Seznamka - Vážné seznámení : rady a názory

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
TinaV
309 příspěvků 18.8.17 09:08

@vlm - tak ty věčné spisovatelky mi chlapi potvrdili taky tak 80 %, co je vede k tomu s muži řešit rize ženská témata nechápu. Pak je chlapi odesílají do štrikovacích kroužků. :-)

Sheba
386 příspěvků 22.8.17 13:59

Seznamování v přímém přenosu : slečna napsala, že hledá partnera a seznamovací požadavky na partnera přímo do blogu a podle ohlasu v diskuzi ho možná i najde :-)Jinak teda píše s nadhledem a vtipně.
Http://ednanova.blog.idnes.cz

czDanda
647 příspěvků 23.8.17 09:03

@Sheba
Všem kandidátům musí být jasné, že každý jejich počin bude detailně rozebrán v dalším blogu autorky.
Přihlásí se jedině hrdina /nebo padouch, který se rád zviditelňuje/.

janyca
139 příspěvků 28.8.17 14:34

Odkaz na tohle vlákno mi loni poslal kamarád s dodatkem: takto sa to robí.
http://www.bike-forum.cz/…ta-pro-zivot
Ne, tolik kuráže bych neměla. Slečna je odvážná a snad opravdu našla.

emmaS142
1 příspěvek 15.3.18 14:23

Ahojte, ja som nikdy na zoznamky „neverila“, veď predsa nevieme s kým máme tu česť… Až dokým som nespoznala svojho drahého :) Veruže, aj cez zoznamku sa dá spoznať partner presne taký akého sme si vždy priali (Neviem ako je do možné, ale je :D). Ja určite odporúčam zoznamku, o ktorej asi momentálne nie je veľa počuť, ale mne výrazne pomohla ocity.net - nemusí sa ani registrovať :) Ak chcete, skúste - veď nič nemôžete stratiť! Veľa šťastia :)

marikahr
1040 příspěvků 15.3.18 20:29

@emmaS142 dakujeme, ze ste nam to tu tak pekne odporucila
Ale celkom nechapem, v com moze ta zoznamka byt taka super, ze nam ju odporucate, ked ste toho svojho uzasneho draheho uz na tej zoznamke vy nasla, takze sa uz na tej uzasnej zoznamke nevyskytuje - aspon teda predpokladam…
a vlastne mi je to lautr fuk :-D

EvelineShop
113 příspěvků 23.3.18 19:00

Znie to neuveriteľne možno, ale na zoznamke som našla svojho druhého manžela (sme spolu 11-ty rok teraz). A to som mala už prvého syna z prvého manželstva.

Nemala som v plánu hľadať, len som sa skor bavila čítaním. A naraz ma jeden najedoval blbou otázkou, ktorá bola úplné iná, než od tých množstiev blbcov tam. A tak začala naša láska:-)

P. S. Ešte sme zistili, že bývame naproti sebe, čo sme dovtedy netušili. On bol bezdetný a slobodný. A je z neho super manžel a najlepší otec pre „nebio“ i „bio“ syna.

Janamarkov
4 příspěvky 22.4.19 17:14
Srov

Dobrý den,
má někdo z vás zkušenost s nějakým srovnáním seznamek, kde se dají najít všechny dobré? Koukala jsem na toto ale zdaleka tam není vše. Prosila bych něco, co je vhodné k běžnému seznámení a nikoliv k nějakým prasárnám nebo naopak jen pro lidi s podobnými koníčky atd.
Děkuji.

giuliettka
7309 příspěvků 22.4.19 17:20

@Janamarkov A zavrieť počítač a ísť sa zoznámiť normálne vonku ste už skúšala? Alebo ste taká škrata, že keď vás chlapi vidia, tak húfne utekajú? Fakt veríte, že niečo ako dobrá zoznamka existuje? Pochybujem, ak o vás kolo nikto neoprie v reáli, tak ani to virtuálne si o vás neoprie.

vlm
5322 příspěvků 22.4.19 17:36

@Janamarkov které děláte reklamu?

cerruti
633 příspěvků 18.11.19 15:01

@andyskr mňa s mojou sestrou zoznamili tak, že mi ju dali do postieľky a povedali, sestrička. Podotýkam, že som vtedy mala 15mesiacov.

Janamarkov
4 příspěvky 6.3.20 22:43

Děkuji, za velmi milý a povzbudivý komentář. I vy jste jistě krásná :). Ano opravdu v to věřím :).

Janamarkov
4 příspěvky 6.3.20 22:44

Příjde vám můj přípspěvek jako reklama na seznamku :D? Moc nerozumím tomu proč bych ji propagovala dotazem na to, která je nejlepší, ale dobrá, asi jsem já ta mimo :).

Janamarkov
4 příspěvky 6.3.20 22:45

Krásné :).

Moir
2407 příspěvků 7.3.20 08:46

@Janamarkov profily, jejichž první příspěvek je „dotaz“, „doporučení“ obsahující odkaz na pochybné stránky jsou zkrátka podezřelé

giuliettka
7309 příspěvků 6.7.20 15:35
@klenicak píše:
Upřímně mohu říct, že si nedovedu představit jak bych se seznamoval v dnešní době.

No ty vole, ako asi? Normálne, priamým oslovením ženy. To čo si za ošklivú kreaturu a úbožiaka, že si nevieš predstaviť v dnešnej dobe zoznámenie. Podobné možnosti ako si mal ty s manželkou? No to radšej nie. Blbcov čo si pol roka píšu, vážne? A čo poštové holuby kupovať nebudeš? Aby ste si mohli písať psaníčka priviazané na nožičke.

giuliettka
7309 příspěvků 6.7.20 15:37

Zaujímalo by ma odkiaľ tých úchylov, čo tu o zoznámení píšu, zhadzujú.

Lizbeth
1381 příspěvků 6.7.20 17:43

..já se seznámím tak, že udělám oči na toho kdo se mi zamlouvá a dál se uvidí..
Nevím jestli tohle nějaká app za mě udělá.

Oldyn
6400 příspěvků 10.7.20 10:04

@Lizbeth
Na mě takhle dělal voči a různě pomrkával jeden kluk, je fakt, že se mi i líbil, jenže za nějaký čas jsem zjistila, že má tik a léčí se s nervama. Bylo mi náct, byla jsem u jeho otce na brigádě a byla by to ohromná partie.

Lizbeth
1381 příspěvků 10.7.20 10:41

@Oldyn
No vidíte..když to dál nebude sympatický, můžu dělat, že to byl tik :) Dobrá rada.

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek