Šaty versus figura

Fotoalbum tématu (67) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Paris1789
3960 příspěvků 3.2.17 15:35

@Giuli
Prosimtě tak už netrucuj a napiš to sem, ať se můžeme posunout dál a pomlouvat hodnotit zase někoho jiného!

Dóbře_zlato_moje
330 příspěvků 3.2.17 16:02
@Giuli píše:
Mýlite sa, naďalej si myslím, že ste reinkarnace konkretného nicku. Po tom čo ste pridala fotku ste moje presvedčenie ešte umocnila. Myslím, že ste tu fotku dala práve preto, že predtým ste fotky nepridávala, ako argument mi to však nepripadá dostatočné. A na písanie toho vášho predošleho nicku nemám chuť a náladu. A ja naozaj píšem len to čo chcem a nie to k čomu ma vyprovokujú, aj keď si to vy možno nepriznáte. :-D

Tak, nutit Vas nemuzu a ani nechci. Pokud to psat (at uz z jakehokoliv duvodu) nehodlate, tak si myslete, co chcete. Ja mam svazane ruce, protoze logicky nemam moznost dokazat, ze nejsem ta, co si myslite. Mohla bych jedine vyvracet Vase argumenty, ktere ale nechcete poskytnout. To je zakladni zasada neformalni logiky a teorie argumentace - je to stejne, jako kdyz se dva lidi bavi o tom, jestli Buh je nebo ne. S argumenty musi prichazet ten, co tvrdi, ze existuje, protoze ten, co si mysli, ze ne, nema zadnou moznost jeho neexistenci dokazat. A to rikam jako hluboce verici clovek. :)

Oldyn
6175 příspěvků 3.2.17 16:11
@Dóbře_zlato_moje píše:
@Paris1789 píše:
Tak třeba bude vědět někdo jiný, je tu hodně uživatelek, jejichž zřejmě jediná životní radost je prohledávat diskuse a hledat v nich nějaká slova, na která už všichni dávno zapomněli, protože narozdíl od nich mají do čeho píchnout :-) Treba jo, ale myslim, ze tem, co si mysleli, ze jsem reinkarnovana, ted spadl hrebinek, protoze jsem pridala svoje fotky. Pokud totiz ona „vytipovana uzivatelka“ taky fotky pridavala, musi byt jasne, ze se jedna o dve ruzne osoby (jedine ze by tady fotku postavy nemela nebo mela postavu na chlup stejnou jako ja, coz je mala pravdepodobnost). Proto ted asi taky vsichni vcetne iniciatorky Giuli taktne mlci a doufaji, ze se situace prejde, aniz by utrpely „na cti“ chybnym tvrzenim. :D :D

Tak zas tak vážně se neberte. Nálepku „podezřelá" jsem vám dala taky, ale dohledávat nic nebudu. Na můj vkus se těch „jensemčetla" během vzpoury vyrojilo nějak moc, úměrně těm co odešly/zasvrátily bych řekla, no a chybu málokdo přizná že?

Dóbře_zlato_moje
330 příspěvků 3.2.17 16:41

@Oldyn Ano, chybu malokdo prizna, to plati i pro ty, co nekoho podezrivaji spatne :D

Amigdala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.2.17 16:59

Budeme rušit presumpci viny?

Dóbře_zlato_moje
330 příspěvků 3.2.17 17:04
@Amigdala píše:
Budeme rušit presumpci viny?
:D :D
Giuli
2931 příspěvků 3.2.17 17:05
@Dóbře_zlato_moje píše:
@Oldyn Ano, chybu malokdo prizna, to plati i pro ty, co nekoho podezrivaji spatne :D

Tak ja priznávam, že bola chyba to tu napísať, čo si o vás a vašom predošlom nicku myslím. Mala som si to nechať pre seba a počkať až to dôjde aj ostatným. :-D

Dóbře_zlato_moje
330 příspěvků 3.2.17 17:20
@Giuli píše:
Tak ja priznávam, že bola chyba to tu napísať, čo si o vás a vašom predošlom nicku myslím. Mala som si to nechať pre seba a počkať až to dôjde aj ostatným. :-D

To ale neni to priznani, na ktere cekam a ktere mi dluzite. :D Ale ja uz jdu od toho, to nema cenu a uz me to neba. Nez dojde ostatnim neco, co neexistuje, to se teda nacekate! ;)

Dóbře_zlato_moje
330 příspěvků 3.2.17 17:22
@Giuli píše:
Tak ja priznávam, že bola chyba to tu napísať, čo si o vás a vašom predošlom nicku myslím. Mala som si to nechať pre seba a počkať až to dôjde aj ostatným. :-D

Ale pripadne tipy na moje udajne predchozi zivoty vitam - rada si prectu jejich nazory a dozvim se, jak pusobim na ostatni. ;)

Giuli
2931 příspěvků 3.2.17 17:23

@Dóbře_zlato_moje To nedáte. :-D Vy sa jednej témy vždy držíte ako kliešť 3 týždne a po 2 dňovej pauze ju vytiahnete znova. :-D

@Dóbře_zlato_moje píše:
Ale ja uz jdu od toho,
Giuli
2931 příspěvků 3.2.17 17:24
@Dóbře_zlato_moje píše:
Ale pripadne tipy na moje udajne predchozi zivoty vitam - rada si prectu jejich nazory a dozvim se, jak pusobim na ostatni. ;)

Ha! ani som nestihla predošlý post dopísať a už to riešite. Vzdávam to a prenechávam Vám posledné slovo. :-)

Dóbře_zlato_moje
330 příspěvků 3.2.17 17:27
@Giuli píše:
@Dóbře_zlato_moje To nedáte. :-D Vy sa jednej témy vždy držíte ako kliešť 3 týždne a po 2 dňovej pauze ju vytiahnete znova. :-D

Ok, dik za posledni slovo - s Vama je fakt sranda! Vy jste mi ale vedma, jsem tu registrovana ani ne ty tri tydny a uz vite, co budu delat, az uplynou. :D

Artefakt
419 příspěvků 3.2.17 17:33

Mě tyhle konspiracni teorie nikdy moc nebavily, asi proto, že jsem nikoho reinkarnovaneho nepoznala, ale teď mě napadlo, když to @Dóbře_zlato_moje tak bere, že na tom možná něco bude

Dóbře_zlato_moje
330 příspěvků 3.2.17 17:39
@Artefakt píše:
Mě tyhle konspiracni teorie nikdy moc nebavily, asi proto, že jsem nikoho reinkarnovaneho nepoznala, ale teď mě napadlo, když to @Dóbře_zlato_moje tak bere, že na tom možná něco bude

Tak, ja nevim, jak Vas, ale me celkem rozciluje, kdyz me nekdo obvinuje z neceho, co jsem neudelala. Tak se branim. Rada rikam svoje nazory na rovinu a nestydim se za ne, stejne jako se nestydim za svoje ciny, takze kdyz si predstavim, ze je tu na me pohlizeno jako na nekoho, kdo se nejak stydi za svou minulost a proto se nevrati pod starym nickem ale pod „falesnym“, tak me to mrzi.

Artefakt
419 příspěvků 3.2.17 17:42

@Dóbře_zlato_moje stejně s tím těžko něco uděláte

monel
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.2.17 18:00

@Dóbře_zlato_moje a kdybyste byla, tak co? to se jako nesmí? já bych ten starý nick asi prozradila, ale jestli fakt nemáte co, tak to máte teda blbý!

KoraKora
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.2.17 18:03

@Dóbře_zlato_moje Já nevím, že vás to tak rozčiluje.

Dóbře_zlato_moje
330 příspěvků 3.2.17 18:08
@monel píše:
@Dóbře_zlato_moje a kdybyste byla, tak co? to se jako nesmí? já bych ten starý nick asi prozradila, ale jestli fakt nemáte co, tak to máte teda blbý!

To mam blby, no. :D

xixela
100 příspěvků 3.2.17 18:32

Člověk si láme hlavu s tím, co na sebe, řeší nějaká ramena apod…

lesnížínka
223 příspěvků 3.2.17 18:47

@xixela no ale všimněte si, že má výstřih do V, rukávky k lokti a dlouhou sukni…kdyby si na sebe vzala ty vaše „modely“,to by mělo úplně jiný grády :D

KoraKora
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.2.17 20:47

@lesnížínka Výstřih má spíš do pasu než do V. :-D

lesnížínka
223 příspěvků 3.2.17 20:52

@KoraKora řekněme..takové hodně hluboké V ;)

xixela
100 příspěvků 3.2.17 21:12

Rukávky sice má, ale hodně průsvitné, takže jako kdyby neměla…nebo ne?

Jordaan
8826 příspěvků 3.2.17 21:17

@xixela

No, jenze ona je ma. Kdyby je nemela, tak by to pusobilo jinak. Co je na tom nejasneho?

Lála_druhá
471 příspěvků 3.2.17 21:18
@xixela píše:
Rukávky sice má, ale hodně průsvitné, takže jako kdyby neměla…nebo ne?

Právěže ne.

Stránka:  « Předchozí 1 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 41 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek