Sestavené outfity v Inspiraci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Mulina
12 příspěvků 27.11.12 14:17

Myslim si, ze je to skvely napad, prave pridane ceny a znacky ke kouskum mi pripada jako velka vyhoda, kdyby se mi nektery kousek opravdu libil, asi bych chtela vedet, kde ho poridim. Opravdu me zarazi nektere negativni komentare, kde uzivatele hned hledaji nejake chyby jako napr. dohady o reklamach viz vyse, nenapadlo vas treba, ze to provozovatele mysli v dobrem?

Mulina
12 příspěvků 27.11.12 14:22

To superla:

Mozna vy chodite jen na modni peklo takze posilat mikro prispevky by Vam nedelaly problem ale mnoho lidi chodi na nespocet blogu, webu atd, neumim si predstavit ze by za kazdy zdarili clanek na kazdem webu clovek prispel urcitou castkou, to bych treba ja uz zkrachovala:)takze at si tu reklamu tady klidne maji:)myslim ze to muze byt odmenou za to jak se snazi:)

superla
64 příspěvků 27.11.12 14:41
@Mulina píše:
To superla:Mozna vy chodite jen na modni peklo takze posilat mikro prispevky by Vam nedelaly problem ale mnoho lidi chodi na nespocet blogu, webu atd, neumim si predstavit ze by za kazdy zdarili clanek na kazdem webu clovek prispel urcitou castkou, to bych treba ja uz zkrachovala:)takze at si tu reklamu tady klidne maji:)myslim ze to muze byt odmenou za to jak se snazi:)

Dobrovolná mikroplatba v řádu několika haléřů nebo korun za něco, co mě opravdu zaujme, se dá přežít. i když člověk chodí na více blogů nebo webů.

Zaprvé skutečně skvělé články nenajdete všude a každý den.

Zadruhé právě taková platba je opravdovým oceněním snahy autora-autorky, který-která pak může psát dál a nemusí ztrácet čas domlouváním si reklamy.

Zatřetí kolik lidi každý den vyhodí kolik peněz za noviny a časopisy, z jejichž obsahu si odnesou daleko méně, než z dobrého článku na blogu.

Osmikraska
670 příspěvků 27.11.12 16:08

Já bych to asi docela uvítala. Na dlouhé nákupy nemám čas, tohle by mě mohlo inspirovat.

Brala bych to spíš jako zajmavé jednotlivé kousky než návrh outfitu (tam souhlasím s ostatními, že takto bez nositelky je to trochu o ničem..)

kappa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.13 15:59

Ak by si dal niekto tu namahu, ze by konkretne obchody obehal, navliekol model na seba/modelku a ku kazdemu kusku napisal nejake drobne info o kvalite a zlozeni, tak ano, vsetkymi desiatimi. urcite viete, ze dobre nasvetlene obrazky oblecenia vznasajuceho sa vo vzduchu klamu. a klamu velmi. ak to ma byt polyvore s cenami, radsej nie, to najdete hocikde. a hlava mi krici, ze je to cista reklama(hoc aj neplatena).

ak by bol problem zohnat modelku a/alebo zapozicat, uplne by stacilo par autentickych zaberov z obchodu + samozremne info o zlozeni a o tom, co sa da zistit len nazivo (bluzka je krivo/poctivo usita, sveter je prijemny na dotyk/zufalo hryzie, sandalky su len na uzku/siroku nohu, cizma je z kvalitnej koze/nekvalitna a okopana uz v obchode a pod.) nieco ako drobky z obchodov, ci co to tu bolo.

akurat to by asi stalo viac namahy, nez mate v plane vynalozit. mozno by stalo za to, vytvorit skor takuto diskusiu pre uzivatelky. keby som mala tolko casu a penazi, ako na strednej, urcite by som bola poctivou prispievatelkou :D

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek