Šaty versus figura

Fotoalbum tématu (67) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Amigdala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.2.17 13:12

Ty šaty jsou jak pro ultraštíhlou vévodkyni Kate, mimochodem ve věku Xixely, po dvou dětech, kdy bych si řekla, že je svázaná dresscodem, nic nápaditého, extra slušivého, moderního, divná barva, ty na anglickém dvoře vyznávají, ale ten střih je jenom pro hodně štíhlé! Doporučit to Xixele, byť jsou lepší než všechny předtím, je zlomyslnost, to není střih pro ní.

Idun
16 příspěvků 7.2.17 13:41

@xixela - hezký, že se snažíte, ještě chvilku a bude to dobrý :) Ty modrý ne, jak podotkla @Amigdala - nejspíš nebudou pro vás, bála bych se, že byste díky tomu řasení vypadala zbytečně mohutnější, než jste ve skutečnosti. Co tyhle, když se vám líbí modrá a dala jste si tu práci, že jste se prohrabovala Petrklíčem? https://www.petrklic.cz/…trolejova-2/

Giuli
2931 příspěvků 7.2.17 16:33
@Idun píše:
@xixela - hezký, že se snažíte, ještě chvilku a bude to dobrý :) Ty modrý ne, jak podotkla @Amigdala - nejspíš nebudou pro vás, bála bych se, že byste díky tomu řasení vypadala zbytečně mohutnější, než jste ve skutečnosti. Co tyhle, když se vám líbí modrá a dala jste si tu práci, že jste se prohrabovala Petrklíčem? https://www.petrklic.cz/…trolejova-2/

Ak sú u tej modelky sprábne uvedené miery, tak si ich nekupujte. Délka: 107 cm. Modelka: vel. 14/16, 175 cm. Pri výške 175 cm budú tie šaty podľa vzhľadu modelky široké. Budete v nich vyzerať ako hastroš.

lady.izabell
7 příspěvků 7.2.17 17:22

@xixela Mohla bych se zeptat odkud jsou ty modré šaty? Sama něco takového už dlouho hledám. Díky.

Giuli
2931 příspěvků 7.2.17 18:20

Ženy s tým Petrklíčom ma štvete! Toto mám ako reklamu! :-D
http://c.imedia.cz/…38851619.jpg

Mischa88
227 příspěvků 7.2.17 20:24

@Giuli To je trest za to, ze jste tam klikla :-)

Oveeec
2210 příspěvků 7.2.17 20:29
@kocoureksuggy píše:
@xixela
Ty plánujete až budete mít o 10 kg méně? To nevidíte tu štíhlou holku? Vybírejte fota s modely příbuznými své váze, jinak to nemá cenu.

To už je ale fakt docela sprostý.

@xixela Nenechte se otrávit těma řečma o štíhlý modelce. Za chvíli by z vás udělaly mimozemšťana, kterej nesmí vylézt z domu. Sice to řasení není nejlepší, ale je to myslím si celkem zanedbatelný problém. Zbytek je super - výstřih, rukávy, délka myslím taky v pohodě, barva moc hezká.

marikahr
980 příspěvků 7.2.17 21:13

@xixela ja som presvedcena, ze takto sa nikam neposuniete, nemate modelkovsku postavu aby ste si mohla kupit saty, ktore vidite na stihlej modelke so sumernou postavou tak konecne pochopte, ze sa musite vybrat do civilizacie, kde maju pricetne obchody
neviem odkial ste a do ktorej civilizacie to mate blizsie, ale treba si najst cas a ist a skusat dovtedy, kym si nenajdete strih, ktory vam padne
Zabudnite na Bonprix, Petrklic a podobne… pozrite sa napr radsej na vypredaj Pietro Filipi
Plavky detto, vcera som pisala napr. Timo ma vypredaj najdite si najblizsi obchod, kde predavaju Timo pradlo, zajdite vyskusat a aj uvidite ci vam pristanu cele alebo dvojdielne, aky strih…

Oveeec
2210 příspěvků 8.2.17 00:59

Že se k tomu ještě vracím, ale kdybychom si nekupovaly věci, které jsme viděly na štíhlé modelce se souměrnou postavou, asi by se polovina planety, a možná víc, nikdy do ničeho nemohla obléknout, protože produkty se na nesouměrných modelkách většinou neinzerují. Totéž s kosmetikou - co jsme viděly na krásné modelce, nesmíme si koupit samy? Já vím, jak to myslíte, totiž že není žádná záruka, že to bude obyčejnému smrtelníku slušet a že musí být přiměřenost, ale když hergot vidím šaty s příznivým střihem, které nic nepatřičného neodhalují, tak proč do chudáka pořád vandrovat, že to není pro ni?

KoraKora
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.2.17 07:22

@marikahr Obavám se, že PF bude jaksi mimo Xixeliny finanční možnosti.

VandaRybna
3713 příspěvků 8.2.17 07:54
@Giuli píše: Ženy s tým Petrklíčom ma štvete! Toto mám ako reklamu! :-D
http://c.imedia.cz/…38851619.jpg

Tříhlavá saň. Úplně je vidím, jak sedí v kavárně u dvojitý vídeňský a komentujou, jak jim ty hubený ludry záviděj kozy.

VandaRybna
3713 příspěvků 8.2.17 07:56
@xixela píše:
Co říkáte na tyto letní šaty? Hodily by se na moji postavu?

Hodily, normálně hodily. Bez sarkazmu. Akorát jiné boty k nim. Přepokládám, že diblíkovského postoje nás na rozdíl od modelky taky ušetříte. Někde se začít musí, tyhle šaty jsou dobré.

VandaRybna
3713 příspěvků 8.2.17 08:32

Dovolím si tady zatapetovat. Kvůli Xixele jsem se obětovala a prosvištěla základní sortiment Petrklíče a protože jedna za našich dcer je také prostorově výrazná a navíc malá, tak už nějak tuším, co taková postava snese. Dám sem několik návrhů, které považuji za snesitelné a s vhodnými doplňky slušivé.

VandaRybna
3713 příspěvků 8.2.17 08:34

V dalším příspěvku zmíním letní šaty. Přikládám typy střihu o kterých bezpečně vím, že s výběrem vhodného vzoru jsou opravdu hezké i na silných holkách.

VandaRybna
3713 příspěvků 8.2.17 08:35

A ještě malá ochutnávka z Bonprixu, všechno od 6 do 8 stovek. Bonprix toho má neurekom. Mimochodem Xixela nemá zdaleka tak tragický nohy, aby nemohla mít sukni pár centimetrů nad kolena.

marikahr
980 příspěvků 8.2.17 09:18

@KoraKora tieto sú za 75 eur https://www.pietro-filipi.com/…ke-saty.html
xixela za tie prvé hrúzy dala viac

marikahr
980 příspěvků 8.2.17 09:27

Šaty hodváb za 69 EUR
komu taká farba a strih ide dobrý kup :-)
https://www.pietro-filipi.com/…ke-saty.html

Lála_druhá
471 příspěvků 8.2.17 10:26

@marikahr Naprosto nevhodné střihy.

marikahr
980 příspěvků 8.2.17 11:02

@Lála_druhá tie prve sú podla mňa strihovo ok,
tie druhé som dala len ako príklad, že aj v Pietro Filipi sa dá nakupovať za rozumú cenu - dala som poznámku - ak sa niekomu hodí taký strih a farba (nemyslela som xixelu)

podla môjho názoru tričkové beztvaré šaty do pol stehien (bileomodrý prúžok) postované vandou a k tomu lodičky sú peklo - xixela v tom bude vyzerať ako v tom svetri
a tie pestrofarebné z druhého príspevku tak jedine na pláž na plavky

Jordaan
8826 příspěvků 8.2.17 11:06

@marikahr

Ty saty jsou krasny, az me zamrzelo, ze nemam vel. 42, za 69 euro bych je hned koupila.

VandaRybna
3713 příspěvků 8.2.17 11:46

@marikahr Lodičky dali modelce stylisti katalogu Petrklíč, za ty já nemůžu. Já bych osobně černé uzavřené lodičky dámám s velkým obvodem lýtka zakázala.

PS: I tlustý chodí na pláž.

Příspěvek upraven 08.02.17 v 11:55

marikahr
980 příspěvků 8.2.17 11:53

@Jordaan súhlasím sú krásne, ale tu sa nepáčia :-(

DRW
2039 příspěvků 8.2.17 12:06

@marikahr
PF
ty prvni s tou teckou, e. g. pro @xixela to chce vzit jen jiny pasek, mene napadany a budou vhodne. A tem druhym staci uprit pasek a taky to bude Ok.
Kdyz se zvoli spravna velikost bude to vypadat dobre. Obcas je treba na vec kouknout z jineho uhlu a jinyma ocima, nez temi mi to nebude sluset a mam podobny typ postavy, tak to nebude sluset nikomu. Byt @xixela, tak si je objednam vyzkousim, vyfotim a bud si je necham nebo je vratim.

P. S. protoze jsem vhodny adept na vetsi velikost, pujdu kouknout do PF, zda je nemaji nebo nemuzou objednat na prodejnu. A pak se uvidi.

Josefka
566 příspěvků 8.2.17 12:14

Ad plavky: @xixela, v Bonprixu mají překvapivě dobrou kvalitu materiálů (plavek:-D). A vám by i mohly sedět, protože já mám moc velká prsa a boky a úzký pas a hrudní koš, takže stahovací modely mi plandají v pase a břicho prostě neudrží. Když vezmu menší, tak mám břicho OK ale přes prsa jsou mi malé. Vyberte, počkejte na akci „poštovné zdarma“, naházejte jich do košíku k vyzkoušení třeba 20 a doma se v klidu rozhodněte. Vezměte od jednoho střihu víc velikostí, třeba 3. Zaplatíte jen za poštovné zpět a to, co vám opravdu bude dobře sedět. Když už budete vědět, že si vše nenecháte, přihoďte i různé střihy šatů. A vyfoťte se.

zwedavka
1038 příspěvků 8.2.17 12:38
@VandaRybna píše: … Já bych osobně černé uzavřené lodičky dámám s velkým obvodem lýtka zakázala.Příspěvek upraven 08.02.17 v 11:55

a proč? Taky disponuju velmi objemnými lýtky, proč jsou černé uzavřené špatně?

Stránka:  « Předchozí 1 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek