Second-hand online

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
lilinka24
2 příspěvky 25.7.15 07:33
@Petra.prtka píše:
a co za super kousek a za super cenu jste si tam koupila? když second hand kousek stojí i 800kč? :)

Stačí hledat :) Kdyby jste se podívala na tuto stranku věděla by jste. A na téhle stránce ta cena pořád klesá.:)

Petra.prtka
3 příspěvky 25.7.15 12:18

@lilinka24 nebojte koukala jsem, stránky mají pěkně udělané, ale popis stavu jen second hand? to může být cokoliv, top stav, pěkný stav, nebo na donošení. Jinak ano, ceny klesají, ale čekat tak dlouho než to bude stát nějakou normální cenu, to se mi fakt nechce :)

yourcandy
477 příspěvků 25.7.15 20:20

Unimodu také doporučuji, nakupuju u nich už několik let.Jsem spokojená zákaznice, mám od nich skvělé věci za pár kaček :-) Oblečení chodí čisté a top stav.Je tam možnost vrácení zboží a bývají akce poštovné zdarma.

Jordaan
9259 příspěvků 25.7.15 21:46

@yourcandy

Nejsou ty super ulovky nahodou ty veci, ktere prodavate v mistnim bazaru? Podle znacek a mnozstvi by to mohlo sedet.

Lála_druhá
471 příspěvků 25.7.15 21:53

Unimoda změnila cca před rokem majitele. Předtím byla super, teď už tam v podstatě nechodím. Škoda.

yourcandy
477 příspěvků 25.7.15 22:06

@Jordaan ne, ne na Unimodě kupuji nádherná kvalitní saka v jezdeckém stylu (kolem 250 kč) a halenky v boho a romantickem stylu.(kolem 100 kč)Věci v bazárku už jsou dávno prodané na Aukru a byly maminky.

Příspěvek upraven 25.07.15 v 22:15

Jordaan
9259 příspěvků 25.7.15 22:13

@yourcandy

Maminka musi byt dost zcestovala osoba, soude podle rozlicneho puvodu tech znacek. A taky odvaha, kdyz chodi ve svem veku v kratke kozene sukni.

Jordaan
9259 příspěvků 25.7.15 22:16

Dvojity prispevek

yourcandy
477 příspěvků 25.7.15 22:22

Nehodlám se dohadovat co je z mého šatníku a co ne.Jen píšu, že se tam opravdu dají najít hezké věci.

Jordaan
9259 příspěvků 25.7.15 22:42

Ktere se pak daji dale prodat :-). Mne nevadi veci ze sekace, ale prislo by mi ferovejsi to tem zakaznikum rict. Ta saka jsou mmch. pekna.

yourcandy
477 příspěvků 25.7.15 23:01

@Jordaan no to by asi vyplatilo, cena, poštovné, čas..už vidím jak se o ty staré kabáty xl tady perou :-)vy věci co už nenosíte asi vyhazujete rovnou do popelnice, že jo?

Jordaan
9259 příspěvků 25.7.15 23:05

@yourcandy

davam je do charitnich popelnic nebo do charitniho obchodu.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek