Sexy muž?

Fotoalbum tématu (1280) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Vinca_minor
2491 příspěvků 6.4.21 21:58

A o víkendu jsme se dívaly na Maigreta, kde si balistika zahrál Svatopluk Matyáš. A pak ještě na Hru bez pravidel.
Máma vzpomínala, jak si pana Matyáše kdysi stopla cestou ze střední. Řekla mu, že ho zná z divadla, a Matyáš se tvářil potěšeně.

Ophelie
1132 příspěvků 7.4.21 07:52

@MorusRubra @Veronika P ano, ano, více Matthewů prosím:o)
@chitrá alex za mě francouzská dvojice vede s nedostižným rozdílem. Při přimhouřených očích Kotek jako Delon možná, ale na Mádlovi neshledávám sexy vůbec nic.
@Helene na seriál hnízdo jsem se dívala i kvůli hercům a herečkám, možná je to tím, že jsou to pro mě nové tváře, ale připadali mi fyzicky daleko atraktivnější (což tedy nepovažuji za nutnost) než český výběr

Dalmitka
1819 příspěvků 7.4.21 13:37

@chitrá alex - nemyslím si; Kotek je síce fešák, ale neporovnávala by som ho s Delonom. A Mádl má s Belmondom spoločné asi to, čo kráľ s králikom. Belmondo je úkaz storočia, je neporovnateľný s nikým - ani vtedy a neviem, či aj dnes. Okrem toho ťažko porovnávať aj z iného pohľadu, tí konkrétni Francúzi sú nedostižní aj vyžarovaním, charizmou; fluidum, ktoré našim hercom v minulosti - aj dnes - až na niekoľké výnimky chýba.

Dalmitka
1819 příspěvků 7.4.21 13:41

@Vinca_minor - pozerala som Maigreta a Svatopluk Matyáš patrí k tým výnimkám, o ktorých som písala. Vyzerá v tých filmoch veľmi dobre, má niečo do seba; patrí k tým niekoľkým málo fešákom v českej kinematografii. Dokonca ma napadlo, že v Angelike by hravo nahradil Roberta Hosseina /smajlík/.

Vinca_minor
2491 příspěvků 7.4.21 13:56

@Dalmitka Matyáš má skvělý obličej jak na seriózního pána, tak na lamače srdcí, tak na padoucha. A má kouzlo osobnosti. Nedivím se, že si ho do Maigreta vybrali.

chitrá alex
381 příspěvků 7.4.21 14:01

Tak já to dovysvětlím - nemyslím si, že by se dva mladí čeští herci fyzicky podobali dvěma francouzským hercům, kteří byli mladí před padesáti roky. Spíš jsem měla na mysli ten kontrast tmavého „aristokrata“ a světlého „muže z lidu“. A když to rozvinu - mně se líbí Delon i Kotek.

Vinca_minor
2491 příspěvků 7.4.21 20:00
@Vinca_minor píše:
Beztak už jsem je sem dávala, mám slabost pro grunge rockery. Až přemýšlím, jestli se mi tak nelíbí proto, že mám ráda jejich muziku. Anebo že by seattleské kapely měly takové štěstí na zpěváky?
Kurt Cobain, Eddie Vedder a Chris Cornell

Až teď mi došlo, že všichni tři mají modré oči. Nikdy jsem neměla vyhrazený typ, který by se mi líbil, barva a délka vlasů, barva očí, výška, je mi to jedno.
Ale musím uznat, že ty Chrisovy modré oči mě dostávají do kolen…

Vinca_minor
2491 příspěvků 7.4.21 20:26

PS: Vlastně mám typ muže, ale v dnešní hyperkorektní době abych se styděla přiznat, že jsem zatížená na bělochy. Až se za dvacet let stanu úspěšnou, ne, že to na mě vytáhnete :D

pavka_l
1273 příspěvků 8.4.21 13:16

@Vinca_minor :-D také přiznávám, že jsem zatížená na bělochy a navíc modrooké!!!

Stránka:  « Předchozí 1 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek