Sekáče v Praze

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Věra.tu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.6.12 22:26
@katango píše:
Pravidelně tam koukám, myslím, že už jsem něco i koupila. Zkuste Danika eshop, tam nakupuju docela často (2 Věra. tu).

Díky za info i odkaz. Nakoupila jsem pár kousků na sekactym. cz, tak uvidím jaká kvalita přijde.

anja.1
272 příspěvků 14.6.12 13:32

Zdravím pekelnice,
což si takhle uspořádat nějaký vlastní pekelný „bleší trh“? Mám totiž spoustu věcí a úlovků, které jaksi již nejsou kompatibilní s mojí postavou, botky, které jsem nikdy neměla na sobě, bižuterii, která mi po změně barvy vlasů už prostě nesluší a myslím, že mnohé z Vás jsou na tom podobně. Co si takhle pronajmout někde nějaký salónek a strávit příjemné odopledne u kávy, vína a hrabošení?

Věra.tu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.6.12 09:18
@Věra.tu píše:
Díky za info i odkaz. Nakoupila jsem pár kousků na sekactym. cz, tak uvidím jaká kvalita přijde.

Tak balík přišel a musím říct super. Ty věci jsou jako nové vůbec jsem takovou kvalitu nečekala když je to sekáč.

katango
1356 příspěvků 16.6.12 10:46
@anja.1 píše:
Zdravím pekelnice,
což si takhle uspořádat nějaký vlastní pekelný „bleší trh“? Mám totiž spoustu věcí a úlovků, které jaksi již nejsou kompatibilní s mojí postavou, botky, které jsem nikdy neměla na sobě, bižuterii, která mi po změně barvy vlasů už prostě nesluší a myslím, že mnohé z Vás jsou na tom podobně. Co si takhle pronajmout někde nějaký salónek a strávit příjemné odopledne u kávy, vína a hrabošení?

Ach bože, rýpete nožíkem v krvácející ráně. Mám toho plno.

anja.1
272 příspěvků 16.6.12 14:20
@katango píše:
Ach bože, rýpete nožíkem v krvácející ráně. Mám toho plno.

Dobře, tak místo salónku menší hangár :-)

tre22
1 příspěvek 14.7.12 13:47

Nove otevrenej sekac je v praze 2, slezska 28, vinohrady, maji kvalitni zbozi a dobry ceny vybrala jsem si tam docela dost veci a jsem snema spokojena doporucovala bych jse tam zastavit :]

PS: jmeno:Fifty-Fifty

Mylady2
12413 příspěvků 14.7.12 14:14

Ahoj ženy, uz velmi dlouho chodím kolem sekáče na karlíně:-) jmenuje se Modní kouč. Nikdy jsem tam nevstoupila… Nevím proč. Musím se přiznat, že jsem ještě nikdy nebyla v sekáči.

Znáte ho? Máte někdo zkušenost?

elesse
102 příspěvků 14.7.12 22:13

Nová pobočka Textil house nebo jak se to vlastně jmenuje je v Seydlerově v butovicích. Hned vedle Mallu. Šla jsem do Mallu, koukám - 12.7. otevíráme. Říkám si, škoda, zas nic. Počkat, je 12.7. No a tak jsem se musela před vyzvedávkou v Mallu ještě vrátit s taškou do auta. Mimo jiné jsem ulovila super výrazně růžové džíny, nechala si tady poradit co k nim nosit a dnes mě od rána všichni chválí:D:D

scarlete
404 příspěvků 16.7.12 17:27

Holky nevíte o něčem na Praze 4 - kolem podolí, braníka, krče? já mám problém, že jsem zašitá v Braníku takže se přes den nikam nedostanu. Ten jeden v podolí, který už tu někdo zmínil, asi zkusím.. ale kdyby ještě někdo věděl, uvítám.. jsem bohužel trochu sekáčový analfabet :-)

myška.m
53 příspěvků 31.8.12 15:45

Hodně chodím po Praze pěšky a přijde mi, že sekáčů ubývá, nebo se pletu? A nebo jsou možná hezky převlečené do nového kabátku, že by člověk ani na první pohled neřekl, že jde o sekáč. A právě takové se mi líbí! I když cena bývá obvykle vyšší. Nejsem obdařená trpělivostí, proto když už lehce v nervu narazím na hezký kousek, ale v jiné velikosti, rychle celá vzteklá mizím :-) u těhle pěkných sekáčů mi neúspěch ale kupodivu nevadí, a když je čas, při další cestě okolo se zase zajdu mrknout.. takže víc takových!

Slvinka
21 příspěvků 25.10.12 10:40
Toalette

Ahoj, nevíte, jestli ještě funguje sekáč v ulici Karolíny Světlé - Toalette? Byl perfektní, chodila jsem tam cca před 4 lety a teď jsem tudy dlouho nešla, tak nevím, jestli je ještě otevřený. Takový malý obchůdek s mnoha poklady :) Díky :)

sister
26 příspěvků 27.10.12 00:19

@Slvinka
Před 4 lety skončil!!! Zkrachoval. Asi jste tam chodila málo:-). Ale je tam teď obchod s handmade módou a vzadu je sekáčový koutek (pěkný věci, spíš kvalitní a značkový… ale kus i od 150Kč). Já si tam urvala super sukni z hedvábí od Marc Caina za 950,– včetně cedulky. Ani bych o tom nevěděla, ale vedle byl ten Koukey takovej sepranej a smradlavej. Chtěla jsem si zvednout náladu a kouknout na nějaký ten design.
Jinak tůra po sekáčích v Praze je horší než cesta do pekel. V Palackýho, kam jsem chodila ráda to trochu změnili a ceny jsou tam stejný jako v Háemku. Třeba dnes jsem koukala na sukni za 399,– a v Háemku ji předloni měli za podobnou cenu novou. Pokud to není fakt nějaký materiál nebo jó značka, tak se mi nechce kupovat onošené věci takhle draho. Hledám v sekáčích něco, co nebude nosit celou sezónu každá druhá.

radbuza
82 příspěvků 27.10.12 23:07

Super sekáč (i když pravda dlouho jsem tam nebyla, co uzavřeli metro Národní třída) je na Národní třídě v průchodu mězi Humanicem a bývalým Tescem. Jméno si nepamatuji, ale ceny lidové a dají se ulovit moc pěkné kousky.

sister
26 příspěvků 28.10.12 01:40

Ten je docela novej - Textil House…ne? A ten tam je. Ale Quasimodo, co tam byl léta to donutilo zavřít.

JarkaJar
432 příspěvků 28.10.12 14:05

No, Textile House mi zrovna levný nepřipadá. První týden tričko nebo svetr se stopami nošení kolem 200,– A další týdny, kdy jsou slevy, už toho moc nemají. Znám tyto secondhandy tři, ale tenhle u Máje mi připadá nejlepší. Až na ten nával zákaznic. Ono nakupování ve středu Prahy je vůbec nepohodlné, moc zákazníků a vysoké ceny.

radbuza
82 příspěvků 28.10.12 14:25

No já pravda po tričkách nekoukala, ale koupila jsem dvoje kalhoty, tuším 120-150 a svetřík s vysokým podílem vlny do kila. Tak to mi přišlo levný. Byla jsem tam celkem asi třikrát a vždyck něco odnesla, ale moc lidí tam je, to je pravda.

teetee
499 příspěvků 28.10.12 14:53

Chodím sem http://www.fru-fru.cz/ . provařené, ale dobré - koupila jsem si tam několikry šaty ještě s visačkama za velice přijatelnou cenu… ale ne, že mi to tam vykouppiíte

teetee
499 příspěvků 28.10.12 14:55

@scarlete v braníku: sekáč je hned u zastávky přístaviště a potom dva zarohem od zastávky u staré pošty…

sister
26 příspěvků 22.11.12 01:46

Chá!!! Dobrá zpráva!!! Jak zde byl zmíněn Toallete (sekáč v centru), od ledna bude obnoven. A to přímo mnou!!! Taky jsem to měla ráda a bydlím za rohem. Takže proč ne? Akorát název bude jiný. Tak máte nějaké tipy, co byste v něm rády našly???
L.

Slvinka
21 příspěvků 22.11.12 10:43

Toallete obnoven? Paráda - to byl můj nejoblíbenější sekáč :) Určitě se zajdu podívat… Přála bych si, aby si zachoval stejného ducha, jako měl tenkrát…
Jinak na Národce mám ráda ten naproti Cafe Louvre - nevím, jak se jmenuje… Ceny nejsou úplně nejlevnější, ale všechno je čisté, krásně seřazené podle barev, podle mě je i většina věcí nových… Koupila jsem si kalhoty z Manga za 216,–, kalhoty z HM za 262,–, atd… Stojí za to se tam podívat! Nevykoupit, prosím :D

sister
26 příspěvků 22.11.12 20:50

Až od ledna a pod jiným názvem… ten na Národce se jmenuje Revenge a není špatný. :-) Tak aspoň budeme na sekáčové cestě…

Slvinka
21 příspěvků 23.11.12 15:33

Tak už se těším, v lednu naviděnou :) A držím palce!

Udíček
2 příspěvky 24.11.12 17:33

Poměrně nový sekáč je v Husitské ulici, přímo na autobusové zastávce Tachovské náměstí. Je to menší sekáč, ale mají jak dámské, tak i dětské oděvy a fakt za super ceny. Byla jsem tam tento týden a mají výprodej na oblečení - ks 50,– a méně. Odnesla jsem si džíny a dvě super mikiny a výborně jsem tam nakoupila i na děti. Kousek pod ním je Textile house, ale tam odtud jsem odcházela docela zklamaná, jelikož je to tam dost drahý a většinou ty věci nejsou nic moc.

Slvinka
21 příspěvků 24.11.12 20:49

Já Textil house taky moc nemusím, nikdy jsem tam nic skvělého neulovila… :( Tak na Tachovské náměstí zkusím někdy zavítat, je to pro mě trochu z ruky, ale udělám si někdy cestu z Florence…

Jackie Daniels
156 příspěvků 1.12.12 01:18

Před zastávkou Botanická zahrada, když se jde z Karláku tak po levé straně, je poměrně nově otevřený (tak 1/2 roku) sekáč, myslím, že se to jmenuje 5th Element nebo tak nějak. Mají hodně extravagantních kousků, kostýmy, masky, klobouky, indické potisky, samet, flitry atd. v ceně 200-300 Kč. Paní prodavačka říkala, že „se snaží být jiní než ostatní“, což jim teda rozhodně jde.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek