Seznamka - Vážné seznámení : rady a názory

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tomiik
7 příspěvků 10.08.17 12:58
Seznamka - Vážné seznámení : rady a názory

Jaký názor a zkušenosti máte se seznamkou?

Reklama

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Sheba
203 příspěvků 10.08.17 14:45

Na idnes.cz píše v blogu o seznamování velmi vtipně a zábavně Edna Nová. Má tam asi 2 články přímo o seznamování a hodně mě pobavila, takže jsem si nakonec přečetla všechny její články. Má dobrý nadhled:-)

vlm
3284 příspěvků 10.08.17 15:08

@Tomiik dost se tu na tohle téma psalo ve vztahovém vlákně, není důvod zakládat další

paviocko
57 příspěvků 11.08.17 23:03

Jen ty nejlepší zkušenosti. Seznámili jsme se a mužem přes seznamku.cz a už jsme spolu přes 18 let :-) takže, jděte do toho!

Moir
1964 příspěvků 1 inzerát 12.08.17 09:48

Já to už dlouho zkouším a je to dost přehlídka divnolidí. Jeden si mne smazal potom, co jsem mu na otázku jestli Picard nebo Janeway odpověděla, že Picard je nejlepší, ale Kačka není vůbec špatná.
Další mi začal psát, že tam mám špatnou fotku, že není aktuální, tak jsem se začala ptát, co jako, a po několika výměnách vzkazů mi napsal, že na ní vypadám nejmíň na 41 a měla bych si tam dát lepší (tolik mi ještě dlouho nebude a ta fotka je fakt hezká)
Další má v profilu, že hledá nezávazný přátelský sex, do vzkazu napsal, že hledá kamarádku a možná i sex, tak jsem mu napsala, že nechci být kamarádka s bonusem a on se začal rozčilovat, že moc rychle soudím.
To je jen za poslední asi dva týdny

benyka
5142 příspěvků 12.08.17 15:25

Tady je to krásně popsané. :-) https://www.rychlyrande.cz/akce_rsezn.aspx?a=1
Naši mladí se seznámili na nějaké takové akci. Měli hlavně stejný cíl - založit už rodinu. Myslím, že je to dobrý způsob, chemie přes dráty nebo papír nepůsobí, a první fyzický dojem je mnohem průkaznější než jakkoli přitažlivý text.

Moir
1964 příspěvků 1 inzerát 15.08.17 13:25

A cenu magor týdne a možná i měsíce získává pán, který mi napsal:

Vědomost co to je zkratka sfaf, con, ST, SW, SG atd. je výhodou

pro nás muže je zase u žen nevýhoda když si jsou vědomi, co znamená význam slova ve vztahu ´převozník´ a řádně takové muže k tomu zneužívají!
Když si hrají na chytrolínky a Všeználka;-)…pak je vcelku zábavné číst a vůbec vidět tyto ženy v postaršim věku na portálech seznamek hledajíc prince na bílém webu ;-)
Hezký den ;-)

vlm
3284 příspěvků 15.08.17 15:57
@benyka píše:
Naši mladí se seznámili na nějaké takové akci. Měli hlavně stejný cíl - založit už rodinu. Myslím, že je to dobrý způsob, chemie přes dráty nebo papír nepůsobí, a první fyzický dojem je mnohem průkaznější než jakkoli přitažlivý text.

no ne, že bych s vámi souhlasila, vašim mladým to takhle vyhovovalo a vyšlo, takže dobrý, ale já bych do něčeho takového nešla a klasická seznamka mi vyhovuje víc. jasně nesmí to sklouznout k nějakéhu půlročnímu dopisování, to pak může být velké rozčarování, je tam řada lidí co si právě jen chce dopisovat..nebo si něco dokazovat..ti co se chtějí seznamovat, ale ne seznámit, exoti o jakých píše @Moir.Mě to na seznamce vyšlo i když jsem to už chtěla vzdát a nechat osudu, protože to byly čím dál horší existence…a nakonec..a dobrý :-)

benyka
5142 příspěvků 15.08.17 16:38

@vlm Myslím, že tím člověk nic, kromě té hodinky (nebo jak dlouho to může trvat) kecání s cizími lidmi, neriskuje. Ale samozřejmě tam nikoho necpu. Jenom říkám, že jsou dneska i další možnosti, které možná „za nás“ nebyly.

vlm
3284 příspěvků 15.08.17 16:42

@benyka to souhlasím, je víc možností a to je dobře, to, že pro mě by to nebylo, neznamená, že je to špatné…

benyka
5142 příspěvků 15.08.17 16:53

@vlm Jo, jo. Kdysi jsem absolvovala seznámení „přes počítač“ (to bylo ještě za děrných štítků). Jáchym to hodil do stroje a pozval mě do jakéhosi sálu, kde bylo takových zoufalců asi sto, na osobní setkání s konkrétním jedním mladíkem, se kterým jsme měli na štítku nejvíc stejně umístěných dírek. Naše vzájemná averze byla od prvního pohledu a prvních (a taky posledních) dvou vět naprostá. :-)

vlm
3284 příspěvků 15.08.17 18:38

@benyka tak tomu se říká zážitek na celý život :-)

cerruti
500 příspěvků 15.08.17 19:39
@Moir píše:
A cenu magor týdne a možná i měsíce získává pán, který mi napsal:Vědomost co to je zkratka sfaf, con, ST, SW, SG atd. je výhodou

Cenu magor roka získáváte vy. Keby napísal, že záujem o prírodu je výhodou, tak je ok?

AnoNe
874 příspěvků 15.08.17 20:06

@cerruti : To ale není celý příspěvek, četla jste to do konce, nebo jste se zastavila u první věty?

Moir
1964 příspěvků 1 inzerát 16.08.17 08:08

@cerruti moje chyba, měla jsem napsat, že cituje a zesměšňuje část (úplně poslední větu) textu mého inzerátu, která je zřetelně a všemi ostatními co reagovala chápána jako mírné odlehčení jinak strašně vážné věci

czDanda
450 příspěvků 16.08.17 12:21

@Moir pan magor má pravdu v tom, že doufat v nalezení prince na bílém webu je tak trochu z oblasti sci fi. :-)

Moir
1964 příspěvků 1 inzerát 16.08.17 13:51

@czDanda ovšem já prince nechci, co s princátkem, pokud se ale princ na bílém webu rovná seznámení s někým, se kterým to klapne, tak ano, hledám prince na bílém webu, znám dost takových lidí, dva případy mám dokonce přímo v rodině
ani nevím, jak bych si „prince“ měla představovat, jestli jako někoho dokonalého? tak toho nechci, dokonalí lidé bývají nad míru nudní a obvykle mají malé pochopení proto, že ostatní tak dokonalí nejsou

vlm
3284 příspěvků 16.08.17 14:23

@czDanda a vidíte já ho našla :-D

Uživatel je onlineBarcaAri
491 příspěvků 16.08.17 14:57

Mela jsem obdobi jiste snahy „nebyt sama“… a i tohle jsem zkusila. Nerikam, ze tam nemuze byt nekdo normalni, ale je to jak hledat jehlu v kupce sena. Uprimne asi tak 10/400 odpovedi aspon splnovalo „pozadavky“ a po par vzkazek z toho zbyl maximalne 1 normalni. Nikdy jsme nesebrala odvahu se setkat v realu. A dneska se tomu uz jen smeju.

Uživatel je onlineBarcaAri
491 příspěvků 16.08.17 14:57

Zdvojeny prispevek.

Hazentla
16 příspěvků 16.08.17 19:46
@benyka píše:
Naši mladí se seznámili na nějaké takové akci. Měli hlavně stejný cíl - založit už rodinu. Myslím, že je to dobrý způsob, chemie přes dráty nebo papír nepůsobí, a první fyzický dojem je mnohem průkaznější než jakkoli přitažlivý text.

Potvrzuji, díky speeddatingu (rychlé rande) se za měsíc po dvouletém vztahu vdávám :) Inzerátové seznamky mi nevyhovovaly, preferovala jsem osobní kontakt a byl to vždy fajn večer, i když třeba z té akce nic nebylo (celkem jsem byla asi 4×). Myslím ale, že někomu zase může online seznamka vyhovovat víc, je to i o povaze těch lidí. Rozhodně ale doporučuji vyzkoušet, jen tak zjistíte, jestli je to pro vás nebo ne. Ty dvě hodiny přežijete vždycky, i kdyby to nebyl váš šálek čaje…
A perlička, moji rodiče se seznámili na sklonku 80.let přes „matching“ děrovanými štítky :D Jsou spolu přes 30 let.

czDanda
450 příspěvků včera v 08:31
@vlm píše:
@czDanda a vidíte já ho našla :-D

Gratuluju, princezno! :-)

vlm
3284 příspěvků včera v 09:02

@czDanda Díky.. :-D

TinaV
206 příspěvků včera v 17:49

Jaké máte zkušenosti vy? V JČ kraji seznamky promořeny ženáči, neskutečný tak 70 až 80 %.

vlm
3284 příspěvků včera v 18:08

@TinaV je to tak, ale jak říká přítel. ženské na tom nejsou o nic líp, vdané, nebo jen takové věčné dopisovatelky, lhářky, stejně jako chlapi.Je to ár let, ale věřím, že je to tak nějak pořád stejné

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Na předávání cen v pyžamu po dědečkovi

V Americe se uskutečnilo každoroční předávání cen Teen Choice... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Sepraná tílka, leginy a další hrůzy, které v létě nenosit

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Proč mám tak ráda léto? Protože se do ulic dostanou konečně i... Celý článek

Reklama