Šaty versus figura

Fotoalbum tématu (67) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Josefka
518 příspěvků 09.02.17 17:33

@xixela nevrácení peněz se opravdu bát nemusíte. Je to snadné a funguje to už roky. Skandál nemají za potřebí.
U plavek s řasením je dobré, že podšívka pod nimi je pevná a rovná.
@MariaRuth nebyla bych si tak jistá…při větší obvodu pod prsy může i velký obvod v prsou znamenat mělké, tedy menší, košíčky.

Rozhodně to chce zkoušet ale v klidu. Prodavačky jsou někdy trochu popuzené, že vám ani ten TŘETÍ kousek není. Ve spodním prádle v kabince poskakuji a předkláním se, přetáhnu si těsné triko a pod. Asi nebudu „zákazník roku“. Ale jsou to moje peníze.

Edit: chybějící předpona a hned to mělo jiný smysl.

Příspěvek upraven 10.02.17 v 10:18

Giuli
2931 příspěvků 09.02.17 19:29

@xixela Skúste si pozrieť eshop https://www.femmefataledress.com/
Napríklad takéto šaty by Vám podľa mňa v pohode pristali.
-
A majú aj večerné.

Gräfin
2642 příspěvků 09.02.17 19:44

@Giuli to jsou šaty pro ženy s pasem, ne pro xixelu, která má přes břicho víc než přes prsa. Na fotkách vypadají krásně, ale z xixely udělají almaru.

Giuli
2931 příspěvků 09.02.17 19:46

@Gräfin Čert ber xixelu, zdravím. :-D

xixela
100 příspěvků 09.02.17 22:00

Ale ne,…do pekla se mi nechce!!!Je fakt, že na můj vkus jsou dost nařasené…

xixela
100 příspěvků 09.02.17 22:01

Ženský a nemáte některá zkušenost třeba s tím blancheporte? Co je to zač? Je to kvalitní? Zkusila bych kouknout třeba na plavky i tam, je mi sympatické, že v případě vrácení vrátí i částku za poštovné k nim zpět…takže vlastně nic neriskuji…

MichaMach
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.17 23:07

@xixela Máma si od nich kdysi dávno, když si ještě říkali Magnet Camif, něco objednávala. Je to takový Bon Prix. Objednejte víc věcí, jak už vám tu radily, vyzkoušejte, foťte a co nevyhovuje, vraťte.

Bookworm
228 příspěvků 10.02.17 08:46

@xixela zrovna ode dneška má Bonprix poštovné zdarma a peníze při vrácení zboží opravdu vracejí a celkem rychle. Být vámi, tak si nějaké plavky objednám.
Moje zkušenost - třeba tyhle mi nedržely na ramenou http://www.bonprix.cz/…lova-968909/#…
ale tyto má moje máma (v opravu velké velikosti) několik let a stále vypadají dobře http://www.bonprix.cz/…erna-929128/#… - jsou fajn, že si můžete zvolit velikost košíčku i velikost celkovou.

Linie
2020 příspěvků 10.02.17 09:35

@xixela Proč se tolik bráníte tomu zkoušení v obchodech a hledáte levné e-shopy?

MP Edina
116 příspěvků 10.02.17 12:02
@Linie píše:
@xixela Proč se tolik bráníte tomu zkoušení v obchodech a hledáte levné e-shopy?

Přesně…Objednáte si tři kusy a nepadne vám ani jeden a budete ho vracet a čekat na další várku? Udělejte si den pro sebe, vyrazte do obchodů a zkoušejte a foťte…a teď jsou navíc všude slevy

xixela
100 příspěvků 10.02.17 19:17

Čas mám až večer, v okolí toho našeho prdelákova nic moc není a abych jela do nějakého velkého města - za prvé bych se asi ztratila, za druhé nemám opravdu čas. Stejně bych nic nenafotila, protože kdybych byla sama - tak to prostě nejde…raději bych top zkusila takto přes net…to by bylo, aby mi nějaké plavky neseděly…přece to nejsou šaty, mělo by to bt jednodušší, ne…nepotřebuji levné e-shopy, koukala jsem i do Timo, Astratex, Litex…ale nějak tam nemohu kápnout na nějaké, co by se mi líbily…
Ráda bych nějaké s výstřihem do V, vzadu ne moc vykrojené a se širšími, nastavitelnými ramínky. POkud možno s nějakou vycpávkou - aby tam nebyla jen látka, na košíčkách…to pak vypadá blbě, když je člověku zima jak leze z vody…

irma73
421 příspěvků 10.02.17 20:50

@xixela Vnitřní košíček má většina plavek z Bonprixu. Já bych vám doporučila zkusit tyhle: http://www.bonprix.cz/…erna-979347/#…

Příspěvek upraven 10.02.17 v 21:41

weruberu
1249 příspěvků 5 inzerátů 10.02.17 21:06

@xixela Pokud chcete něco změnit, tak si ten čas na sebe musíte udělat. Jestli to přes týden nejde nebo se sama bojíte, vemte o víkendu někoho sebou a jeďte. V obchodních centrech bývají dětské koutky, kam můžete odložit potomky (kdyby doma nebylo hlídání).
Sama pracuju 10-12 hodin denně a rozhodně nemůžu tvrdit, že bych neměla kdy si jít něco koupit nebo třeba ke kadeřníkovi. Je to otázka priorit.

Giuli
2931 příspěvků 10.02.17 21:17
@weruberu píše:
Sama pracuju 10-12 hodin denně a rozhodně nemůžu tvrdit, že bych neměla kdy si jít něco koupit nebo třeba ke kadeřníkovi. Je to otázka priorit.

Neberte to ako rýpanie, ale strašne by ma zaujímalo prečo prebohaživého má byť priorita nakupovanie handier a kaderník? Ak je to otázka priorít, tak si predstavte, že niekto dá nakupovanie na druhú koľaj a dá prednosť niečomu inému a handry si objedná cez net.

weruberu
1249 příspěvků 5 inzerátů 10.02.17 21:21

@Giuli Byl tím myšlen všeobecně čas pro sebe a své potřeby.

Josefínaa
429 příspěvků 10.02.17 21:36

@Giuli
Ale to @weruberu neřekla. Je to rýpání.

Jordaan
8487 příspěvků 10.02.17 22:38

.

Příspěvek upraven 25.06.17 v 00:34

Amigdala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.17 08:06

Mně by zajímalo, co v reálu znamená nemám čas, já tomu nevěřím, jak to dělaly matky od rodin před 100 lety???

MP blanka
1709 příspěvků 11.02.17 08:39

@Amigdala Ako to robili matky pred 100 rokmi si už asi nevieme predstaviť. Záleží, na tom, z ktorej spoločenskej vrstvy matku myslíte. Ak by to mala byť máma, ktorá, podobne ako tie dnešné, chodí do práce, má deti a žiadnu slúžku ku nim, tak tá asi moc po obchodoch - iba pre svoje potešenie nebehala.

Amigdala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.17 08:48

@MP blanka Nebehala, protoze nemela pracku, mycku, plynovy sporak a topeni, jednorazove pliny, polotovary, pocet deti prumerne treba polovicni, naopak na vesnici mela pripadne rodinne hospodarstvi, predpokladam, ze casova uspora plynouci z moznosti vyuzit zminene par hodin tydne udela.

czDanda
608 příspěvků 11.02.17 08:51
@Amigdala píše:
Mně by zajímalo, co v reálu znamená nemám čas, já tomu nevěřím, jak to dělaly matky od rodin před 100 lety???

Tou dobou zuřila 1. světová válka, živitelé rodin byli povoláni do zbraně.
Pro matky to musela být krutá doba. Málo z nich si mohlo dopřát nový šatník.

Amigdala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.17 08:59

@czDanda Jezkovy voci nemluvim o konkretnich letech, ale o technickem a vubec vybaveni, mi jeste napiste, ze nebylo Haemko!

Giuli
2931 příspěvků 11.02.17 09:10
@Amigdala píše:

U mňa to znamená do slova a do písmena, nechce sa mi to robiť. Nech už je to nakupovanie, alebo návšteva niekoho, kam nemám náladu ísť. Tak oznámim, že nemám čas.

Jordaan
8487 příspěvků 11.02.17 09:20

.

Příspěvek upraven 25.06.17 v 00:33

KoraKora
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.17 09:36

@Amigdala Před 100 lety asi hodně záleželo na společenské vrstvě. Aby žena byla zaměstnaná nebylo obvyklé. Ty chudé, řekla bych, vykonávaly činnosti pro bohatší, jako praní, žehlení, mandlování nebo chodily sloužit. Stejně na vesnicích, tam zas měly hospodářství, takže taky řehole. Nemyslím, že by měly narvané skříně šaty, možná nějaké lepší do kostela na neděli. Ženy z vyšších vrstev měly služebnictvo. Ty pak mohly na čajových dýcháncích rozjímat co si kde nechat ušít a co obléknout.
Jinak souhlasím s @Giuli . Nemám čas za mě znamená nechci to udělat. Pokud je pro mě něco důležité, čas si najdu.

Stránka:  « Předchozí 1 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 Další »
Váš příspěvek

Louis Vuitton stáhne poctu Jacksonovi

Francouzský módní dům Louis Vuitton stáhne z letní kolekce modely,... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Choker: Doplněk, nebo výraz poslušnosti?

Autor: Iva

Choker – šperk, který se těší oblibě už odpradávna. Byl ozdobou... Celý článek