Semi-Formal - co to znamená

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Reklama

Stránka:  « Předchozí 1 2

Reklama

Bossygirl
338 příspěvků 17.11.17 01:08

@benyka A ještě jednu malou ukázku, tentokrát outfit na Ladies´Day v Chuchli. Tyto letní společenské jsou šité z kravatového hedvábí.

Gorilka
802 příspěvků 17.11.17 08:18

@Jordaan Jsou lidé, kteří tyto obrázky berou jako ilustrační. A jsou lidé kteří dokonce surfují bez zapnutých obrázků.

Jordaan
7395 příspěvků 17.11.17 08:29

@Gorilka

Neberte si to tak osobne, kazdy se nekdy sekne ;-).

Příspěvek upraven 17.11.17 v 09:40

benyka
5384 příspěvků 17.11.17 08:50

@Bossygirl Pěkné, sluší vám to. Já mám s koktejlovými šaty osobní problém. Většinou mi připadají hrozně romantické, takže bych se v nich necítila dobře. Naštěstí mě koktejlové příležitosti jaksi míjejí. :-)

Bossygirl
338 příspěvků 17.11.17 08:58

@benyka Děkuji. Ale, mezi námi, můj muž tyhle šaty nazývá „rozkvetlá zahrada“. Jsou fakt jen na léto.

weruberu
1077 příspěvků 1 inzerát 17.11.17 13:46

@Bossygirl Moc hezká fotka, sluší Vám to :-)

Bossygirl
338 příspěvků 17.11.17 14:44

@weruberu Děkuji.

Agraynel
60 příspěvků 20.11.17 12:22
@Bossygirl píše:
To Agraynel Jasně, santusáci jsou samé ryzí charaktery, lidé v elegantním oděvu jsou automaticky podezřelí. Přečtěte si název blogu.

Jistě, že si vezmete jen to, co chcete - že?, A myšlenku nechápete… to je snad ještě smutnější… ;) a ano, někteří santusáci jsou ryzí charakter a někteří lidé v obleku jsou hajzlové :) nesoudím lidi podle oblečení a rozhodně jim kvůli tomu nedávám nálepky :) (jo, těším se, až tu vytahnete to, co jsem napsala - já ale nikde netvrdila, že KAŽDEJ v obleku je zlej a KAŽDEJ santusák je ryzí charakter- to tvrdíte vy ;) )

Reklama

marikahr
418 příspěvků 20.11.17 12:50

@Agraynel ja si myslim, ze clovek, ktory si trufa byt sucastou vedenia statu (kedze kandidoval) by mal zvladnut taku elementarnu vec ako je oblecenie a uces

Bossygirl
338 příspěvků 20.11.17 12:53

@Agraynel Ale to jste byla přece Vy, kdo jako první začal zmiňovat v diskusi o dress code charakter a mozkovou kapacitu. Já nemusím nic vytahovat, jen si dovolím připomenout, že diskutujeme na webu o kultuře odívání, stylu a podobných záležitostech. Chápu, že Vám takové příspěvky mohou připadat povrchní, ale jiné tu asi těžko můžete očekávat.

Stránka:  « Předchozí 1 2

Reklama

Váš příspěvek

Benetton upadá. Zakladatel se rozhodnul zasáhnout

Zakladatel módního řetezce Benetton se vrací. Chce zachránit... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Módní divadlo v Miláně očima fashion blogerky

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Domov módy ožívá dvakrát do roka - v únoru a v srpnu, kdy se koná... Celý článek

Reklama