3.2.17 15:30
@Dóbře_zlato_moje píše:
Proto ted asi taky vsichni vcetne iniciatorky Giuli taktne mlci a doufaji, ze se situace prejde… …PS a teraz idem taktne mlčať ku partičke šachu so synom a predtým som pracovala a kašlala na MP. Hlásim, aby ste zase nenadobudla dojem, že ak nedostanete odpoveď do 90 sekúnd, tak vám odpovedať nechcem. :-D
Stránka:  « Předchozí 1 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 41 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek