Sexy muž?

Fotoalbum tématu (1265) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
PatríciaOtmar
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.12 10:34
pattinson

;) MOJ naj naj naj oblubenejší a naj naj naj sexi ;)

gabous
196 příspěvků 30.10.12 10:43

Ian a Robert… Ti chtít, tak jsem celá jejich.

Kateřina
246 příspěvků 30.10.12 10:53

@chinin Tak to je zase přehnané generalizování, ne? Jedna matčina kamarádka má opravdu ráda Kluse, druhá ráda chodí na koncerty Nightwork a opravdu bych neřekla, že jsou proto zastydlé pubošky. Každé se líbí různí muži, někomu třeba podle vás koloušci, podle mě normální chlapi.

chinin
2788 příspěvků 30.10.12 11:13

@Kateřina
Nezlobte se, ale v poslední době mi přijde, že i naprosto nevinná poznámka v diskuzi vyvolává negativní konotace…

Reagovala jsem na příspěvek @Sybila: „Já myslím, že je báječné, jak rozdílný máme vkus (pro kolouška já se nenadchnu). Pěkně se podělíme. A jelikož u pánů je to stejné (někdo vdolky, jiný holky), má každá šanci.“

Napsala jsem: „Jojo, taky jsem si v průběhu diskuze s úsměvem říkala, že „koloušky“ Dyka, Hádka, Kluse.. a vůbec tzv. chlapecké typy ráda „přenechám“ mladším. :-) :-)“, a myslela jsem, že ty dva smajlíky za větou dají jasně najevo zamýšlenou IRONII.

Ano, z mého příspěvku lze dovodit, že si myslím, že tzv. chlapecké typy zajímají spíš „mladší“ ženy. Ano, je to generalizace, je to zjednodušené. Ale nemyslím, že z toho lze dovodit, že podle mě jsou kamarádky Vaší matky, které chodí na koncerty Kluse nebo Nightwork, z tohoto důvodu „zastydlé pubošky“. Myslím, že celá tato diskuze je sama o sobě dost nekorektní („bagatelizuje muže na objekt ženské touhy“ a blabla), ale prostě se tu odreagováváme, proto je snad zbytečné někoho chytat za slovíčka a vkládat mu do úst něco, co neřekl.

notrends
514 příspěvků 30.10.12 11:27
gerald Butler

Na první stránku jsem poslal foto tady několikrát adorovaného Gerarda Butlera z filmu 300 Thermopyly, je tam téměř nahý a pod ním voilá více červených ramínek než zelených. Tak komu se teda líbí? Je to o roli to je jasné.

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.12 11:38

Model z reklamy na Davidoff. Paul Walker.:-)
http://media-cache-ec6.pinterest.com/…WDuHqY_c.jpg

Kateřina
246 příspěvků 30.10.12 14:09

@chinin A mi zase přijde, že ty negativní reakce často způsobují komentáře, které se schovávají za svou anonymitu a proto si dovolí říct cokoliv, i když by někdy bylo vhodné se předtím zamyslet nad tím, co chci napsat. Neříkám, že váš příspěvek je tento případ, nebo, že to pravděpodobně sama někdy nedělám.
Smajlíci jsou už takovou neoddělitelnou součástí psané konverzace, že jsem z toho ironii nevycítila. Moje chyba. Prostě mě ten příspěvek otrávil, tak jsem se ho chytla, nezlobte se tedy ;-).

chinin
2788 příspěvků 30.10.12 14:23

@Kateřina
Mrzí mě, že vás můj příspěvek otrávil. Přiznám se, že i po opakovaném přečtení mi přijde „neškodný“, a nenapadlo by mě, že může někoho otrávit. Tedy, pochopila bych, že by otrávil mnou zmíněné muže, kteří se nepochybně cítí být (kým? čím?) „muži“/„chlapy“, a nějaká anonymní ženská je v této genderově stereotypní diskuzi (převažují zde fotky mužů „drsňáků“ - aspoň mám ten pocit) označí za „koloušky“… Ale nepředpokládám, že by zrovna oni četli tuto diskuzi.:-) Nicméně, také mávám bílým kapesníkem.:-)

Diankenstein
1895 příspěvků 30.10.12 14:52

Herce vůbec moc nemusím, raději „opravdové“ chlapy. Ale na Vinnieho Jonese se dívá dobře :D

http://thefilmstage.com/…es_large.jpg

system_error
855 příspěvků 30.10.12 18:09
@termalni voda píše:
Libil se jeste nekomu krome me sveho casu Tom Cruise v Top Gunu?:-)

mě se líbil v Rainmanovi, Top Gun jsem viděla až dlouho potom, a to už se mi Tom nelíbil a ani film mě nenadchnul. Ale v MI, Valkýře a v Zatím spolu, zatím živí se mi na něj kouká docela pěkně. Hlavně v těch posledních 2, kdy už je vidět zub času :-)

system_error
855 příspěvků 30.10.12 18:10

Ostuda, nevím jak jsem mohla zapomenout na Kennetha Branagha!

Amonute
360 příspěvků 30.10.12 18:31

Práve čítam Tolkiena tak sem pridávam niekoho kto sa celkom zhodoval aj s mojou predstavou z knižky :)

Ymber
98 příspěvků 30.10.12 21:49

Tak jsem si prolítla celou diskusi od začátku a hrozně se mi líbí, jak je tu jasně vidět, že většina z nás má opravdu oblíbené typy - když se v jednom příspěvku vyskytuje víc chlapů, jsou si většinou opravdu výrazně podobní, všimly jste si taky? :)
Osobně se řadím do tábora, který oblibuje alfa samce, charismatické, vysoké, svalnaté, prostě chlapy, ze kterých tryská testosteron, radši tmavé (Robert Downey Jr., Javier Bardem, Oliver Reed zamlada…), ale když mají něco do sebe, tak klidně můžou být i světlejší (Harrison Ford zamlada, Daniel Craig, polský herec Boguslaw Linda - možná si vzpomenete, hrál Sekala v českém filmu Je třeba zabít Sekala…), ale zajímavé je, že chlap, který mě zatím dostal do kolen úplně nejvíc, do tohoto schématu úplně nezapadá - má v sobě něco z chlapáka, něco z chlapce a něco z Mirka Dušína. Možná to bude právě tou směsí… aneb velšský herec Ioan Gruffudd, obzvlášť a zejména v roli Horatia Hornblowera:

http://cdn.petitelefant.com/…+on+deck.jpg

Amonute
360 příspěvků 30.10.12 22:26

@Ymber ááá Ioan Gruffudd? Ten ma prvý krát vážne zaujal vo filme Kráľ Artuš. Nie som si istá či mi na stene nevisel aj jeho plagát, marí sa mi že to bol dokonca tento . Od toho filmu som sa ešte viac zahľadela do bojovej techniky kde sa používajú dva jednoručné meče haha (moja éra hrania RPG akčných hier). Horatio Hornblower - na toho si spomínam aj ja, veľmi dobre sa na tie filmy pozeralo, asi si ich pozriem ešte raz :))

Ymber
98 příspěvků 30.10.12 22:32

@Amonute To jo, Hornblower byla velice dobře filmařsky udělaná série (mimochodem, babička se tam zamilovala do kapitána lodi… mně stačil důstojník:)) Krále Artuše jsem dosud neviděla, i když teď nechápu, jak je možné, že mi při mé filmománii unikl. Vzpomínám si jenom, že při pohledu na plakáty jsem si říkala, že jako Guinevere bych byla v tomto případě rozhodně pro Lancelota :)

Ymber
98 příspěvků 30.10.12 22:39

A ještě tu někdo psal, že je taky rozdíl mezi „sexy mužem“ a „sexy rolí“. S tím mohutně souhlasím. Vzpomínám si velmi živě, jak jsme šly s kamarádkou do kina na Gladiátora a při prvním záběru na Russella Crowa jsme se na sebe kysele podívaly a řekly si „šmarjá, tohle?! O tomhle všechny tak básní???“ Než film skončil, byly jsme jeho. Respektive nás dostal Maximus hraný Russellem Crowem, ne Russell Crowe sám. Ach, jak nám ta filmová virtuální realita motá hlavu :)

Amonute
360 příspěvků 30.10.12 22:47

@Ymber vidím, že Guinevra neurobila zlé rozhodnutie len v mojich očiach :D
Ten film, Kráľ Artuš, no… dieru do sveta filmu neurobil - bolo v ňom veľa nelogík ako ľad čo nepláva ale klesá ku dnu, podivne vykreslené vzťahy, ani strih sa mi nezdal dobre urobený… Ale zas pozerať sa to dalo, fajn film… na môj názor sa veľmi pozerať nedá, kedže som skalný fanúšik tradičnej rozprávkovej legendy o Artušovi :D

Curlygirl
1901 příspěvků 31.10.12 13:26

Milovnicím Javiera Bardema nedoporučuji novou Bondovku Skyfall, vypadá tam naprosto otřesně a úchylně :-)

@Rosalyn píše:
Nevím, jestli nejvíc sexy, ale sexy je třeba Javier Bardem. Musí to být jen herci? :-)
Mahtiel
443 příspěvků 1.11.12 13:59

http://www.tailgate365.com/…-clooney.jpg No už v době, kdy všechny moje vrstevnice obdivovaly Kotka s Mádlem, mě to táhlo sem :)

Gräfin
2642 příspěvků 1.11.12 22:49

Myslím, že se tady ještě neobjevil Chris Noth aaaach :)

Šošana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.11.12 00:34
@Ymber píše:
ale zajímavé je, že chlap, který mě zatím dostal do kolen úplně nejvíc…
aneb velšský herec Ioan Gruffudd, obzvlášť a zejména v roli Horatia Hornblowera:http://cdn.petitelefant.com/…+on+deck.jpg

A film ´Amazing Grace´ jste viděla? Český název ´Nezlomná vůle´. Ioan Gruffudd v hlavní roli. Připravte si kolena :-)

Lacrimosa
162 příspěvků 2.11.12 12:48

Za mě z herců již zmiňovaný Johnny Depp a Javier Bardem. Ještě přihodím Garyho Oldmana. Ale dost krasavců (pro mě :D) vyberu třeba i z hudebníků: Jack White, Peter Steele, Trent Reznor, Billy Idol,..

skirtjeans0
77 příspěvků 2.11.12 13:03
@Lacrimosa píše:
Za mě z herců již zmiňovaný Johnny Depp a Javier Bardem. Ještě přihodím Garyho Oldmana. Ale dost krasavců (pro mě :D) vyberu třeba i z hudebníků: Jack White, Peter Steele, Trent Reznor, Billy Idol,..

Za muže…tohle je dobrý výběr :-)

Ymber
98 příspěvků 2.11.12 13:25

@Šošana Neviděla, děkuju za doporučení! :) (Jenom teda abych to s těmi koleny nepřehnala, příští rok se mám vdávat… ;) :))
@Lacrimosa Ten poslední vypadá jako Severus Snape zamlada :D

Lacrimosa
162 příspěvků 2.11.12 13:34

@Ymber: Jo, na to myslím vždy, když si pouštím nějaká starší vystoupení atd.:D Jinak Snapea můžu také :D

Stránka:  « Předchozí 1 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 117 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek