Sauna a wellness - tipy

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5
Liiza90
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.16 11:11

SovoS, záleží co přesněji hledáš. Já jsem třeba byla na víkendu v ČR, kde bylo k tomu cvičení a wellness. A to bylo super, po novém roce chci vyrazit s kamarádkou znova.

Amigdala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.16 12:18

@Liiza90 V ČR je super sauna a wellness, můžu potvrdit a taky doporučit!

SovaS
26 příspěvků 6.12.16 11:16

Jasně, taky bych moc chtěla vyrazit. A to se teda dá koupit asi u nějaké cestovky, že?

Amigdala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.12.16 11:38

@SovaS Sovo prosim tě…

BarcaAri
631 příspěvků 7.12.16 17:16

V Praze je otevrene nove saunove a relaxacni centrum na Harfe primo v OC. Pokud byste nekdo mel cestu kolem a lakalo vas to… nema to smysl, pro me tedy zatim v Praze to nejhorsi co je.

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.12.16 18:37

@BarcaAri Co je tam tak zlé? Chodíme do nedalekého Fénixu nebo dřív do hotelu Step, ale tam je pořád narváno, sauny plné užvaněných partiček mi vadí.

BarcaAri
631 příspěvků 8.12.16 11:07

@Pinot Noir No bohuzel bych rekla, ze skoro vsechno. I hodnoceni na Slevomatu, Googlu i FB tomu odpovida.

Kasa: nedalo se platit kartou (zaloha na klicek 200,– Kc + vstupne, u dvou lidi muze byt problem). Personal neprilis vstricny.
Satny: ne uplne poradek v satnach, casto tekouci jen studena voda, jen dva vysousece vlasu na damske sprchy.
Prostor saun: Ze saten se vejde rovnou do „ratejny“ kde je bar a „relaxacni“ mistnost. No je to velka hala - ratejna s nedostatkem lehatek a mist na sezeni, celkem hlasita hudba, cetla jsem i stiznosti na teplotu (zima). Ceny na baru celkem vysoke (+ treba okurkova limonada nebyla pitna). S relaxaci nic spolecneho. Maji tam udelane jezirko pres celou halu s umelymi lekniny - jezirko bylo vypustene protoze vytopili Datart. Takze dira v zemi zabirajici asi 1/3 prostoru s polozenyma lekninama. Sprchy u saun jsou otevrene a primo naproti lehatkam. Sauny samotne ujdou, ale nerekla bych ze tam je dvakrat poradek. Pak je tam mistnost jakoze na relaxaci, par lehatek, lampy sviti primo do oci, ze zdi visi kabel a doporucuji nezavirat dvere. Ochlazovaci bazenek pry byva stale spinavy a trochu nebezpecne reseny vstup do nej.
Byli jsme tam asi dve hodiny, prestoze maji byt saunove ritualy tak zadny nebyl, jejich rozpis neexistuje.
Nepochopila jsem treba rozdil oproti jinym saunam v medove saune (teda, udajne pri ritualu dostanete med na potirani se, jindy je to sauna jako jina). Do cokoladove si musite dokoupit za +- 100 cokoladu. Jo jeste me pobavily masaze, jsou primo v te ratejne, za castecnejma papirovejma paravanama.

No secteno. V Praze jsou mnohem lepsi mista, takze za nas nema smysl opakovat.

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.12.16 13:15

@BarcaAri Ajaj, to zní teda hrozně. Díky za info a varování, my se v té oblasti docela pohybujeme, tak by nás možná napadlo to vyzkoušet ;)

catherinne
13517 příspěvků 9.12.16 14:36

Já nedám dopustit na hotel SHERATON a malou, soukromou saunu pro dva.

romuška
6 příspěvků 8.1.19 09:33

V tomto zimním období často využívám saunu. Je to dobrý způsob regenerace organizmu a posílení imunity.

giuliettka
7809 příspěvků 1.5.20 10:57

@amaliekrasna Je tu sedem ľudí aj s adminom dokopy, nemožete ísť s tou reklamou do prdele? Želám vám z celého srdca nech skrachujete a už nikdy po coronakríze neotvoríte.

EmilyG.
2149 příspěvků 1.5.20 12:39

@giuliettka ha! To vim kde je! Paris si urcite taky pamatuje kde jeHorni Zdar, tohle je nad byvalou Skodovkou, u silnice, pr.el kde nic neni a tak jim nedoslo, ze welness jeste neni nikde povolenej!
Fakt hnusny misto ve stinu u potoka.
Majitelka Ruska, kdo jinej by do takovyho mista sypal prachy a nevedel, co se ted v tehle zemi deje

Pavla.Eliskova
32 příspěvků 17.5.20 15:28

Jak ja bych šla do sauny…
Byla jsem zvyklá alespoň jednou týdně - úžasný relax
Teď mám smůlu, leda mám možnost jako soukromá sauna…a to je 600kč na 2h, to je hrozně moc

Pavla.Eliskova
32 příspěvků 17.5.20 15:29

Aha :D trochu mimo čas

EmilyG.
2149 příspěvků 17.5.20 16:02

@Pavla.Eliskova opravdu? Sauny a wellness se otevrou nejdrive 25. kvetna.

MP Janka
707 příspěvků 7.9.20 14:04

Dámy, mám na vás sauna znalých dotaz ohledně nahá/v prostěradle.
O saunování se říká, že je prospěšné imunitě, tak jsem se rozhodla, že to zkusím. Byla jsem zatím 2× ve fitku ve Fénixu na Vysočanské, dopoledne je tam 5 a půl člověka. A řeším, jak se k tomu postavit. Co jsem viděla muže, tak ti si na prostěradlo lehnou/sednou a ruce složí do klína, ženy jsou většinou zabalené do prostěradla. Já překvapivě zjistila, že mezi úplně cizíma lidma by mi nevadilo ležet v sauně na břiše nahá, ale jak to bude působit na okolí? Nemám žádnou postavu ke chlubení, spíš by se mohlo stát, že by se někdo leknul.

Jak se k tomu mám postavit? Co mi poradíte? Občas si v některých mezilidských věcech přijdu jako slon v porcelánu, tak se mi hodí pohled z venku :-D

xSx
927 příspěvků 7.9.20 15:02

@MP Janka v sauně se počítá s tím, že je člověk nahý, takže bych si s tím nelámala hlavu, pokud nebudete roztahovat nohy nebo ležet jen tak bez prostěradla pod sebou.

Uživatel je onlinePuffin
335 příspěvků 7.9.20 19:43

@MP Janka Když dodržíte hygienu (tj. nikdy nejste bez podložení látkou), je to na Vás. Muži obvykle bývají nazí, ženy se častěji zahalují. Ale pravidlem není ani jedno. Protože si ráda v sauně lehnu, raději nejdřív rozprostřu prostěradlo a ulehnu na něj, pak třeba přes sebe přehodím cíp. Kdybych si lehla zabalená, položím na lavici holou kůži ramen, hlavu, lýtka - a to mi z hygienických důvodů vadí. Vsedě je mi to jedno.

if5
386 příspěvků 10.9.20 23:23

Kdo chodí do smíšené sauny, kde nejsou předepsané plavky, musí počítat s tím, že uvidí nahého člověka druhého pohlaví. Tak si nedělejte vrásky z toho, jak budete působit na ostatní. Do sauny se přece chodí hlavně pro vlastní dobrý pocit.

MartaVes
1 příspěvek 25.10.20 15:08

Zdravím, já jsem si radši pořídila saunu domů a byla to nejlepší investice. Člověk nemusí nikam chodit a do sauny můžete jít kdykoliv chcete. Za mě je to super věc a na Marimexu teď mají navíc akci.

giuliettka
7809 příspěvků 25.10.20 16:02
@MartaVes píše:
Zdravím, já jsem si radši pořídila saunu domů a byla to nejlepší investice. Člověk nemusí nikam chodit a do sauny můžete jít kdykoliv chcete. Za mě je to super věc a na Marimexu teď mají navíc akci.

Bodaj by nemali, keď marimex je podradná neschopná firma, čo nedokáze ani poriadnú saunu predať. Na tom eshope by som nenakupila ani keby k tej saune oni dali peniaze mne.

akimekm
1 příspěvek 29.10.20 21:11
Re:

Dobrý den. My jsme byli teď v Krušných horách zde https://www.honourandgrace.com/cs/ a to bylo opravdu pěkné spa + masáže luxusní.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek