Seminář o látkách u paní Kalců

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
ZetKa
292 příspěvků 14.1.12 20:31

Ty počty neomluvených jsou dost tristní :(
Na dnešní seminář někdo založil novou diskuzi o semináři o galanterii , je tam hodně pozitivních ohlasů :)

iron board
72 příspěvků 16.1.12 09:52

Paní Kalců, to mě dost mrzí, řešívala jsem podobné situace, i když v jiném oboru. Nechápala jsem, že některým nestálo za to ani zvednout telefon nebo napsat blbý email.
Nepřemýšlela jste o tom, že byste to zpoplatnila, aby se Vám náklady vrátily aspoň nějak? Mám jiného koníčka a byla jsem na akci, kde se za „vlez“ do obchodu po zavíračce a následné průvodcování s profíkem platilo 100 kč. Pro mě osobně to bylo velmi přínosné mluvit s lidmi, kteří se tomu věnují na profesionální úrovni, člověk mohl zapříst hovor na jakékoliv téma a já osobně jsem se dozvěděla spoustu informací, které bych získávala pracně po internetu nebo metodou pokus-omyl. Pro mě byla tato „stovková“ záležitost opravdu k nezaplacení.
Já pořád doufám v opakování semináře o látkách v Brně;-)

Kalcu
164 příspěvků 23.1.12 02:12

Tak odeslány pozvánky na semináře Látky a jejich využití v Praze, dne 18.2.2012, v 8,30h, 13h. a 17h.
Pokud by jsme na někoho zapoměli, tak se ozvěte na e-mail. Jinak, již tento týden bude na stránkách spuštěn blog, kde budou postupně nabíhat všechny informace ze seminářů, včetně podkladů pro vzorníky. Semináře o látkách již nebudeme opakovat, ani v Brně. Nové semináře by měli být o šití a střihách.

Kalcu
164 příspěvků 1.2.12 18:00

Seminář Látky a jejich využití, 18. 2.2012 je už připraven. Všichni přihlášení, by měli mít na svých e-mailech pozvánky a propozice k jednotlivým časům a organizaci. Bohužel opět řešíme nešvar potvrzení přihlášek, do dnešního dne jsme obdrželi potvrzení jen od 50% přihlášených. V neděli 5.2.2012 ve 24 hod., proto začnu rozesílat pozvánky náhradníkům. Pokud by měl ještě někdo zájem, neváhejte mě kontaktovat na e-mail kalcu@kalcu.cz , budu se snažit uspokojit všechny. Seminář v Praze již nebudeme opakovat!!!

Kalcu
164 příspěvků 6.2.12 11:44

Dnes odeslány pozvánky všem náhradníkům na seminář ,,Látky a jejich využití,, 18.2.2012 v Praze

bram
601 příspěvků 18.2.12 21:33

Paní Kalců, chtěla bych Vám poděkovat za dnešní seminář o látkách, byl opravdu moc příjemný a zajímavý. Dozvěděla jsem se spoustu nových informací, hodně věcí jsem si ujasnila a jsem moc ráda, že jste měla chuť a energii se nám věnovat. Ještě jednou vřelé díky, přeju, ať se Vám vynaložená energie vrátí ve spoustě spokojených a stálých zákazníků.

NightFury
25 příspěvků 19.2.12 10:01
Přidávám se k poděkování, seminář byl úžasný, poučný a velmi, velmi zajímavý :) Díky, paní Kalců, určitě to pro vás bylo náročné.
A rozhodně k vám přijdu nakoupit, minimálně na to zelené sako s puntíkovanou podšívkou, aspoň nebude muset rodina vymýšlet, co mi dát k narozeninám :)
Ze své první vlastní Burdy mám hroznou radost a už přemýšlím, čím začít, abych se naučila šít a tím pádem u vás mohla nakupovat ve větším rozsahu :)
Kalcu
164 příspěvků 19.2.12 10:25

Tak máme za sebou další maraton seminářů „Látky a jejich využití“ v Praze. Děkujeme všem pekelnicím, které se zúčastnily. Zároveň už se těšíme na nové účastníky semináře „O galanterii“, který proběhne 14.4.2012 v Brně na naší nové provozovně v Kobližné 21, kterou slavnostně otevíráme 26.3.2012. Pokud by jste měli o tento seminář zájem, máme ještě několik volných míst. Pro rezervaci pište na kalcu@kalcu.cz . Zároveň pro Vás připravujeme nový seminář na květen 2012, „Šijeme s Burdou“.
Přejeme všem mnoho pekelně vydařených modelů.
Přidáváme pár momentek ze včerejší dvanáctihodinovky. Další foto v blogu na stránkách www.kalcu.cz a na facebooku.

Seminář Látky a jejich využití, Praha, 18.2.2012

Rahja
164 příspěvků 19.2.12 10:37

.

Příspěvek upraven 27.12.15 v 12:19

Kalcu
164 příspěvků 19.2.12 10:54

Ne, seminář „O galanterii“ bude již jen v Brně, 14.4.2012. Po D1 se občas i až do Brna dostanete :-).
Na tento seminář pojede dokonce i dvouměsíční miminko se svou maminkou, které absolvovalo i včerejší seminář.

pixie
232 příspěvků 19.2.12 11:05

Tak já se připojuji k poděkování za včerejšek, je příjemné vědět, co člověk vůbec může požadovat. Jste vážně hrozně hodná, že se snažíte alespoň trochu obohatit naše (některé) duté hlavy:)

Rahja
164 příspěvků 19.2.12 11:19

.

Příspěvek upraven 21.12.15 v 07:37

Kalcu
164 příspěvků 3.3.12 22:31
Přijímám na e-mail kalcu@kalcu.cz poslední přihlášky na seminář O galanterii v Brně, který bude 14. 4.2012 na nové prodejně v Kobližné 21.
Seminář již nebudeme opakovat!!!
Zároveň si Vás všechny dovoluji pozvat, 26.3.2012 v 10hod. na slavnostní otevření nové brněnské prodejny, v ulici Kobližná 21.
V květnu 2012 budou v Praze i Brně, již nové semináře ,,Šijeme s Burdou,,.
Cesnekacka
282 příspěvků 4.3.12 10:35

MOC se těším na květen!!! A lituji, že nebydlím blíže Brnu :-)

Kalcu
164 příspěvků 5.3.12 09:57

Dnes odeslány všechny pozvánky pro přihlášené na seminář „O galanterii“ , do Brna na 14.4.2012.
Pokud ji někdo neobdržel, prosím o zpětný kontakt na e-mail kalcu@kalcu.cz .
Nové semináře „Šijeme s Burdou“ budou v termínech:
Praha, Žitná 30 - 12.5.2012
Brno, Kobližná 21 - 19.5.2012, přihlášky můžete posílat na e-mail kalcu@kalcu.cz .
Pro velký zájem plánujeme ještě poslední opakování semináře „Látky a jejich využití“ v Brně na
červen 2012
Zároveň si Vás všechny dovoluji pozvat, 26.3.2012 v 10hod. na slavnostní otevření nové brněnské prodejny, v ulici Kobližná 21.
Prodejna Brno, Běhounská 3, bude naposledy otevřena 23.3.2012 do 17hodin
.

Ver
53 příspěvků 6.3.12 16:46

Tedy ta Praha je opravdu lákavá. Zeptám se na cenu semináře, abych věděla kolik mám začít šetřit :-)

ZetKa
292 příspěvků 6.3.12 22:06

Ver, paní Kalců pořádá semináře zdarma. Je ale nutná registrace, viz její příspěvek.

Kalcu
164 příspěvků 7.3.12 00:02

ZetKa: děkuji, za poskytované informace, jsem teď díky přípravám nové prodejny v Brně zaneprázdněna a nestíhám ani sledovat MP :-)

Ver
53 příspěvků 7.3.12 16:35

Tak v tom případě paní Kalců klobouk dolů! Opravdu, v dnešní době se tohle nevidí.

MP Lenka22
5 příspěvků 7.3.12 20:57

MP Lenka22
5 příspěvků 7.3.12 20:59

Co je prosím obsahem kursu Šijeme s Burdou ? Zúčastnila jste se některá předchozího? Díky. Jak moc musím umět šít?

iron board
72 příspěvků 8.3.12 05:44

Lenko, žádný předchozí ještě nebyl. Já šít neumím vůbec a přihlásila jsem se, neb jsem naznala, že i přes svou levorukost bych snad jednoduchou sukni zvládnout mohla a nebudu muset furt brblat, že nejsou v požadované barvě, materiálu a velikosti:-)

MP Lenka22
5 příspěvků 8.3.12 18:40

Iron Board, díky za reakci. Tak to je bezva, já umím šít jen velmi neuměle až blbě, tak se přihlásím taky:-)) A šla bych i na galanterii i na látky, bohužel jsem k tomu přišla pozdě. Neva, aspoň něco.

Kalcu
164 příspěvků 12.3.12 18:45

Tak máme za sebou úklid na nové prodejně a od teď už jen stavění nábytku a stěhování.
Takhle to tam teď vypadá
http://www.facebook.com/Kalcusro

Kalcu
164 příspěvků 27.3.12 21:32

Tak jsme konečně přestěhovali brněnskou prodejnu (fotky ze stěhování najdete zde http://www.facebook.com/Kalcusro ) a začínáme připravovat seminář „O galanterii“ 14.4.2012 v nových prostorech. Všem náhradníkům jsem dnes odeslala pozvánky. Pokud se na někoho nedostalo, prosím o kontakt na e-mail kalcu@kalcu.cz . Pro velký zájem jsme se rozhodli, že ještě jednou v Praze a to 16.6.2012, zopakujeme seminář „Látky a jejich využití“. Všichni zájemci zasílejte přihlášky na výše uvedený e-mail.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek