Šaty z půdy

Fotoalbum tématu (13) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
blanche01
1248 příspěvků 12.10.14 19:14

@benyka takové krátké kabátky mám moc ráda, mám jich několik v různých barvách a provedeních a loňskou mírnou zimu jsem je vynosila velmi. S teplými sukněmi a nebo ke kalhotám je to pro mě, která se pohybuji hodně autem a méně pěšky, velmi pohodlné oblečení. Tenhle váš se mi docela líbí.

Bernette
461 příspěvků 12.10.14 19:46

@benyka Ten kabátek je skvělý, ale asi bych vyměnila knoflíky za nějaké matné.

benyka
7908 příspěvků 12.10.14 23:06

@Bernette Díky za postřeh, knoflíky mi zatím nijak závadné nepřipadaly. Mám taky jednu šedou sukni, příležitostně přidám vítěznou sestavu. :-)

Dadoo
5536 příspěvků 12.10.14 23:22

Téhle sukni je přes 30 let. Koupila jsem si ji ještě bezdětná. Vzápětí jsem otěhotněla a do vel. 38 se už nikdy nedostala. Takže je sukně skoro nenošená.
Nedávno ji objevila dcera (které jsem ji už tutově musela nabízet min. několikrát, ale nechtěla ji) a dneska je z ní úplně nadšená.
Koupila jsem ji tenkrátv Domě módy a jen si pamatuji, že byla naprosto příšerně drahá. :-D
Na fotce je pomačkaná, vytažená z pytle a prvně vyzkoušená.

benyka
7908 příspěvků 13.10.14 12:01

@Dadoo Moc pěkná sukně, zvlášť mě rajcují ty kapsičky. :-) Už jsem uvažovala, že si je taky na nějaké letní sukni udělám.

Sailorette
1594 příspěvků 13.10.14 13:31

@Dadoo Pěkná sukně a dceři to sluší celkově. Kde koupila boty, nevíte? Něco podobného sháním.

Dadoo
5536 příspěvků 13.10.14 16:46

@benyka Jj, kapsičky na sukni jsou super! :-)
@Sailorette Lodičky jsou Högly, kupované cca před rokem a půl na Amazonu.de :-)

Jordaan
8869 příspěvků 13.10.14 16:56

@Dadoo

napadlo me u toho „dockej casu, jako husa klasu“ ;-)
dceri to moc slusi, s tou kozenou bundou atd. to vypada opravdu dobre.

benyka
7908 příspěvků 17.10.14 13:20

Přesouvám se z jiné diskuse sem, abych neplevelila s vykopávkami. Našla jsem v depozitáři ještě jedny kamaše, které mi moli nesežrali, protože jsou umělohmotné, takže tehdejší (1984) sestava v plné parádě (originální jsou i boty, které se kupodivu dodnes nerozpadly). Svetr byl původně asi o 10 cm delší, ale nešetrným vypráním se mi, bohužel, srazil:

CandyKendall
1177 příspěvků 18.10.14 17:51

Promiňte, já prostě musím: Moje první asociace u svetru - jako když někoho nahatýho v televizi rozčtverečkují, aby nepohoršoval. :D

benyka
7908 příspěvků 18.10.14 18:39

@CandyKendall No dyť. Maskování je v podstatě účel všech vzorů na oblečení. :-)
Dodatečná poznámka: V roce 1984 pravděpodobně v TV nebylo po čtverečkách ani vidu ani slechu. Takže já jsem je vymyslela dřív. :-)

benyka
7908 příspěvků 1.11.14 20:57

Pořád nikdo nic? :-) Takže do finále postupuje:

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek