Sekáče v Praze

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
rubinola
9 příspěvků 5.1.13 16:51

V Pražské tržnici zůstal jen Megasekáč, z toho menšího je prodejna židlí. V Kobylisích hrabárna už taky není, stojí tam nové bytovky, ale na konci Klapkovi ulice je malý sekáč, na proti komerční bance. Na Žižkově zastávka Vozovna Žižkov je od prosince nový second hand jménem crazyaboutclothes.

zuzzzca
12 příspěvků 11.3.13 19:42

Zdravím všechny pekelnice, kousek od Anděla (Plzeňská 35) je od minulého pondělí nový sekáč. Více na www.secondlook.cz (A ten sekáč je můj ;)) Tak co vy na něj?

Chari
541 příspěvků 11.3.13 20:16

Taky mám aktualizaci. U zastávky U památníku jeden z těch dvou extravagantních zrušili, ale jeden je stále na stejném místě. :)

@zuzzzca Podle webu čert ví, web na mě působí dost divně, ale s tím se dá pracovat.. Na texty bych použila nějaké „lehčí“ písmo bez patek. Utlumila tu růžovou (třeba ji zkombinovala s něčím neutrálním jako je šedá a tu růžovou použila jen pruhem na hlavičku a patku..) V textu bych omezila slovo „kousky“ na nezbytné minimum. A něco bych podnikla i s nápisem „výběrový secondhand“(vypadá to, že tam přistál odnikud) a s barvou menu, která děsivě to tahá za oči a skoro nejde číst. :)
Na focení věcí bych použila trochu neutrálnější podklad, nebo aspoň vybrala jednu kliku u bílých dveří a fotila všechno ze stejné vzdálenosti a úhlu a striktně se jí držela..a pořídila si pár hezkých dřevěných ramínek, na které to budu při focení věšet.
Na sekáč jako takový názor mít člověk z webu nemůže, až půjdu kolem, tak se asi stavím.

Lamarr
125 příspěvků 11.3.13 22:24

Já se stavím, mám to při cestě. Web se mi líbí, obzvlást to písmo na slovech second look, fotky mi přijdou kvalitní, ani jsme is nevšimla, že pozadí se mění.

PavlinkaK
96 příspěvků 12.3.13 12:41

„Objevila“ jsem vyloženě dětský sekáč asi 50metrů od Francouské ulice, je to tuším Na kozačce. A hned přes ulici je další, nápis Komisní prodej, vše včetně kabelek, bot i dětských autosedaček.

HertaDeOran
866 příspěvků 12.3.13 14:30
Revenge Národní 21

Doporučuji sekáč na Národní třídě 21 v Praze, blízko klubu Vagoon. Protože mají zboží srovnané podle barev, dobře se se zorientujete v sortimentu.

Nikki123
101 příspěvků 12.3.13 20:45

@HertaDeOran V tomto sekáči jsem byla, ale moc se mi to tam nelíbilo a měly tam celkem vysoké ceny na české sekáče. Jednou stačilo.

HertaDeOran
866 příspěvků 13.3.13 11:12

@Nikki123
Já jsem tam před lety koupila kabát - asi za tisícovku, a doteď mi ho všichni chválí. Ceny nejsou úplně nejnižší, ale taky ten obchod není úplná hrabárna.

Tajtrliková
190 příspěvků 15.3.13 08:47

Na rohu Malé Štěpánské se bude otevírat Textil House (nevím kdy, ale už tam maj ve výloze cedule).

Lukrativni
1 příspěvek 7.4.13 12:07

Aktualizace: Sekáč v Soukenické je zrušen, sekáč Fru Fru zřejmě také.

Tajtrliková
190 příspěvků 10.4.13 08:49
@Tajtrliková píše:
Na rohu Malé Štěpánské se bude otevírat Textil House (nevím kdy, ale už tam maj ve výloze cedule).

Aktualizace: otevírají 15.4.

PavlinkaK
96 příspěvků 10.4.13 08:52

Včera jsem objevila nový dětský SH na Průběžné, vedle obchodu s balonkama a party doplňky. Je otevřený týden, paní tam má samé čisté, hezké věci a hned jsem našla pro neteř krásné úpletové šatičky z Next za 110 Kč.

PsejsekAlik
19 příspěvků 17.4.13 17:18
sekáč s větším množstvím šatů s rukávky

Sháním na léto šaty s rukávky, máte někdo prosím tip na pražský sekáč, kde by se takové vyskytovaly (v množství větším než 1 až 2 kusy)?

HertaDeOran
866 příspěvků 17.4.13 17:24

@Lukrativni
Sekáč v Soukenické - nejmenovalo se to náhodou vintage něco?
Ani se nedivím, že ho zrušily.. Byla jsem tam dvakrát a ani jednou jsem nic nekoupila, byl to takový výběr vintage z vintage, babkovský svetry, strašný sukně do půlky lýtek, neforemný kabáty - všechno hrozně veliký a vytahaný.
Ke konci „života“ už měli ve výloze velkou ceduli „VŠE ZA 100 CZK“)

LorelaiH.
3346 příspěvků 23.4.13 12:10

Nevíte někdo, jestli má Textile house (Vršovice u Koh-I-Nooru) otevřeno i v sobotu? A jestli ano, vyplatí se tam v tento den chodit? Předem díky

Tajtrliková
190 příspěvků 23.4.13 12:22

@LorelaiH. Ano má otevřeno i v sobotu, a vyplatí se tam jít jako každý jiný den :-)

Sailorette
1594 příspěvků 23.4.13 12:37

@LorelaiH. V sobotu mají do čtyřech a v neděli do dvou odpoledne, kromě nedělí, kdy vykládají nové zboží po slevách. Mají tak otevřeno ve všech pobočkách.

andy266
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.4.13 07:34

@scarlete Tuším, že je jeden na Branické ( když vystoupíte na zastávce Přístaviště) Vedle byla kdysi pekárna, nebo tam i možná ještě je. Na rohu ;)

zuzzzca
12 příspěvků 5.2.14 10:31

Dobrý den,
hlásím konec SeconLooku na Plzeňské. Bude fungovat už jen do pátku 7.2. (včetně). Zároven vás tímto zvu na definitivní výprodej. =) Více na www.secondlook.cz

Viktorie H.
664 příspěvků 9.2.14 18:44

Poradily byste mi nějaký sekáč v Praze, kde mají pěkné šaty nebo kabátky? Nikdy jsem v sekáči nebyla, ale chtěla jsem se do nějakých kouknout, už jsem si jich pár vyhlídla, tak snad se k tomu dostanu o prázdninách. :-)

jumbeee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.2.14 14:35

@Viktorie H. Los Hadros, Lidická. Můžete rovnou kouknout i do toho druhého, co je hned na začátku ulice.

jumbeee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.2.14 14:35

@Viktorie H. A v Platýzovi je taky fajn obchůdek.

Nikki123
101 příspěvků 12.2.14 17:23

Dobrý je taky House of Ela ve Školské 7.

ester007
1 příspěvek 12.5.14 05:45

Ahoj holky já mam nejoblíbenější sekáč ve Strašnicích 5min od metra směr centrum za komerční bankou. Fialový obchod. Jmenuje se Anglická móda. Koupite tam nove boty kožené za 200kc. Oblečení moderní hodně i s visačkou od50-300kc. Prodavaji dámskou, dětskou a panskou modu.Tak krasne luxusní boty většinou nove jsem v sekaci neviděla. Můžu jen doporucit.

Kitty.Polkadot
3 příspěvky 31.5.14 15:44
@Chari píše:
možná by bylo fajn, kdyby se tu dala utvořit něco jako mapa s informacemi o typech sekáčů a cenových relacích..

Taková mapa již existuje: http://www.riz.cz/kq8lk

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek