Sauna a wellness - tipy

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Holka_Hnědooká
84 příspěvků 5.1.14 21:50

@nanjua Tak hlavně že odešli… Taky to moc gentlemani být nemuseli :D

Violetina
177 příspěvků 5.1.14 22:14
@Holka_Hnědooká píše:D Všeobecně mi žvanění v sauně vadí. Chodím si tam odpočinout, ne poslouchat cizí pikantní detaily partnerského soužití.

Prý mají někde sauny dvě v místě - jednu vykecávací, druhou tichou. našla bych střídavě využití pro obě;)

Oveeec
3064 příspěvků 28.2.14 12:11

Nemáte někdo tip na dobrou saunu pro dva v Praze? Doma saunu pochopitelně nemáme a chtěli bysme jít někdy spolu, ale já se do společný nějak nemůžu odhodlat:) Dá se sehnat sauna jenom tak, aniž by člověk kvůli tomu musel do hotelu nebo absolvovat nějakej wellness program nebo tak?

Martina747
30 příspěvků 28.2.14 16:19
sauna

Zkuste třeba Infinit Vysočany. Je tam parádní saunový svět se smíšenými saunami, vnitřími i venkovními a zároven tam mají i soukromou saunu a vířivku pro páry. Tu ale neznám z vlastní zkušenosti.

nanjua
1153 příspěvků 28.2.14 19:39

Tak podavam info, ze v Besenove bylo super. Byla jsem spis mile prekvapena. Proti Tatralandii mensi, ale prijemnejsi. Saunovy svet bezva. Doporucuju, ale vychytejte at je snih:-)

Holka_Hnědooká
84 příspěvků 3.3.14 08:50

@Oveeec Nevím, jestli to pro Vás není moc z ruky, ale na Praze 13 je sauna - vygooglete „sauna Stodůlky“. Normálně jsem smíšená pro 8 lidí, ale nabízí i možnost soukromého pronájmu. Tuším za 500.

bertulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.3.14 11:25

V Brně doporučuji Infinit, mají několik poboček, nejvíce se mně líbí v resortu Maximus na přehradě, 5 druhů saun, ledový bazének, zážitkové sprchy, bazén, vířivka, posilovna, vnitřní i venkovní odpočívárna. Chodíme 1× týdně. Nevadí mně, když si někdo v sauně povídá, pokud nehuláká jako na lesy. Už jsem takové dva pány jednou i upozornila, omluvili se sice, ale moc to nepomohlo. Jo a vyhovuje mně tam, že pobyt v šatně se nepočítá do placeného času, což ne všude je. Mně nějakou dobu umytí a vyfoukání hlavy přece jen trvá.

queenOFeverything
46 příspěvků 3.3.14 12:11

Holky, ak chcete dobrý saunový svet na slovensku tak odporúčam hotel permon na podbánskom (začiatok vysokých tatier) wellness je tam fakt super, nechytá sa ani kempinski ani borovica…

Mylady2
12413 příspěvků 3.3.14 12:17

@queenOFeverything no já nevím :-) mrkla jsem na fota a myslím že když pojedeme zase do Tater tak to bude sem :-) jako vždy.

idp
133 příspěvků 3.3.14 12:25

@Martina747 Inifinit je fajn, ale často je tam hodně lidí. Ještě můžu doporučit hezké saunové centrum Saunia www.saunia.cz v Nových Butovicích.

queenOFeverything
46 příspěvků 3.3.14 12:31

@Mylady2 heh kempinski… tam ideme tento víkend, len neviem či ešte bude sneh :-/ skúste ten permon, stojí to za to ;-) majú to tam veľmi dobre premyslené s wellnessom

RenataRen
512 příspěvků 3.3.14 20:45

Nedávno jsem byla v sauně v Podolí - do sauny běžně nechodím, ale tak nějak mě to napadlo…
Docela fajn, za 166 Kč na 2 hodiny včetně plavání… Žádný luxus to ovšem není.
Měla bych dotaz - jak je to s kartáčováním kůže v sauně? Mě to tedy moc příjemné není, když se vedle mě někdo začně odrbávat. Je to běžné?

bertulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.3.14 20:56

@RenataRen ano je to bezne, snad to ma lepe otvirat pory kuze.

Oveeec
3064 příspěvků 12.5.14 12:02

@Martina747

Děkuju za tip, bylo to super:)

Ještě mám jeden dotaz - neznáte někdo aquacentrum Šutka? A nevíte náhodou, jestli jsou tam ty sauny fakt smíšený? Píšou tam, že „každou středu jedna sauna výhradně pro ženy“, hurá a sláva, z čehož vyplývá, že normálně je fakt smíšená, ale to se mi teda moc nechce…

kinderova
34 příspěvků 12.5.14 13:03

Já mám raději než suchou saunu, tak páru :) líbí se mi tam jak dycky voní ten peprmint nebo co to je :) sice jsem už i zažila, kdy v suché sauně vonělo cosi, ale není to ono, v páře se mi lépe dýchá a má to na mě mnohem lepší učinky :) Jo a chodím do zone4you v Brně :)

Martina747
30 příspěvků 12.5.14 13:27

@Oveeec

To jsem ráda, že se vám tam líbilo. Já to považuju za nejlepší saunu v Praze. A to už jsem jich už vyzkoušela opravdu hodně.

luka333ek
11 příspěvků 23.5.14 19:15

To já mám rád sauny suché, v pářě mi moc nesedí to, že pořádně nic nevidím, prostě sedět v mlze není pro mě :)

MP_kosatka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.5.14 19:34

@Oveeec Pokud vim (byla jsem tam naposledy cca pred 3 mesici), tak jsou obe smisene. Krome te stredy.

cryptoprocta
179 příspěvků 16.12.14 08:54

Oživuju téma dotazem: ráda bych v březnu na 5 - 7 dní na wellness pobyt. Nikdy jsem ale takhle nikde nebyla, nemáte ozkoušené nějaké místo? nebo tip, co určitě zkusit a co naopak za moc nestojí? Nelyžuji, jde mi opravdu jen o to wellness.

idp
133 příspěvků 16.12.14 13:10

Asi bych doporučoval Hotel Maximus, kde je saunové centrum Infinit Maximus - je to u Brna. Opravdu krásné.

BarcaAri
631 příspěvků 16.12.14 17:41

Za sebe v Praze nedam dopustit na Infinit ve Vysocanech. Holesovice take ok, ale mam radsi rozlehlejsi mista. Slycham chvalu i na Saunii v Butovicich.
V Tatrach jednoznacne doporucuji hotel Permon. A rozhodne chci zkusit nekdy Maximus v Brne.

Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.14 18:34

@cryptoprocta Hotel Lanterna v Beskydech.
www.lanterna.cz

Amelia7
1 příspěvek 6.1.15 16:15
infrasauna doma

Dlouho jsem chodila do infrasauny u nás ve fitku. Saunování mám moc ráda, ale vadilo mi množství lidí, kteří se tam vystřídají. Tím nechci nechci říct, že by ve fitcentrech nedodržovali hygienické podmínky. Pak jsme si s manželem řekli, že si jí koupíme domů. A můžu říct, že není nic lepšího než se saunovat v klídku a pohodičce domova. K tomu si pustíme relaxační hudbu, uvaříme konev zeleného čaje a nic nám nechybí:)

Holkazpodkroví
278 příspěvků 9.1.15 10:21
@nanjua píše:
@pecka79 Přesně! Už abych tam zase byla, jezdíváme tam jednou ročně a spojíme to vždycky i s lyžovačkou. Nevím jak bych se bez toho pobytu dožila léta :-D
Nebyla jste prosím někdy náhodou v Bešeňové? Pokud ano, nevíte jaké to tam je v porovnání?

Bešeňová - jezdíme tam pravidelně. Hlavně kvůli termální a léčivé vodě (na klouby ideální). Ale i saunový svět je krásný, ALE! Je tam šíleně špatně řešený vstup do saunového světa - pravidelně jsou tam o svátcích a prodloužených víkendech fronty cca 300-500 lidí! Nedělám si legraci - člověk, aby se do saunového světa dostal musí stát ráno frontu už cca 40 minut dopředu, aby se rychle převlík a vlezl se do sauny (ta má kapacitu pouze tuším 60 lidí!!! ) v průběhu dne je tam vždy fronta cca 20 lidí, kteří stojí ve frontě, aby se do sauny dostali!!! A to ji mají všichni zaplacenou!!! Tohle byl pro mě opravdu odstrašující zážitek - nechápu, jak mohou mít tak zprasený systém, kdy prodávají vlez se saunou aj lidem v průběhu dne, kdy je jasné, že se tam nedostanou!

Mylady2
12413 příspěvků 9.1.15 10:29

@Holkazpodkroví tak to je hnus.. Řešení je zdražit.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek