Sexuální náruživost v souvislosti s péčí o sebe

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.7.13 16:33

Zvyseny hlas v hadce je neco jineho nez histericky, agresivni rev slouzici k zastraseni nebo dosahnuti sveho( vetsinou debilniho) cile.

monel
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.7.13 22:40

@gudrun vy jste tak „kovaná“ v módě a vkusu, ale ty vaše hrubky jsou horší než silonky apod., to si to nemůžete ověřit, než něco vypustíte do světa?
pravidla pravopisu, slovník cizích slov… a ještě je to o pár řádku výš - „hysterický“

yako
3225 příspěvků 2.7.13 07:58

@ofeliet možná máte dojem, že to vy a vaše rodina zvládáte s nadhledem, ale nevidíte do druhých - dětí a muže - jak to skutečně vnímají. I malé dusno je obecně všem nepříjemné, natožpak náhlé výlevy. Já osobně pokládám sebeovládání za nejvyšší ctnost, byť v únavě a stressu se mi vždy nepodaří vyřešit vše v klidu. Omlouvá mě jen to, že ten tlak je opravdu veliký a stejně to považuju za osobní selhání. Doma jsme všichni - včetně dětí prudké povahy, o to je důležitější naučit sebe - a potažmo děti - zvládat konfikty domluvou. Žít s někým, kdo každou chvíli „vypění“, byť víte, že jde o blbost, že se vás to netýká, to udělá snad z každého neurotika. To všechno neznamená, že nesmíte dát najevo emoce a užírat se zevnitř! A i kdyby, sebepoškozování je vůči blízkým ohleduplnější než jejichpoškozování.

ofeliet
429 příspěvků 4.7.13 19:59

@yako
Můj muž a moje děti mě milují takovou jaká jsem a nic by na mě neměnili, ani já na nich. Všem odbornicím na můj život přeji alespoň z poloviny tak spokojený život jako má naše rodina :-).

jumbeee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.7.13 20:36

@ofeliet Tedy… Svoji maminku miluji z celého srdce, ale kdybych měla možnost na ní něco změnit, určitě by se našlo pár vlastností, které mi lezou na nervy :D.

Agrafína
251 příspěvků 4.7.13 20:52

Ono hrozně záleží na povaze členů rodiny. Pokud všichni inklinujou k té Itálii, berou to v pohodě a je jim to příjemnější než dusné ticho. Průšvih nastane, když jsou na tom každý jinak. Moje máma je cholerik, když ji něco naštve tak se vyřve, motá do toho páté přes deváté, všechno je v tu chvíli špatně a člověk by myslel, že někoho zavraždili. Za pět minut je usměvavá a mírná a strašně se divila, že já se klepu jak ratlík. Teď už to tak nemám, teprve v dospělosti jsem si uvědomila o co tu jde a že nenastává konec světa, ale jako malá jsem z toho byla pokaždý hrozně špatná, vždycky jsem měla pocit že už nikdy nebude nic jako dřív, že se to nikdy nespraví. A taky teprve teď pochopila i ona, že já jsem jiná, a nemám (naštěstí) tyhle šílený sklony, ale že mi taky trvá dýl, než se z jakýkoli, byť i nevykřičený emoce dostanu a už se třeba ani neptá po deseti minutách řevu že co to jako se mnou je, proč jsem taková zařezaná.
Ještě bych ráda podotkla, že s mamkou vycházím dobře, o to lépe, že už chápeme rozdílnost svých povah :)Přesto nemám ráda, když lidi bezdůvodně křičí.

honza
403 příspěvků 6.7.13 05:57
@ofeliet píše:
Můj muž a moje děti mě milují takovou jaká jsem a nic by na mě neměnili, ani já na nich. Všem odbornicím na můj život přeji alespoň z poloviny tak spokojený život jako má naše rodina :-).

Miluji te hovno. Manzel je bud slaboch, ktery od tebe stejne jednou nakonec utece, nebo je zrejmne i sexualne submisivni a pak to mozna vam dvema i nejak vydrzi.

Deti te ted „miluji“, protoze jsi jejich mama a nedokazou si predstavit nic jineho. Az budou dospele a sebevedome a ty starnouci maminka, budou na tebe rvat a mozna skoncis sama opustena nekde v domove duchodcu bez navstev.

Kdyz jsou ti stari nekde opusteni, vzdycky se dava za vinu mladym, jak jsou hrozni a jak kaslou na chudaky stare rodice.

Ze to take funguje naopak si uz malokdo uvedomi.

Byt tebou, prestal bych si byt sam sebou tak uplne zatracene sebejisty a spis bych se zamyslel nad tim, ze bych mozna mel zmenit sve chovani vuci svemu okoli a zejmena pak vuci rodine.

pilotDodo
718 příspěvků 6.7.13 09:50

Neobouvala bych se tolik do ofeliet, skutečně jim to takto může fungovat. U nás doma je táta děsný cholerik, mamka je klidnější, no a já s bratrem jsme po tatínkovi. To, že jsme výbušnější povahy, neznamená, že nezvládáme normální diskuzi nebo polemiku, ale občas se do sebe pustíme (zvlášť my s bratrem se dokážeme „zabít“ kvůli prkotině), vyhlíží to hodně ošklivě, ovšem za pět minut jako by se nic nestalo, vše vyříkáno a zas se máme rádi. Z rodičovských hádek nemám žádná traumata a vztahy v naší rodině jsou mnohem lepší než v rodinách mých spolužáků a přátel, kde jsou všichni děsně „klidní“, „v pohodě“ a to „klidné dusno“ tráví celou rodinu.
Avšak chápu, že v komunikaci mimo rodinu, s cizími lidmi, na veřejnosti sebeovládání nutné je, takže se i mí nejbližší kamarádi diví, když řeknu, že su cholerik :-D Jediný případ, kdy se neovládám ani na veřejnosti, je idiot vnucující svou blbost ostatním. Tehdy mi konečně přátelé diagnózu věří :-D

jumbeee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.7.13 10:36

@pilotDodo Já jsem doma jediná cholerická a věřte mi, že rodině to ubližuje, když to nekrotím… A to naše rodina má hodně otevřené vztahy a v cizích rodinách mi často komunikace přijde „neupřímná a nepřirozená“. Když se hádá cholerik s cholerikem, tak jsou třeba oba za pět minut ok, ale když se já pohádám se sestrou, tak ona není ok ještě dva dny :/.

pilotDodo
718 příspěvků 7.7.13 11:32

@jumbeee však jó, proto jsem v úvodu napsala, že jim to „může fungovat“, ne musí. Závisí na všech aktérech, jejich povahách, charakteru, různých odstínech cholerismu… u nás se naštěstí sešli samí cholerici a navenek se krotíme, takže se nikomu neubližuje :-)

666mahu
1490 příspěvků 7.7.13 15:53

Diskuse se vyviji velmi zabavne. :-)

@jumbeee píše:
@ofeliet Tedy… Svoji maminku miluji z celého srdce, ale kdybych měla možnost na ní něco změnit, určitě by se našlo pár vlastností, které mi lezou na nervy :D.

Jako holka bych byla take zmenila nektere maminciny vlastnosti, pak jsem zjistila, ze cast z nich mam i ja /i kdyz maminka rika, ze jsem povahove cely muj otec, se kterym se rozvedla, kdyz mi bylo 5 - divny :D, ale neni to pravda, mam vlastnosti zdedene po rodicich priblizne napul/. Menit nelze, tak nezbyva nez se s temi horsimi naucit zit. :-)

Co je cholerik jsem zjistila az ve 32 letech, do te doby se kolem zadny nevyskytl. Podobne s hystrerkami, zadne v rodine nemame a „stesti“ na hysterickou kamaradku jsem taky nemela. Ale to neznamena, ze bychom se u nas nehadali. Primo v mem nejblizsim okoli je manzel naprosty klidas, ktery se nerad hada. Ja se obcas vytocim, zacnu videt rude a musi to ven. Zijeme ve trech a syn je jako ja. Vetsinou se dva chyti a ten treti se bavi. Po chvili se hadce smejeme vsichni tri. Manzel rika, ze ja se synem se nemusime hadat, ze to je ztrata casu, protoze je to, jako by se hadal jeden. :-)
Mozna to mam trochu podobne jako @ofeliet. Nevim, jestli jsem spatne cetla, ale nevsimla jsem si, ze ona by byla cholericka nebo hysterka, asi jen musi nekdy pretlak ven. :-)

Příspěvek upraven 07.07.13 v 16:11

bestia
2300 příspěvků 7.7.13 15:57

@666mahu ja som si stale vravela dve veci: nikdy nebudem ako moja matka a v zivote nebudem s chlapom ako moj otec
realita? vo vela veciach som ako moja matka a moj muz je mladsia kopia mojho otca :D

666mahu
1490 příspěvků 7.7.13 16:09

@bestia, chapu, s maminkou to mam stejne /nejvic jsem se snazila vuci synovi - nedelat mu, co se mi jako diteti nelibilo, i kdyz to byly drobnosti/.

Manzel neni ani jako muj vlastni otec ani jako nevlastni tatinek, ktery me vychovaval. Zde jsem umyslne nevybirala ani jeden typ, i kdyz oba meli hodne prednosti /ovsem kazdy taky asi 2 zasadni nedostatky/. :-)

bestia
2300 příspěvků 7.7.13 16:19

@666mahu ja som si kopiu otca nehladala, uz len ta predstava par rokov v base za vrazdu ma desila :D vzhladovo su uplne odlisni, ale ta povaha, reakcie, styl myslenia a vo velkej miere ista neprakticnost, no uplne ako cez kopirak. vytaca ma na nom presne to iste, co ma stvalo na otcovi pred rokmi

jumbeee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.7.13 22:17

@pilotDodo Psala jste, že maminka je klidnější… Takže nejste cholerici všichni ;).

yako
3225 příspěvků 8.7.13 00:04

@bestia napřed jsem to pochopila tak, že váš otec seděl za vraždu, ale pak jsem si to přečetla ještě jednou a pochopila :).

jumbeee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.7.13 00:06

@666mahu Já jsem z většiny po otci ;).

A našla jsem si partnera, který je povahově úplně stejný jako moje matka :D.

pilotDodo
718 příspěvků 8.7.13 08:06

@jumbeee je klidnější, ale cholerikem je pořád :-D spíš se jako správná šéfová rodiny a firmy naučila víc ovládat, aby mohla stát nad námi všemi jako moudrý bůh a v případě potřeby nás seřvat všechny z pozice morálně nejčistší bytosti, které se nemůže odporovat :-D

Diankenstein
1895 příspěvků 8.7.13 08:26

Snad si nikdo nemyslí, že ví líp, jak to v rodině chodí, než její samotní členové, že ne? :D… :/

666mahu
1490 příspěvků 8.7.13 12:49

@Diankenstein, jasně že ne, jen několik zná @ofeliet tak dobře (asi jsou všichni z jedné rodiny), že z ní neváhají udělat nejhorší osobu široko daleko (nejlepší je podpásovka o týrání dětí a Honzův bravurní psychologický rozbor. :D :D

Jinak kombinování vlastností je často velmi zajímavé. Někdy i komické - třeba když kamarád přivede novou partnerku, a ta je k nerozeznání od předchozí. :-)

Diankenstein
1895 příspěvků 8.7.13 12:53
@666mahu píše:Jinak kombinování vlastností je často velmi zajímavé. Někdy i komické - třeba když kamarád přivede novou partnerku, a ta je k nerozeznání od předchozí. :-)

To se strašně často stává!:D

Stránka:  « Předchozí 1 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek