Sexy podle Konarovské

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
i-vana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.12 23:35

Podle me vypada proste hrozne, ale asi nejsem jeji cilova skupina, takze ji to muze byt jedno.

Zbozi v jejich obchodech je pro me proste drahe. Podprsenku na bezne noseni nemusim mit za ctyri tisice, kdyz uplne stejnou sluzbu mi udela podprsenka za 30 liber objednana z Anglie. Puvodne jsem uvazovala, ze bych si tam koupila neco opravdu luxusniho na jednu zvlastni prilezitost. V moji velikosti (32G) mi ale nebyli schopni nic odpovidajiciho nabidnout, takze nemam duvod tam vice chodit.

Osobne si myslim, ze ma sice pekne veci, ale pokud mate trochu mene standardni velikost, tak nic super luxusniho u ni nekoupite. A to pradlo na bezne noseni je proste predrazene.

Klotylka
568 příspěvků 24.11.12 15:01

Tak já v Le Chaton podprsenky kupuji. Nikde jinde v Praze jsem nenasla svou velikost (80e nebo f - pokud mate tip, dejte vedet) a tady jsem si vybirala asi z 10 druhu. Nikdy jsem tam tedy nepotkala pani Konarovskou osobne, ale to ze Vam prodavacky podprsenku spravne srovnaji, nastavi raminka a zhodnoti velikost povazuji pro vyber spravne velikosti za dulezite. Povazovat to za osahavání mi přijde zvláštní.
Naopak v Debenhams v rozhlase porad bezely upoutavky na akci v oddeleni spodniho pradla - za vam odbornice poradi se spravnou velikosti. V oddeleni jsem byla jedina zakaznice, prodavacka mi vnucovala velikost 85DD, ktere meli 2 druhy, zadne poradenstvi neposkytla a v podstatě ji vubec nezajimalo, jestli mo podprsenka sedi prip. jestli ji koupim. Prinaseni a odneseni podprsenek je myslim samozrejmost, ne? Takze moje zkusenost nic moc.
A jinak pani Konarovska na fotkach vypada samozrejme hrozne. Vyse mluvim pouze o zkusenostech z jejiho obchodu.

chinin
2788 příspěvků 24.11.12 15:48

Sice je to v tomto vlakne off topic, ale myslim, ze „podprsenkove osvety“ neni nikdy dost:-), proto musim doporucit brnackam skvelou prodejnu pradla, kde vam prodavacka/majitelka skvele poradi. Jde o Angels na Moravskem namesti. Nemam zrovna nejprodavanejsi velikost podprsenky, proto jsem vyzkousela nejruznejsi obchody,.. A v poslednich letech kupuji vsechno pradlo (krome kalhotek) a plavky jenom v tam.

chinin
2788 příspěvků 24.11.12 15:53

K tematu: vadi mi, kdyz na prehlidkach pradla a na fotkach v casopisech (myslim „zenske casopisy“, ne „panske casopisy“ :-) ) maji modelky oblecenou nespravnou velikost podprsenky, korzetu a pod. Typicky jde o mensi velikost kosicku, ktera „vyzene“ prsa do dekoltu… Asi to ma byt desne sexy, ale podle me tak modni fotky vypadat nemaji, navic to byva nekdy i v katalozich pradla…

Apolena2
22 příspěvků 24.11.12 16:27
@Klotylka píše:
Tak já v Le Chaton podprsenky kupuji. Nikde jinde v Praze jsem nenasla svou velikost (80e nebo f - pokud mate tip, dejte vedet) a tady jsem si vybirala asi z 10 druhu. Nikdy jsem tam tedy nepotkala pani Konarovskou osobne, ale to ze Vam prodavacky podprsenku spravne srovnaji, nastavi raminka a zhodnoti velikost povazuji pro vyber spravne velikosti za dulezite. Povazovat to za osahavání mi přijde zvláštní.
Naopak v Debenhams v rozhlase porad bezely upoutavky na akci v oddeleni spodniho pradla - za vam odbornice poradi se spravnou velikosti. V oddeleni jsem byla jedina zakaznice, prodavacka mi vnucovala velikost 85DD, ktere meli 2 druhy, zadne poradenstvi neposkytla a v podstatě ji vubec nezajimalo, jestli mo podprsenka sedi prip. jestli ji koupim. Prinaseni a odneseni podprsenek je myslim samozrejmost, ne? Takze moje zkusenost nic moc.
A jinak pani Konarovska na fotkach vypada samozrejme hrozne. Vyse mluvim pouze o zkusenostech z jejiho obchodu.

Správná podprsenka nebo Caresse nemají?

i-vana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.12 16:52

@Klotylka 80E-F je naprosto bezna velikost, kterou sezenete napr. v Triole, Braexpertu, Timu, Spravne podprsence, Dolly, Marks&Spencer a mnoha dalsich.

Linie
2020 příspěvků 24.11.12 17:26

Chinin: To je velká neřest a myslím, že si tím výrobci i prodejci škodí. Naopak by se měli pochlubit, že dělají i velké /malé/ velikosti a jejich prádlo sedí všem.

Camarilla
85 příspěvků 24.11.12 17:30

Mě hlavně pobavil ten „zbytečně decentní korzet“ v titulku :)

Klotylka
568 příspěvků 24.11.12 17:44

Timo se mi nikdy nelíbilo, ty jejich větší velikosti mi vždycky připadaly jako pro babičku. Triola mi nesedí, má to takové divné tvary (nebo já? :-) ) MaS většinou ty velké velikosti taky nemají, a chybí mi tam ten servis od prodavačky. Spravna podprsenka vypadá dobře, prozkoumám.
Díky za tipy.

klubo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.12 18:30

Tak ta škaredá paní už radí i mužům… přijde mi vtipné, že někdo takový chce jiné „kultivovat“. http://xman.idnes.cz/…an-styl.aspx?…

Mylady2
12413 příspěvků 24.11.12 18:34

@klubo no co;-) to je jak tady na pekle:-D

klubo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.12 18:41

@Mylady2 Ano, navíc také my - tedy já určitě - oškliví, chudí, tlustí, nevkusní se krčíme schovaní za svými notebooky a ze závisti haníme sexy luxusní kreace odvážných dívek z Inspirace… a ramínkujeme červeně, za cokoliv.

rice
356 příspěvků 24.11.12 18:42

@Klotylka Brastop.com i s poštovným vás vyjde několikanásobně levněji a budete mít na výběr desítky či stovky vzorů.

Chany
928 příspěvků 24.11.12 19:20
Paní Konarovská

Je holt svérázná. Jak vzezřením, tak chováním. Ale očividně je to ona, prostě takhle ji to vyhovuje, takhle se dobře cítí, sebevědomí má dost a komu se to nelíbí - ať se třeba o zem hodí, stejně ji nepředělá. Potkává se se spoustou lidí- ať už zákazníky či obchodními partnery, kde by mohla přejímat vzorce pro sebe, ale nepřejímá. Ani mně se nelíbí její poněkud „světský“ účes, ale jí by se třeba zase nelíbil můj. V oblečení je asi poněkud limitována nejspíš nadměrnou velikostí, pokud si nedává šít vlastní nápady. Ale určitě má i své obdivovatele, zrovna tak jako éterické modelky. Svět je pestrý a je to tak dobře, jinak by tu byla nuda, ne? ;)

Hannnah
259 příspěvků 24.11.12 23:03

@chinin - mám pro vás tip, prodejna prádla v Brně Femms - ulice Horní. Mají zde luxusnější, dražší prádlo, ale velký výběr a ochotné a profesionální prodavačky. Dokonce jsem si tu koupila 75 E bez ramínek, sedí a drží.

chinin
2788 příspěvků 24.11.12 23:15

@Hannnah
Dekuji za tip. Podivam se tam.

waw
336 příspěvků 24.11.12 23:35

Ještě k tomu Brnu - v prodejnách Schiesser nyní mají akci, ke košíčkům D či E kalhotky dle vl. výběru zdarma. Doporučuji obchod ve Velkém Špalíčku, kde je velmi schopná a ochotná prodavačka.

cameira
19 příspěvků 25.11.12 17:18
le chaton

Musím se přidat se svou zkušeností - v le Chaton jsem byla jednou, rovnou jsem tam narazila i na paní Konarovskou. Musím říct, že při zkoušení na mě sahala, ale i když jsem na to dost háklivá, tak mě to v té chvíli tak zaskočilo, že jsem se ani neohradila:-) Koupila jsem si tam jednu relativně dost drahou podprsenku, u které jsem si až doma pod jiným oblečením všimla, že mi dělá znatelné faldy v podpaždí - je to samozřejmě moje chyba, že jsem se nechala natlačit do nepadnoucí podprsenky, ale do toho obchodu už jsem znovu nešla.
Výborné zkušenosti mám s prodejnou spodního prádla v Třebíči, kde mi vždycky výborně poradí a pomůžou a pokaždé jsem tam ve své velikosti (70E-F) něco našla, často byl spíš problém kterou si vybrat.

666mahu
1490 příspěvků 25.11.12 19:33

@Klotylka, mám to podobné jako vy. Velikostně se pohybuju někde mezi 70E-F až 75E-F, ale mám i nějaké D. Velikost to není vyjímečná, ale ani v každém obchodě ji nemají, některé nesedí, nejsou hezké… Nakupovala jsem v Palmers a Dessous Dessus (Lejaby, Marie Jo), jeden čas Felinu (zdá se mi, že se zkazila, ale nedávno jsem koupila nějakou [un:usual, prý jejich nová řada, a nezdá se mi špatná). Chodím ráda k paní Konarovské nebo za hranice pro Lise Charmel a PrimaDonnu (tu ona nabízí tuším jen v jedné řadě). Občas koupím nějakou novou, levnější nebo něco na cvičení. M&S mi nikdy neseděla, Timo a Triola obcházím obloukem, Triumph jsem zkusila poprvé nedávno, je dobrá na cvičení/tenis stejně jako Debenhams. :-)) Kris není špatná, Freya zklamala.
Mám ráda krajkové nevyztužené podprsenky a tam hodně záleží na materiálu. Ty levnější škrábou. Podprsenku si potřebuju vyzkoušet, objednat bych si mohla jen tu, kterou už jsem měla.

@cameira, v několika prodejnách, i u Konarovské se mi naopak stalo, že mi nabízeli trochu volnější košíček (možná to bylo střihem, ne špatnou velikostí). Mám ráda, když sedí přesně a dobře tvaruje - podle mých představ. :-))
Snažím se kupovat podprsenku v oblečení pod které ji budu nosit (třeba když potřebuju nízkou pod letní šaty na ramínka) nebo aspoň při zkoušení obleču přes podprsenku i top/tričko na tělo, abych viděla, jak vypadá s oděvem. Někdy je dost velký rozdíl jak vypadá prádlo samostatně a jak pod oděvem.

staramama
150 příspěvků 26.11.12 09:04

http://zena.centrum.cz/…clanek.phtml?… Jak tak sleduju diskuzi pod článkem, tak nás asi zářivá budoucnost nečeká…

katango
1356 příspěvků 26.11.12 10:21

@staramama Do 21.12. to snad nějak vydržíme.

top topic
967 příspěvků 26.11.12 10:38

@katango: a pak budeme chodit všechny nahoře bez.

katango
1356 příspěvků 26.11.12 10:56

@top topic Já nevím, jestli se v záhrobí nosí nějaký prádýlko.

top topic
967 příspěvků 26.11.12 11:05

@katango: nevím, proč jsem si vzpomněla na Schmitzera ve Svatební košili:-)

Čierny Jantár
25 příspěvků 27.11.12 07:53

@Hannnah

ďakujem za tip. V piatok sa chystám do Brna preliezať obchody a Váš príspevok ma inšpiroval k tomu, aby som zmenila svoju obvyklú trasu.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek