Šaty versus figura

Fotoalbum tématu (67) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 41 Další »
vlm
4744 příspěvků 22.1.17 22:01

@xixela kolik za to chtějí??ne tyhle fakt ne. Proč byste nemohla chodit na plesy v jedněch šatech??? Lepší jedny které sedí, než před každým plesem stres a vyhazování peněz za půjčovnu. No dělejte jak myslíte.

xixela
100 příspěvků 22.1.17 22:03

Za půjčení chtějí 150,– - 200,–Kč…

weruberu
1257 příspěvků 22.1.17 22:04

@xixela jee tyhle šaty mám doma, jsou z Nextu, už hodně stará kolekce. Můžu se zeptat kolik chtějí za půjčení? Jinak pořád jsem pro ty černé…

Edit: už to vidím :-)

vlm
4744 příspěvků 22.1.17 22:06

@xixela vy fakt nevidíte jak v nich vypadáte a jak vypadají ty šaty? jsou jako z vietnamského stánku a vlní se boční švy a vůbec nesedí

xixela
100 příspěvků 22.1.17 22:12

Vidím, jak vypadají…nic moc…
vím, že ty černé dlouhé byly nejlepší. Říkám si, že by na jejich ušití nemusel být nic složitého…z jaké látky byste volili? Na ples už to nestihnu, ale třeba do budoucna bych si podobné nechala ušít v jiné barvě…kolik by to tak mohlo stát, takové ušití?

KoraKora
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.1.17 22:48

@xixela Rozhodně se pod ty dva a půl tisíce, za látku a ušití, nedostanete.

blanche01
1245 příspěvků 22.1.17 23:08

@xixela nezlobte se, ale stále saháte po stejně špatných šatech a velikostech, nesluší vám modely bez rukávů. Máte silnější ruce a když je necháte odhalené, vypadáte zbytečně mohutně. Šaty z vinted jsou jen o pár korun dražší než to půjčovné. A pokud jde všecno normálně během týdne je máte doma.
https://s22-cz.vinted.net/…55238879.JPG?…
https://s22-cz.vinted.net/…36030029.JPG?…
https://s11-cz.vinted.net/…8774126.jpeg?…

Příspěvek upraven 22.01.17 v 23:43

marikahr
981 příspěvků 22.1.17 23:32

@xixela sorry ale v tych satach vyzerate ako Helena Ruzickova v satovej zastere
Vy si nemozete dovolit saty bez rukavov!

isko
1584 příspěvků 23.1.17 01:22

@blanche01
No jo, šaty z vinted jsou hezké (některé), ale zkoušela jste to hledat v xixelině velikosti? Když budu hodně pálit od boku, tak velikosti 42/44/46, s rukávky, pro jablko/véčko, kvalitní a nikoli záclony, a do 500,– Kč… v reálu to zas taková sranda nebude.

Jordaan
8826 příspěvků 23.1.17 01:39

@xixela

Nejak prestavam chapat, co se vlastne chcete dozvedet. Kolik stoji usiti? Bezte ke svadlene a zeptejte se. Jo a jestli to usiti ma k necemu vypadat, tak to neco stat bude a bude to i slozite, neco dobre usit neni zas az tak jednoduche, plesove saty uz vubec. Jestli si mate pujcit nebo koupit saty? To Vam tu nikdo nerekne, muzeme Vam akorat rict, ktere z tech na fotkach Vam vic slusi, rozhodnout se musite sama. Proc sem postujete fotky v satech, o kterych sama vite, ze Vam vubec neslusi, to je mi zahadou. Cekate, ze nekdo rekne, kdyz stoji jen dve stovky, tak je berte? A Vy si je pak fakt pujcite?

Docela me dojala poznamka o tom, ze nechcete chodit na vsechny plesy v jednech satech - vidim to tak, ze mate na vyber chodit v jednech a vypadat dobre nebo chodit pokazde v jinych, vydat za to dohromady stejne penize a vypadat pokazde blbe.

isko
1584 příspěvků 23.1.17 01:57

@xixela
Některé věci jsou i za stovku drahé.
Nemáte konfekční postavu, proto se vám bude hůř vybírat. Tak se naučte brát v obchodě, co je; co najdete pěkného a sedne vám, tak berte, nevymýšlejte nic. A až si budete doopravdy jistá, co vám sluší, tak pak si třeba něco nechte ušít.

Karianne
134 příspěvků 23.1.17 06:59

@xixela Ušití Vás přijde minimálně na 3000,–, a to se držím hodně při zemi, ať z toho pak nemáte hadr na podlahu.
Jenom pro zajímavost, kolik je Vám let?
A můžete mi opravdu upřímně říct, kde je problém u těch černých, když sama přiznáváte, že Vám sedí nejlépe? Cena, barva, nebo něco jiného? Protože já to přestávám chápat.

alexix
29 příspěvků 23.1.17 07:41

Karianne - přes třicet už mi je. Máte pravdu, vlastně nevím, co chci. S černými váhám, protože se mi to zdá hodně peněz za jedny šaty, ale asi je to tím, že prostě nejsem typ, co by za sebe utrácel tisíce. Říkám si, že za 2500 si mohu koupit běžné oblečení, které unosím třeba každý den…to se pak vyplatí. S černými šaty váhám také proto, že jsou černé - ano, téměř všechny, co jsem tu ukázala, byly černé, ale ono je něco jiného mít černé aby byly vidět nohy a nebo mít černé a být zahalená až na zem…připadám si trochu jako černá vdova…a to nemluvím o tom, že zezadu, když to neohlídám, mi to stahovací prádlo dělá pěkný špek..Bohužel nemám na foto…
Je mi jasné, že s tím mi tu nikdo neporadí, že musím sama…
Potřebovala bych nějakého stylistu, který by na mě něco oblékl a poradil, jak s oblékáním.

blanche01
1245 příspěvků 23.1.17 08:06

@alexix celou dobu se vám tu snaží dávat stylistické rady, ale vy evidentně tyhle rady neumíte rozšifrovat a použít je ve chvíli kdy si oblékáte další, stejně špatné šaty. Černé šaty už dávno nejsou pro vdovy, je to jen předsudek ve vaší hlavě, stejně jako utvělá myšlenka, že odhalené nohy a ruce jsou pro vás fajn. Nejsou, spolu se špatným držením těla vám velmi škodí. Na druhou stranu asi jsou na vás ve vašem okolí s společnosti tak zvyklí a vy nikoho ohromovat nepotřebujete, v podstatě je jedno co si oblečete, takových co mají ránu jak z děla je na vesnických plesech nejspíš většina. Takže tady je to mlácení prázdné slámy už od začátku. Že jste si koupila spatné šaty jste se dověděla hned. Mimochodem stahovací prádlo, které vám dělá faldy je špatně zvolené, to by vám mělo pomoci k dokonalejšímu vzhledu, ne naopak

alexix
29 příspěvků 23.1.17 08:23

Stahovací prádlo - jsou to takové ty vysoké kalhotky - poprvé pěkně držely ale častějším nošením se to jaksi shrnuje…i přesto, že je tam silikonový pásek..

KoraKora
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.1.17 08:24

@alexix A co myslíte, že by stylista vymyslel převratného? Saty, které vám sluší, nechcete. Tak jo, souhlasím s @blanche01, vezměte si některé z těch podivností co tady proběhly. Ono se to na tom candrbalu ztratí. Nezlobte se, ale tahle diskuze pořád dokola nemá smysl.

monel
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.1.17 08:25

@xixela sice jste zvolila u těch zelených výstřih do v, což vám svědčí, ale šaty jsou velké v prsou a celkově takové beztvaré. ušití šatů vás vyjde dráž než těch 2500, které se zdráháte dát. do společnosti se těšíte a nejste zřejmě „módedáma“, která by musela každý ples mít jiný model a proto jsou, myslím, lepší jedny padnoucí šaty, které vezmete víckrát než pokaždé jiné šaty, které vám nepadnou a nesluší.
mám korpulentnější sestru, kromě toho, že má větší břicho, má taky silné ruce, velká prsa, velký zadek a silné nohy a ještě je malá. nemá tolik věcí na sebe, ale dobře promýšlí a co padne a sluší, to si pořídí. tvrdí taky, že dobré prádlo a hlavně dobrá podprsenka udělá hodně. pořízení šatů na ples by vás mohlo „nakopnout“ lepším směrem. není viditelná tvář, ale k odstínu vaší pleti a vlasů vám černá dobře padne. že se v ní necítíte, si zkuste z hlavy trochu vyhnat. nemusíte být celá černá, můžete mít přece jiné doplňky,

catherinne
13500 příspěvků 23.1.17 08:32

Nemám moc čas a sílu to fňukání číst, ale tady je vidět, že hláška o tom, že každá žena má mít doma ve skříni padnoucí malé černé, má něco do sebe.
A takové šaty se kupují když je potkáte, i když je zrovna nepotřebujete. Jejich čas přijde.

Allania
493 příspěvků 23.1.17 08:33

@alexix Jako všechny ostatní též hlasuji za černé dlouhé šaty a klidně bych je tahala na pět plesů za rok po dalších pět let. Pokaždé v nich můžete vypadat jinak, stačí jiný účes, barevné doplňky, jiné boty a psaníčko. Doplňky už vás na tolik nevyjdou, navíc když vyberete opravdu dobrou bižuterii, budete ji ještě léta nosit i k jinému oblečení.
Stahovací prádlo je třeba taky zkoušet. Mě se třeba pár typů kalhotek zařezává a vypadá to hrozně. Byť mám celkem malou velikost, stahovací prádlo kupuji o trochu větší, aby se právě nikde nezařezávalo. Stahovací prádlo vás nemá zmenšit o dvě velikosti, ale vyhladit vaší postavu. Pokud vám někde dělá faldy je to špatně zvoleným střihem.

vlm
4744 příspěvků 23.1.17 08:47

@alexix a od stylisty byste si nechala poradit? Pochybuju.

blanche01
1245 příspěvků 23.1.17 08:49

@vlm jo a jsou to další výdaje za stylistu

MP blanka
2056 příspěvků 23.1.17 08:49

@xixela -rozmýšľam, či nie ste narodená v znamení Váh. To by trochu vysvetľovalo vašu nerozhodnosť. Ináč fakt neviem, čo nové by ste tu ešte chcela počuť. A pritom vám tu všetky, a verte, nie je to tu pravidlom, prajú a radia len to najlepšie.

monel
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.1.17 08:56
šaty

@xixela pokud chcete nějakou alternativu, tak cestou těchto šatů by se taky dalo jít. bez toho volánu ovšem, délka ke kolenům.
@catherinne má naprostou pravdu, čas „malých černých“ přijde vždycky a kolikrát i na poslední chvíli, sáhnete do skříně pro šaty, ve kterých se cítíte a padnou vám a je vše beze stresu.

DRW
2039 příspěvků 23.1.17 08:57

@alexix nebo @xixela
bud se zkuste ridit nasimi radami nebo si stale myslete, ze dostavate spatne rady a udelejte si to po svem. Napisu to jeste jednou mate napsane v obou profilech Brno, tak tomu dejte trochu osobniho volna a vyrazte na obhlidku obchodu, neni mozne, ze nic pekneho nenajde. A hlavne neco, co vam slusi.
A ted k tem „malym cernym“ fakt by je mela mit v satniku kazda a ve velmi jednoduchem provedeni a kvalitne usite. Do toho investujte. A opravdu to nejsou saty s delkou dlan pod zadek a dekoltem v predu a vzadu, spatne sedici apod. Dobre padnouci male cerne jsou povetsi v delce ke kolenou, s kratkym rukavkem a decentnim vystrihem. Prozradim vam, nemusi byt nutne cerne, ale treba tmave modre, kdyz uz cernou nemusite. A k nim si poridte nekolik ruznych doplnku od satku, saly pres ramena, nahrdelniku, vyraznych nausnic, nebo jen kontrastnich bot ci psanicka. Budete chic nekolik sezon a desitky akci. A to same provedte s saty dlouhymi.
A hlavne nehledejte stale vymluvy, ze to nejde.

DRW
2039 příspěvků 23.1.17 08:59
@monel píše:
@xixela pokud chcete nějakou alternativu, tak cestou těchto šatů by se taky dalo jít. bez toho volánu ovšem, délka ke kolenům.
@catherinne má naprostou pravdu, čas „malých černých“ přijde vždycky a kolikrát i na poslední chvíli, sáhnete do skříně pro šaty, ve kterých se cítíte a padnou vám a je vše beze stresu.

tyhle opravdu ne. Strihove jsou mozna OK, ten volan a ta barva je des.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 41 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek