Second-hand online

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
bambulka123
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.7.13 18:06

Co se týká tykání domnívám se, že si ty diskuse tady bereš příliš k tělu. Pravděpodobně máš problém(vnitřní) s respektem okolí vůči tvé osobě a tak se snažíš dohnat to zde. Je to stále o tom samém. A pokud nebudeš mít sama u sebe jasno a pokud se budeš strojit dle toho co ti přijde pod ruku, tak budeš mít problém vždy a to nejen před zrcadlem. A stejně tak, jako se necháš „zdobit“ tím co ti přijde pod ruku a po čase zjišťuješ, že je to špatně, tak stejně tak časem zjistíš, že k budování osobnosti nestačí a neslouží to jak tě druzí oslovují, titulují atp., ale svoji hodnotu vytváříš sama. Tím, jak se projevuješ, jak se chováš, jak druhým nasloucháš…Nečekej, že tě druzí budou budovat. Je to jako s těmi obchody. Není to o tom, že si vybereš určitý obchod a do toho když budeš chodit, tak budeš šik. Je to o tom, že v sobě najdeš osobnost, která bude schopna se samostatně rozhodovat a bude sama schopna určit a znát svou cenu. A pak jí bude jedno, jestli nakupuje v sekáči, v butiku, nebo ve značkovém obchodě. Zkrátka co si koupí, za tím si stojí a s tím je spokojená. Budu ti ale vykat, i když si myslím, že ti to moc nepomůže ISKO. Neměla jsem zájem Vás tykáním nijak snížit.
To, že shledáváte záludnost SH v tom, že jsou ty věci tak laciné, tak to je také pěkná perla. Vy tedy když se chystáte jít do společnosti, tak volíte oděvy podle toho co je nejblíže? Nebo se je snažíte sladit? Vždyť přece pokud vybíráte oděvy podle ceny, tak by se nabízelo to, že jdete cestou nejmenšího odporu a tudíž vezmete co je po ruce. V obchodě je něco levné- koupím to. Ve skříni je něco blíže- vezmu to… Jsou lidé, kteří nakupují oblečení podle ceny. I takoví k nám chodí. Domnívám se ale, že většina zdejších čtenářek takto nepostupuje a raději než by koupila obnošený škaredý krám, tak si nekoupí nic a vytáhne na sebe něco ze svého šatníku.

bambulka123
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.7.13 18:18
Charita
@DRW píše:
Vlastne dekujeme za nazor majitele SH. Davate praci, prispivate na charitu, ale z meho pohledu, jste jednou z tech, ktera na charite (sama o ni pisete hned v prvnim prispevku) vydelavate. Mozna ne tolik, jak to vyznelo z meho pohledu a verte, ze vim, co podnikani obnasi a jake naklady tam mohou byt. Ale vydelavate mnohem vice, nez na tu charitu slo na zacatku retezce.

Charita je o tom, ze neco davam, ne ze na tom vydelavam. Jinak je to prachsprosty byznys.

Co se charity týká, tak napsáno bylo, že second hand obecně podporuje a vychází z charity. Nikdo zde neříkal, že děláme charitu. Je to totiž o tom, že když by to přestalo fungovat, tak lidé namísto oblečení peníze cash nedají a ty peníze, které se získají prodejem oblečení jdou na charitu. Samozřejmě potom každý z navázaných subjektů musí mít na tom svůj zisk. Co je ale na tom špatného? Špatné by to bylo, kdyby jsme psali, že děláme přímo charitu. Ta se dělá tak, že z přebytků investujeme do potřebných. My ale podporujeme charitu tím, že jsme v soukolí tohoto projektu a umožňujeme ať se nějaké prostředky dostanou k potřebným. Píšu nějaké, protože nějaké skončí u zaměstnanců sběren, nějaké u zaměstnanců třídíren, majitelů třídíren že šli do tohoto obchodu, zainvestovali, nějaké skončí u našich zaměstnanců a nějaké u nás. Pokud se ale jedná o ty co skončí u nás, tak za cca dvanáct hodin práce denně, investice, riziko atd. je to špatný kšeft. Jak potom říkáte platům charitních pracovníků, sestřiček, pečovatelek atd. To již není zisk? A je to přímo z peněz, které se vybarly na charitu. Oni totiž ti lidé, kteří jsou v těchto soukolích mají také své životy. Svá vydání a své potřeby. Pokud se DRW domníváte, že děláte pro charitu více než my, řekněte co děláte a inspirujte nás. Jenom blbě kecat umí každý. (uf to jsem se naštvala)

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.7.13 18:33

@bambulka123 Ale víš, že tohle je opravdu zajímavé? Například mě nikdy nenapadlo o tom přemýšlet, ale nějak automaticky jsem předpokládala, že sekáče stojí hlavně na principu bazaru, kdo už něco nechce nebo nepotřebuje, ten to tam jde prodat. Jasně, při troše přemýšlení by mi asi došlo, že ty velké prodejny by asi na tomhle principu moc zboží nesehnaly, ale šťouchnout do vedení není na škodu :-)

DRW
2040 příspěvků 30.7.13 19:21
@bambulka123 píše:
  1. prispeju na penezi na pro me zajimavy projekt a to velmi adresne a zajima mne komu prispivam a na co (prevazne na vzdelani deti v zemich tretiho sveta, naposledy jsme prispivali penezi a materialem na povodne zasazenou obec v Cechach, vsichni vime, kam nase penizy sly a hlavne se na tom nikdo dalsi nezivil, coz je pro mne velmi podstatne.
  1. jste jako potrefena „…“ (uz jsem se nastvala), ano zivite se na charite a zatim si stojim. A ani tisice cervenych raminek to nezmeni.

Totiz jediny, kdo opravdu prispeje charite peneze je ten clovek na zacatku SH retezce, ktery ony prebytky od charity koupi a tim ji zbavi nakladu na skladovani a likvidaci. Nikdo dalsi jiz na charitu neprispiva nebo snad posilate cast sveho zisku na charitu, od ktere obleceni mate? Ano davate praci dalsim, ale tvurcem techto praci je clovek, ktery tyto veci odkoupil od charity.

Ja se nenavazim do obchodovani s pouzitymi vecmi, ale do Vaseho zastitovani se charitou a davani prace jinym, Vasi tezkou praci a malym az zadnym ziskem. Ale ruku na srdce nikdo nepodnika bez toho, aby z toho nemel nejaky zisk. A bohuzel Vasim obhajovanim a nastvanim se mi muj nazor jen potvrzuje.

Platy lidi aktivnich v charite (sesticky, ucitele, lekari etc.) jsou samozrejme hrazeny z vybranych penez, dotaci statu a nadaci pro tyto ucely urcnych. Ale to 1 euro ci dolar za 1 kg obnoseneho obleceni na zacatku retezce to urcite nevytrhne.

No a ty platy jsou velmi nizke a mnohdy staci jen k pokryti zakladnich zivotnich nakladu, proto tito lide (dobrovolnici) tuto praci delaji casto pri svem zamestnani ci jen docasne, v ramci sve dovolene etc.

Napr. dobrovolni hasici pomahajici pri povodnich si vybiraji svou dovolenou ci neplacene volno a za tuto dobu dostanou jidlo a nocleh, mnohdy je to pozdeji stoji i misto. A takto je to s dobrovolnou dlouhodobou pomoci dost casto v nasich krajich.

Mimochodem dekuji Vsem za cervena raminka :)

bambulka123
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.7.13 20:19

Nejsem potrefená, ale trefená- když se mně to týká tak reaguji. Proč mi stále podsouváte(DRW), že jsem psala, že dělám charitu? Já jsem psala, že oblečení je původně určené na charitu a to né tak, že by se chudí v africe oblékali do padesáti kabátů najednou, ale o tom, že zisk který je z takto získané suroviny jde na charitu. Například se z výnosu vykope studna, nebo nakoupí mouka. Charitou se tedy nezaštiťuji.
DRW píšete: „davate praci dalsim, ale tvurcem techto praci je clovek, ktery tyto veci odkoupil od charity.“ Tzn. myslíte, že velkoobchody a třídírny(tyto odkupují od charity) jsou schopné existovat bez nás obchodníků? Snižujete tímto práci a snahu drobných obchodníků pod práci a snahu velkoobchodníků a třídíren a to nevím proč. Naše zásluha na zaměstnávání není o nic nižší, než velkoobchodů a třídíren. Nevím, jestli jste někdy někomu dala práci, ale není o nic snazší zaměstnávat coby drobný obchodník, než velkoobchodník. Čtěte pořádně co je psáno. Nepsala jsem, že nemám žádný zisk. Psala jsem, že je takový, že návratnost investice bude několik desítek let. To je konstruktivní a jasné. Vaše úvaha o tom, že „nikdo nepodniká bez toho, aby z toho neměl žádný zisk“ je opět hodně zkreslená a mylná. Je spousta podnikatelů, kteří jdou tzv. na kost, a kteří zvláště v dnešní době jsou na nule a kolikrát jedou z rezerv do mínusu. Zkuste to třeba probrat s kolegy u kávy zda takové podnikatele a podniky znají. Znám osobně takových spoustu a proč to dělají? Protože jsou zvyklí se o sebe postarat a věří, či doufají, že bude lépe. A nebude. Pracují od rána do večera a kolikrát žijí třeba z příjmu partnera(doufají, že se to jednou obrátí), který je někde zaměstnán. Bojí se jít na pracovní úřad, stydí se. A makají a makají. Jsem ráda, že mám ekonomiku takovou, že mám šanci, že se časem mé investice vrátí. Nebude to ale jen o té investici, ale také o ohromné spoustě dřiny, práce a odříkání si.
Dobrovolníci, kteří dělají charitu zdarma nejsou ti o kterých jsem psala. Před těmi klobouk dolů. Psala jsem o zdravotním a dalším personálu, který nebere minimální mzdu, jak opět mylně píšete. Sama jsem pracovala v charitě a i manžel. Znám se osobně s ředitelem Adry panem Wurstem, znám osobně ředitele charity Ostrava, mám spoustu známých tělesně postižených. Pracovala jsem jako asistentka babiček a dědečků v domově pokojného stáří, jako asistentka postižené holčičky ve škole. Manžel pracoval jako vychovatel mentálně postižených dětí s kombinovanými vadami, dále jako pečovatel v charitním domě. Několikrát byl na stáži v Rusku(dobrovolný nadšenec)a pomáhal tam v dětských táborech pro chudé děti. No a aby jste viděla, že mám do oblasti skutečný vhled, tak vězte, že sama jsem na vozíčku a to kvůli svému vrozenému postižení DMO. Na některých projektech pro potřebné pracujeme, ale ty nechci zmiňovat, protože bych si připadala hloupě.
Nepřehánějte tedy vaše teze, ale pište prosím konstruktivně. Já se o to snažím.

isko
1855 příspěvků 30.7.13 21:20

@stricc
trhněte si nožičkou.

Příspěvek upraven 07.06.17 v 23:58

isko
1855 příspěvků 30.7.13 21:24
@bambulka123 píše:
Co se týká tykání domnívám se, že si ty diskuse tady bereš příliš k tělu. Pravděpodobně máš problém(vnitřní) s respektem okolí vůči tvé osobě a tak se snažíš dohnat to zde. Je to stále o tom samém. A pokud nebudeš mít sama u sebe jasno a pokud se budeš strojit dle toho co ti přijde pod ruku, tak budeš mít problém vždy a to nejen před zrcadlem. A stejně tak, jako se necháš „zdobit“ tím co ti přijde pod ruku a po čase zjišťuješ, že je to špatně, tak stejně tak časem zjistíš, že k budování osobnosti nestačí a neslouží to jak tě druzí oslovují, titulují atp., ale svoji hodnotu vytváříš sama. Tím, jak se projevuješ, jak se chováš, jak druhým nasloucháš…Nečekej, že tě druzí budou budovat. Je to jako s těmi obchody. Není to o tom, že si vybereš určitý obchod a do toho když budeš chodit, tak budeš šik. Je to o tom, že v sobě najdeš osobnost, která bude schopna se samostatně rozhodovat a bude sama schopna určit a znát svou cenu. A pak jí bude jedno, jestli nakupuje v sekáči, v butiku, nebo ve značkovém obchodě. Zkrátka co si koupí, za tím si stojí a s tím je spokojená. Budu ti ale vykat, i když si myslím, že ti to moc nepomůže ISKO. Neměla jsem zájem Vás tykáním nijak snížit.
To, že shledáváte záludnost SH v tom, že jsou ty věci tak laciné, tak to je také pěkná perla. Vy tedy když se chystáte jít do společnosti, tak volíte oděvy podle toho co je nejblíže? Nebo se je snažíte sladit? Vždyť přece pokud vybíráte oděvy podle ceny, tak by se nabízelo to, že jdete cestou nejmenšího odporu a tudíž vezmete co je po ruce. V obchodě je něco levné- koupím to. Ve skříni je něco blíže- vezmu to… Jsou lidé, kteří nakupují oblečení podle ceny. I takoví k nám chodí. Domnívám se ale, že většina zdejších čtenářek takto nepostupuje a raději než by koupila obnošený škaredý krám, tak si nekoupí nic a vytáhne na sebe něco ze svého šatníku.

amatérská psycholožka.
Trhněte si nožičkou.

Příspěvek upraven 07.06.17 v 23:57

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.7.13 21:27

@isko A proč se ptáte mě? Já to nedělám a v duševních pochodech několika desítek naprosto neznámých žen se těžko můžu vyznat.
Patrně se na pekle schází dosti značné procento žen, které mají vkus mizerný, elementary, dear Watson.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.7.13 21:53
@isko píše:

A k tomu oblečení a ceně za něj - pokud mě budou kalhoty stát 1000,– Kč, pořádně si rozmyslím, jestli mi sedí a jestli je opravdu chci. Pokud za ně budou chtít 50,– Kč, tak budu ochotná nad drobnými i většími nedostatky mávnout rukou - a to může vyústit v nepadnoucí, zastaralý, obnošený šatník.

Mám pocit, že musím zdůraznit ještě jednu věc - mluvím v prvním osobě, ale myslím to jaksi všeobecně, místo obecného „zákaznice“ nebo „člověk“ používám „já“. To jen mě tak napadlo ve vztahu k tomu psychologickému rozboru.

Tak ono se dá očekávat, že v desetimiliónovém národě se nebude jeden každý muž, žena a dítě na úrovni slušně konfekčního standardu. Někdo si může dovolit něco lepšího, tak si to koupí. Někdo si nemůže dovolit kalhoty za 1000,–, tak si je koupí za 50,– a je rád, že je rád, a musí se smířit s horší kvalitou a záplatovaným leč čistým šatem. Vzpomeňte na květinku Martu a na jejího Pavla, který nebyl tak elegantní jako bohatí muži, již kupovali koše květin operetním zpěvačkám, bylť dělníkem v dole.
Pak se může stát, že někdo z nějakého důvodu nechce následovat současný módní trend, například nesnese bokové kalhoty a jinde než v sekáči nesežene, co chce, právě díky tomu, že tam mají věci už vyšlé z módy. Nebo nějaký nadšenec do určitého specifického stylu hledá něco, co se dá použít jako polotovar k další úpravě, a výsledek může vypadat velmi zajímavě.
No a pak může nastat vámi citovaný případ. Buď jde o osobu, které je zkrátka fuk, jak vypadá to, co má na sobě, protože jiné věci se jí zdají podstatnější. Třeba radši investuje do své sbírky elektrických vláčků než do nových kalhot. No a co jako? To je přece jejich věc.
A nebo dotyčná snahu vypadat dobře má, ale její vlastní vkus je na pováženou, tak se přijde poradit na peklo v dobré víře, že je na správném místě, a neštěstí je hotovo.
Ani v jednom případě prostý fakt existence sekáčů danou situaci nezlepšuje ani nezhoršuje, kdyby nebyly sekáče, tak by ta z posledního odstavce šla do tržnice nebo za známou, která z ručních prací v páté třídě měla dvojku, ale snaží se a skoro nic za to nechce.

radio
23 příspěvků 30.7.13 22:15

@7427 V Pardubicích zkuste sekáč na třídě 17.listopadu La Róba. Jedná se o použité zboží z Velké Británie, ale většina doslova září novotou. Ceny považuji za vynikající. Já za pánský sortiment jsem byl velmi spokojený, chystám se tam opět. Dámský sektor je alespoň 2× tak větší.
DRW: Minimálně v příhraničních oblastech Polska (Kudowa Zdroj, Glucholazy, Cieszyn) je několik sekáčů. Není třeba je speciálně hledat, při prohlídce města jsem narazil určitě na tři.

isko
1855 příspěvků 30.7.13 22:23

@stricc
trhněte si nožičkou.

Příspěvek upraven 07.06.17 v 23:56

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.7.13 22:32

@isko helejďte, já vím, jak to myslíte, ale obávám se, že myslíte trochu scestně.
Bylo by na místě protestovat, kdyby se kalhoty v hodnotě 50,– Kč prodávaly za tisícovku. Ale o tom se momentálně nebavíme.
Bavíme se o něčem podobném jako o nabídce trapných reality show a tupých telenovel v soukromých televizích. Ano, tato skladba pořadů může zkreslit nebo dokonce zkazit vkus diváka, který to sleduje. Sekáčové hadry můžou mít podobný vliv.
Jenže neoddiskutovatelným faktem zůstává, že svět je riskantní místo plné záludných nástrah. Dospělý a svéprávný člověk má aspoň teoretickou možnost se s existencí těchto nástrah seznámit a dle svého uvážení se jim vyhnout nebo bezstarostně podlehnout. To musí stačit, jinak by ten svět byl ještě o dost nesnesitelnější, než už je.

Grete
800 příspěvků 30.7.13 22:48

Mám pocit, že úplně stejnými slovy by se také dalo argumentovat, že SH tříbí vkus. Nutí člověka hledat a vybírat, díky nízkým cenám ho vybízí k experimentu (například vyzkoušet novou barvu či střih), který může dopadnout tak i onak, ale v případě chyby mnohem méně bolí a v případě úspěchu je samozřejmě ziskem a pomáhá získávat vlastní styl.
A tím se dostávám k tomu, kde už je @stricc - jaký člověk do SH vejde, takový z něho vyjde. Nevkusný se tam nenaučí vkusu, vkusný si ho tam nezkazí a hledající má celkem dobrou šanci, že něco slušného najde.
A co se týče mezinárodních firem a údivu jejich zaměstnanců nad hrdými českými lovkyněmi - ono to asi bude v každém prostředí trochu jiné. V dress-codových končinách to možná bude trochu méně obvyklé, ale ve svobodných povoláních vintage frčí napříč západním světem a váš zahraniční partner s vámi možná uzavře spolupráci právě proto, že máte tu cool kabelku po bábrli.

isko
1855 příspěvků 30.7.13 22:50

@stricc

trhněte si nožičkou.

Příspěvek upraven 07.06.17 v 23:56

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.7.13 22:57
@isko tak v tom případě se omlouvám, ale špatně jsem pochopila tenhle výrok
@isko píše:
(…) Pokud za ně budou chtít 50,– Kč, tak budu ochotná nad drobnými i většími nedostatky mávnout rukou - a to může vyústit v nepadnoucí, zastaralý, obnošený šatník.Mám pocit, že musím zdůraznit ještě jednu věc - mluvím v prvním osobě, ale myslím to jaksi všeobecně, místo obecného „zákaznice“ nebo „člověk“ používám „já“. To jen mě tak napadlo ve vztahu k tomu psychologickému rozboru.

Pochopila jsem to tak, že tím „já“ nevyjadřujete výlučně svůj postoj k sekáčům, nýbrž obecný názor na zákaznice nebo lidi, které nízká cena může svádět ke snižování vlastních nároků na kvalitu zboží.
Takže pardon

isko
1855 příspěvků 30.7.13 23:24

@stricc

trhněte si nožičkou.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.7.13 23:33

@isko Protože jsem si myslela, že to já v obecném smyslu používáte vždycky a ne jen v jednom jediném příspěvku.
A taky protože jsem strašlivě zlá.

isko
1855 příspěvků 30.7.13 23:49

@stricc
trhněte si všema nožičkama.

andreama
228 příspěvků 31.7.13 07:24

Kdyby z vás někdo chtěl přispět na charitu, nemusíte nakupovat v SH, zkuste to tady http://eshop.charitaopava.cz/:)
A kdyby někdo sháněl hezké věci na miminka, v Praze - Radotíně je velký sekáč a věcičky velikosti 0-2 roky tam mají úžasné.

DRW
2040 příspěvků 31.7.13 10:49
@stricc píše:
@isko Protože jsem si myslela, že to já v obecném smyslu používáte vždycky a ne jen v jednom jediném příspěvku.
A taky protože jsem strašlivě zlá.

nejste, ja dokazu byt velmi neprijemna, kdyz chci :) A tady jsem hodne chtela.

7427
15 příspěvků 31.7.13 15:17

@radio
Díky, včera jsem zabrousila v Pardubicích i do jiných ulic, než kde obvykle chodím a narazila jsem na jeden ve Sladkovského ul naproti papírnictví. Malý, ale celkem pěkné zboží.

Udíček
2 příspěvky 5.9.13 15:47

Já jsem spokojená s tímto internetovým secondhandem www.secondhand-marilyn.cz, nakupuji tam hlavně pro děti, navíc teď mají na dětské oděvy slevu 50%. A pro mě je podstatné, že tam najdu i velikosti xxl. Občas zajdu i do kamenného sekáče, ale na to většinou nemám čas a co si budeme povídat - z pohodlí domova je to daleko pohodlnější a děti si rovnou řeknou co se jim líbí a co ne a nemusí se mnou nikde chodit.

bambulka123
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.9.13 21:04
Skříň v bytě...

Uznávám, že může mít svou výhodu vybírat co na sebe, nebo na děti z cca 619 položek, z tebou uvedeného eshopu. Je to podobné, jako když nakouknu do své šatní skříně. Vezmu co je a jdu… Je to nový pohled. Zatím byla tahle rubrika spíše o eshopech větších než běžný domácí prádelník- viz. odkazy výše. Je pravda, že někdy to může být spíše o kvalitě, než o kvantitě, ale když jsem koukla na tvůj odkaz, tak neshledávám žádný větší rozdíl oproti eshopům výše uvedeným, snad jen kromě toho, že oproti výše uvedeným se fotí na podlaze v rohu v bytě a ceny nejsou nejnižší…
Sekáč je ale hodně specifický tím, že lze jen velmi těžko říci, že ten či onen má to či ono zboží komplexně horší či lepší. Zkrátka každý kus je originál a nevím o sekáči, který by měl třídírnu někde např. v Anglii jen sám pro sebe. Z toho vyplývá, že dodavatelé jsou více méně stejní, ale co je důležité, tak míra soudnosti, kolik si ten či onen sekáčník k základní ceně toho kterého kusu přirazí. Eshop je dále dobré posuzovat dle například věrnosti fotografií, volby pozadí, možnosti filtrovat oděvy dle různých parametrů- čím více, tím lépe, ceny, množství výběru, četnost přidávání nového zboží atd. atd.

bambulka123
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.9.13 21:08
Upřesnění

Tedy abych nebyla brána za slovo, jsou rozdíly mezi dodavateli. Psala jsem ale o standardu…

Rezyna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.9.13 11:53
Proč tolik emocí?

Omlouvám se, ale zdá se mi, že tu dochází k mírným třenicím. Já bych byla v tomto směru demokrat. Pokud se někdo chce oblékat v SH, ať se obléká, pokud si někdo šije, ať si šije. Každému vyhovuje něco jiného a každý má jiné ekonomické možnosti. Navíc když to vezmu z ekologického hlediska, neustále se produkuje obrovské množství hadrů. Dříve (v 19. století) lidé po sobě v rodinách oblečení dědili, různě přešívali a upravovali. Dnes je to tak, že je něco módní chvíli a pak to jde do stoupy… Pokud to může ještě někomu posloužit, tak co je na tom špatného? Jasně, pokud to někdo nechce nosit, nemusí, ale rozhodně bych neříkala druhým, co je a co není špatné, nebo co mají a co nemají dělat. Nikdo snad není diktátorem chování ani vkusu…

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Tipy na nejlepší dárky k Vánocům: Jak udělat radost jemu i jí?

Mnozí se začínají připravovat na blížící se vánoční svátky. Jaký... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek