Second hand Z+Z, Brno Grohova

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
eliana
4 příspěvky 06.11.12 21:29
Second hand Z+Z, Brno Grohova

Dobrý den,
postupně objevuju brněnské sekáče a o tomhle jsem už slyšela ledacos…od ód na krásné zboží po varování před psychickou újmou, která prý hrozí kvůli jednání paní majitelky. Zatím jsem se mu tedy vyhýbala, ale nutně a rychle potřebuju sehnat šaty, tak bych se tam chtěla podívat. Kdo ten obchod znáte - mám se vážně připravit na nejhorší?:)Případně nevíte, jaký tam má paní výběr a třeba i ceny? Ať mám aspoň představu…díky moc za každou reakci.


Reklama


Reklama

Reakce:
 
klubo  07.11.12 18:40

Naposledy jsem tam zašla před lety - tehdy ještě na VŠ - paní jsem po letech viděla v dokumentárním cyklu čt, myslím, že to bylo Ta naše povaha česká - a po letech jsem se otřásla, že bych tam ještě měla někdy páchnout. Velice arogantní madame, jež má patent na cokoliv a hlavně na Vaše proporce (tehdy jsem měla vel. 38, přičemž po opuštění obchodu jsem si připadala jako přírodní anomálie, na niž prakticky neexistuje vhodný padnoucí oděv), obchod je malý a vládne tam chaos, oblečení je hodně nacpané. Nic jsem si tam nikdy nekoupila, hraje si to na „luxus“, ale jsou to jen oprané posezónní hadry, žádné opravdové vintage. Ceny spíš vyšší - pochopitelně:-)

 
Karoleenah
2322 příspěvků 07.11.12 18:45

Souhlasím s @klubo, vlastně jsou dvě možnosti, buď se paní hned ve dveřích znelíbíte a pokud jste lítostivá, vyletíte odtam se slzama na krajíčku :D, nebo jí naopak padnete do oka a v tom případě bude poněkud dotírat a pokusí se vám vnutit půlku obchodu. Já už bych tam nikdy nevlezla, nesnáším prodavačky, které nenechají člověka na pokoji. Jaké šaty potřebujete? Pokud nějaké slavnostnější, zkoušela jste sekáč na Josefské, v tom novém proskleném baráku u vchodu do podchodu? Tam mají docela výběr, ale ceny taktéž vyšší…

 
Jiná Realita
13791 příspěvků 07.11.12 19:10

Tam bych nešla.

pokud nejste ten typ kamarádíčkovité dámičky, která u kafe drbe všechny na ulici. (přesně takovou tam ta paní vševědkyně měla, když jsem se tam jednou vyskytla).

byla jsem tam jednou, byl to horor, baba je naprosto odporná, vysmívá se vám, když jsem si vybrala svetr, naznačila, že do něho nevlezu a když jsem se na potvoru vlezla a pak zjistila, že nemám dost peněz a ptala se, kde je nejbližší bankomat, řekla mi, že bez peněz se nakupovat nechodí. a ještě jiné věci, už se nepamatuju, ale někde jsem tu o tom už psala.

věci má hezké, ale takové megeře bych nedala ani korunu, ze zásady, abych ji nepodporovala v jejím jednání. hezké věci mají i jinde.

 
Zorča
141 příspěvků 07.11.12 19:33

Já se tam chtěla jít podívat, ale jak to tak čtu, raději ušetřím :-)
Znáte v okolí nějaké jiné dobré second-handy?


Reklama

 Váš příspěvek

Na předávání cen v pyžamu po dědečkovi

V Americe se uskutečnilo každoroční předávání cen Teen Choice... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sepraná tílka, leginy a další hrůzy, které v létě nenosit

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Proč mám tak ráda léto? Protože se do ulic dostanou konečně i... Celý článek


Reklama