Seminář o látkách u paní Kalců

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Katio
196 příspěvků 14.5.12 23:36

@Rahja Přesně. A to jsou zrovna ty důvody (nerozostřené obličeje, vystavení fotek na internetu), proč se už při focení snažit o co nejlepší výsledek.

Btw. možná bychom mohly tuto zásadu o líčení/nenalíčení aplikovat na veškeré fotky - zblízka jsme všechny upravené, nalíčené, stylově oblečené kočky, to jen na dálku na fotkách vypadáme jako smutné ponožky :)

Rahja
164 příspěvků 14.5.12 23:47

.

Příspěvek upraven 27.12.15 v 12:45

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.5.12 00:34
@ZetKa píše:
Sním či bdím? Deja vu? Diskuze o odívání čtenářek pekla vyfocených na seminářích u Kalců tu už někde byla, ne? A jestli se nepletu, byla docela plamenná :) Tak holky, přidejte trochu, ať si to můžu zase pročíst a zvednout si náladu :)) Některá kritika je celkem vtipná, ta, co je myšlena vážně rozhořčeně, je také vtipná, ale tam to určitě nebylo záměrem. A přesto pobaví :)P.S.: Já na fotkách jsem, a je mi to celkem šumák

já Vás poznala i bez baretu :-). Sluší vám to.

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.5.12 00:43
@seznam.mih píše:
GreatSusan Vaše příspěvky se mi líbí čím dál míň. Jak už bylo řečeno třeba ot jsou lidi, co stále tápou v módě, chtějí to změnit a pořád to není dotažený do konce, tak šli na seminář u paní Kalců, aby se naučily šít z burdy a dokázaly si spíchnout něco lepšího, než co měli na sobě. Proč hned tolik jedu, že nejsou slečny oblečeny bůh ví jak? proč ten komentář o fotkách, co jsou foceny zezadu nepřipravené?

Protože ty fotky dam zezadu jsou mírně řečeno blbé.
Protože fotit zákaznicím zadel v krámě je nezdvořilé a blbé.

Mně se Vaše komentáře nelíbili nikdy, taky proto že v nich sou hrupki.

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.5.12 01:21
@DanielaS píše:
Pokud ja vim (sleduju nemeckou, ceskou a italskou Burdu), modely jsou ve vsech vydanich stejne. Strany navic muzou byt vyplnene rozhovory, clanky a navody na dekorace a doplnky, ale saty jsou ve vsech vydanich, pokud vim, stejne.

V tom pripade bych se tim nejak netrapila - ty navody na dekorace a doplnky mi prijdou ve valne vetsine vhodne tak pro ambiciozni bydlenky a dvoustrany s hezkyma fotkama drahe kosmetiky a cenove nedostupnych bot si muzete prohlednout v casopisech, ktere se na to specializuji. Nejdulezitejsi jsou ty strihy, zbytek je tak trochu omacka.

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.5.12 01:24
@RenaLange píše:
Protože ty fotky dam zezadu jsou mírně řečeno blbé.
Protože fotit zákaznicím zadel v krámě je nezdvořilé a blbé.Mně se Vaše komentáře nelíbili nikdy, taky proto že v nich sou hrupki.

:-)) hrebycek na hlavycku

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.5.12 18:53

No alespoň, že máme k sobě podobné sympatie.

ZetKa
292 příspěvků 15.5.12 19:16
@RenaLange píše:
já Vás poznala i bez baretu :-). Sluší vám to.

Reno, vy jste tam byla? A která, že jsem tak zvědavá? :)

A děkuji za pochvalu! Ačkoliv mám pocit, že právě o mém velkém zadku se tu vedla diskuze o fotce účastnic, focené zezadu :))) I když třeba jsem jen vztahovačná a ve skutečnosti mi fotky nepřidávají těch 10 kg navíc (k mým stávajícím 12 kg navíc)…

A téměř vážně míněný vzkaz pro ostatní: na seznam.mih mi nešahejte, neb je to má oblíbená přispěvovatelka! Sice se na hrubky v jejích příspěvcích skutečně nedá koukat, ale je to ženská-sympaťák :)

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.5.12 20:32
@ZetKa píše:
Reno, vy jste tam byla? A která, že jsem tak zvědavá? :)

A děkuji za pochvalu! Ačkoliv mám pocit, že právě o mém velkém zadku se tu vedla diskuze o fotce účastnic, focené zezadu :))) I když třeba jsem jen vztahovačná a ve skutečnosti mi fotky nepřidávají těch 10 kg navíc (k mým stávajícím 12 kg navíc)…

A téměř vážně míněný vzkaz pro ostatní: na seznam.mih mi nešahejte, neb je to má oblíbená přispěvovatelka! Sice se na hrubky v jejích příspěvcích skutečně nedá koukat, ale je to ženská-sympaťák :)

Nebyla, mne byste si všimla :-).
Já si Vás všimla na těch prvních fotkách kde Vám to slušelo taky.

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.5.12 20:44
A téměř vážně míněný vzkaz pro ostatní: na seznam.mih mi nešahejte, neb je to má oblíbená přispěvovatelka! Sice se na hrubky v jejích příspěvcích skutečně nedá koukat, ale je to ženská-sympaťák :)

Opravdu? Tak to mě těší, že má někdo v oblibě moje komenty :)

K těm hrubkám - Jsou to hrubky jako překlepy, nebo vyloženě pravopisné a gramatické věci? Čeština nikdy nebyla moje silná stránka, nicméně se to snažím napravit. Nelíbí se mi však, když se na moje chyby upozorňuje posměšným způsobem. Stačí to napsat normálně.

Oliva
55 příspěvků 15.5.12 21:30

seznam.mih: Nemám MP moc načtené, ale nevšimla jsem si, že byste dělala takové ty do očí bijící hrubky.

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.5.12 22:14

@Oliva to teda peklo fakt moc nactene nemate

JarkaJar
432 příspěvků 19.5.12 19:19

Dobře, každá na to máme jiný názor. Kouzlo momentek je podle mého názoru v tom, že lidi jsou fotografováni při určité činnosti a tyhle fotky mají v sobě dokumentární hodnotu. To je podle mě právě tenhle případ - fotky dokumentují průběh kurzu, nejsou to fotky slečny XX a paní YY. Byl by rozdíl, kdyby, jak navrhujete, účastnice kurzu byly vyzvány, aby utvořily skupinku, která se následně vyfotografuje. Každý by se snažil vypadat co nejlíp, byla by to hezká fotka, ale bez dokumentární hodnoty. Byla by to hezká portrétní fotka.
Jestli myslíte tou špatně oblečenou tu paní nebo slečnu v proužkovaném vlnkovaném svetříku, co je špatného na tom, mít vlastní styl a nosit to, co se mi líbí?
Co mě totiž ve Vašem příspěvku mírně nadzvedlo, bylo to „skoro dobře“.

Chari
541 příspěvků 20.5.12 13:07

Oblečení komentovat nebudu:). A aby fotky vypadaly líp pro účely propagace, stačilo by kromě jedné velké skupinky (je potřeba ukázat, kolik tam bylo lidí, to je pravda), udělat i pár fotek ve stylu „lektorka vykládá a pár návštěvnic ji sleduje“ „pohled před záda paní lektorky na její ruce( a zaujaté pohledy návštěvnic“ „návštěvnice xy, zkouší něco (šmatat na látky, osahat špendlíky, prohlíží burdu..)“ prostě cokoliv, co by do těch fotek dostalo náznak nějaké akce..
Ale aranžování velké skupinky na školní foto bych se taky vyhnula:))

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.5.12 13:12

Ze to pani Kalcu dela „skoro dobre“ si myslim porad a nema to s ucastnicema a jejich vzhledem nic spolecneho. Ty fotky jsou mizerne, dokumentarni hodnotu maji mozna pro pani Kalcu, ale ke zverejneni se nehodi, protoze jsou proste blbe udelane. Dokumentovat neznamena delat potajnocku fotky zpoza rohu tak, aby o mne nikdo nevedel (jedine, kdyz jste soukromy detektiv, investigativni novinar nebo mozna paparazzo), ale delat nerusivym zpusobem fotky nejake akce tak, ze divak ma pocit, ze je u toho, chape, co se na miste deje a pokud mozno se neco dozvi. Z uverejnenych fotek nemam pocit, ze jsem u toho, ale ze se schovavam za sloupem. Ten navrh utvoreni skupinky mi pripada docela ok, protoze autor fotografii evidentne fotit neumi, takze by pri foceni mel jit cestou nejmensiho odporu.

Na tom, mit vlastni styl a nosit co se mi libi nic spatneho neni. Ja mam take vlastni styl a nosim vyhradne veci, ktere se mi libi. Pani ve vlnkovanem svetriku podle meho zadny styl nema - at si ale nosi co chce, je mi to sumak. Stejne jako si ja o jejim obleceni muzu myslet co chci, muze si ona o mem myslet svoje (kdyby teda vedela jak vypadam, coz nevi, protoze se nenechavam zpoza sloupu fotit a kdyby nekdo bez meho souhlasu zverejnil mou fotku, tak mu pekne zatopim)

Cesnekacka
282 příspěvků 20.5.12 15:05

Drahá GreatSusan, nezlobte se, ale s tímle hnidopišstvím můžete jít tak akorát do sekce o čecháčkovství. Nemohu si pomoci, ale Vaše poslední komentáře v této diskusi vyjadřují vše o čem se tam mluví - negativismus, přednasranost, kritika „z úst nejpovolanějších“ atd., atd. Mohu Vás ubezpečit, že na onom semináři by jste byla příjemně překvapena, jak si ty přítomné ženy, nebo alespoň většina z nich, poradily s oděním svých nekonfekčních postav. Nekonfekčních, prosím, aby bylo srozuměno, nejen více, ale i méně vyvinutých těl. Co se fotek týče, aspoň doufám, měla paní Kalců to štěstí, že tam jeli normální lidé, kteří tam nejeli buzerovat a protestovat, ale prostě se chtěli něco přiučit. Krom toho, spousty jiných fotek z jiných „Kalců“ seminářů, již průběžně zveřejněny byly a zřejmě se nikdo necítil dotčen jejich zveřejněním, nikdo nechtěl nikomu zatopit a tak jste si mohla prohlédnout fotky i z tohoto semináře :-) Myslím, že až za sebou budete mít nějaké semináře se stejným úspěchem a se stejným věhlasem, pak můžete dávat nějaké rady přímo „od válu“.
A ještě dovětek, moc jste se mi líbila, jak jste reagovala na ty pipky v kometáři paní Kalců. Od té doby se prostě nemohu zbavit dojmu, že přísloví o té potrefené huse bylo opět naplněno.

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.5.12 15:36
@Cesnekacka píše:
Drahá GreatSusan, nezlobte se, ale s tímle hnidopišstvím můžete jít tak akorát do sekce o čecháčkovství. Nemohu si pomoci, ale Vaše poslední komentáře v této diskusi vyjadřují vše o čem se tam mluví - negativismus, přednasranost, kritika „z úst nejpovolanějších“ atd., atd. Mohu Vás ubezpečit, že na onom semináři by jste byla příjemně překvapena, jak si ty přítomné ženy, nebo alespoň většina z nich, poradily s oděním svých nekonfekčních postav. Nekonfekčních, prosím, aby bylo srozuměno, nejen více, ale i méně vyvinutých těl. Co se fotek týče, aspoň doufám, měla paní Kalců to štěstí, že tam jeli normální lidé, kteří tam nejeli buzerovat a protestovat, ale prostě se chtěli něco přiučit. Krom toho, spousty jiných fotek z jiných „Kalců“ seminářů, již průběžně zveřejněny byly a zřejmě se nikdo necítil dotčen jejich zveřejněním, nikdo nechtěl nikomu zatopit a tak jste si mohla prohlédnout fotky i z tohoto semináře :-) Myslím, že až za sebou budete mít nějaké semináře se stejným úspěchem a se stejným věhlasem, pak můžete dávat nějaké rady přímo „od válu“.
A ještě dovětek, moc jste se mi líbila, jak jste reagovala na ty pipky v kometáři paní Kalců. Od té doby se prostě nemohu zbavit dojmu, že přísloví o té potrefené huse bylo opět naplněno.

Cesnekacka já bych vás s tímhle komentářem poslala do úplně jiné sekce.
GS a čecháčkovství? Chacha:-)).

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.5.12 10:39

Cesnekacka: jestli se mi neci obleceni libi nebo nelibi neodvozuju od toho, jestli je ten nekdo ucastnik jakehosi kurzu, ke kteremu Vy chovate sympatie.

Mozna by pro Vas nebylo spatne navstivit nejaky seminar o porozumeni psanemu textu, michate totiz ruzne veci dohromady. Nejde o to, co maji ucastnice na sobe, nejde ani o to, jaka je kvalita kurzu a nejde ani o to, jestli jsou ucastnice tluste, hubene, nekonfekcni nebo z Marsu - jde o to, jak mizerne jsou ty zverejnene fotky. A ty mizerne jsou. Jen tak na okraj - Vam se ty fotky libi? Oznacila byste je za dobre fotografie? Fakt by me to zajimalo.

Kalcu
164 příspěvků 21.5.12 10:53

Ty fotky ze seminare (zvlast ta druha) mi pripadaji jako velice slusne peklo (se dvema vyjimkama, ta tmavovlaska ve svetle halence uplne vlevo na druhe fotce a taky ta vedouci kurzu). Zbytek zrovna opravdu nemel svuj den (a kralovnou pro tento den vyhlasuju tu slecnu/pani v te vlnkovate pruhovane tunice a trvalou???).
GreatSusan: Toto je Váš první koment fotek ze semináře, prosím aby už jste se zdržela jakýchko-li komentů k tomuto tématu a věnovala se diskusím, kde jste oblíbená, zde to rozhodně podle ramínek není.

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.5.12 11:00

@MP Kalcu
co budu a nebudu komentovat je moje rozhodnuti, prosim aby uz jste se prihlasila na kurz amaterske fotografie (staci vikendovy) nebo se venovala tomu, co umite a nezpusobovala mi Vasim fotografickym umenim zaludecni nevolnost. Raminka mi muzou byt ukradena.

Kalcu
164 příspěvků 21.5.12 11:11

@GreatSusan Mě se dělá nevolno z Vašich příspěvků bez háčků a čárek. Tak, až se naučíte psát háčky a čárky, začnu o tom uvažovat.

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.5.12 11:21

@MP Kalcu Vite, ze jste uplne prvni ve vsech pekelnych diskusich, kdo zminil, ze pisu bez hacku a carek? Pisu tak proto, ze nemam moznost psat jinak, proste nemam ceskou klavesnici (a opravdu si ji nemuzu obstarat), pokud bych ceskou klavesnici mela, tak bych samozrejme hacky a carky pouzivala.

volfish
945 příspěvků 21.5.12 11:24

Dámy, je tohle opravdu nutné?

Ara
25 příspěvků 21.5.12 11:28

Přimlouvám se za to, aby už GreatSusan opustila toto diskusní téma. Myslím, že její rozšlapávání enóna přineslo víc smradu než užitku. Jen doufám, že to paní Kalců moc nevytáčí. Za sebe musím poděkovat za seminář i za fotky, sluší mi to tam.
Vraťme se prosím k tématu látky, galanterie, šití a nechme GS ať se vytrolí někam do diskusí, ke kterým má co říct.

Kalcu
164 příspěvků 29.5.12 15:38

Dnes odeslány pozvánky na poslední opakování semináře „Látky a jejich využití“ v Brně a Praze dne 16.6.2012. Pokud jsem na někoho zapoměla, ohlaste se prosím na e-mail kalcu@kalcu.cz
O prázdninách semináře pořádat nebudeme. Po prázdninách, ale už připravujeme nová témata ke konstrukci střihů a samotnému šití. Velkou změnou bude, že semináře budou každý týden i ve všední dny.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek