Shopaholismus aneb taková menší závislost

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.2.14 21:46

@continuity Já jsem vždycky všechny peníze, co se doma našly, brala jako naše, akorát jsem hlídala, aby se přednostně zaplatilo, co se platit musí, co se týče zbytku, to se vidělo. Jsem poněkud chaotická, no. Že to jinde můžou mít jinak, to jsem s úžasem zjistila kdysi v zaměstnání, kdy jeden kolega poznamenal, že si bude muset vypůjčit od manželky na nějaký poplatek už nevím čeho.
Nedovedu si představit, že by partner potřeboval něco nutně zaplatit, já mu na to dala a pak to chtěla vrátit.

continuity
5853 příspěvků 11.2.14 21:54

@stricc u nas je to uplne stejne, akorat ma kazdy svuj ucet. technicky vzato je to jedna hromada akorat ve vice kapsach. ucetni nejsme ani jeden, ja jsem vice systematicka a dobre si pamatuji jak jsem si jako studentka vedla ucetnictvi (a nesmirne mne to otravovalo). neumim si predstavit, ze toto chci po mem muzi. asi by utekl a zapomel si vzit to jedno dite (ty mame nahodou presne rozdelene, jedno si musi vzit sebou az pobezi hledat stesti jinde)

Demode
2054 příspěvků 11.2.14 21:57

Trávím doma více času než drahoušek. Více času = větší spotřeba toaleťáku a vody. Doufám, že si to tu nepřečte, aby mně to dodatečně nevyúčtoval :-)

catherinne
13518 příspěvků 11.2.14 21:59

@continuity a to byl výběr nebo jste losovali?

catherinne
13518 příspěvků 11.2.14 21:59

@Demode no, nebo takový prujem :-)

continuity
5853 příspěvků 11.2.14 22:04

@catherinne jsou rozdelene jenom do poctu, jinak se to prubezne meni. :D

continuity
5853 příspěvků 11.2.14 22:04

@catherinne to zas usetrite na jidle.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.2.14 22:09

@continuity jasně. Jak to komu vyhovuje, když to skutečně vyhovuje, tak v pohodě. Mě ani nezaráží ochota muže hradit výdaje, pokud si to přeje, na tamtom článku mi přišla podivná jen ta snaha tu ochotu předstírat před cizími lidmi, když to náhodou nejde doopravdy.

bertulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.2.14 22:16

U nas mame jeden ucet na moje jmeno a tam chodi nase obe vyplaty. Takovy maly komunismus, prispivame dle svych moznosti ( tady je vyraznejsi prispeni manzela), bereme si dle svych potreb ( tady asi vedu ja). Vetsi vydaje dopredu konzultujeme nebo si aspon oznamime. Funguje nam to skvele. Ale chapu, ze pro kazdeho to model neni. Jinak zavislost na nakupovani nemam, strida se u me obdobi, kdy nakupuji rada s obdobim, kdy se mne do obchodu snad ani nechce. Napriklad ted, vsude slevy a se mnou to nic nedela. Az bude na jare vse za plne ceny, tak me to zase urcite chytne.

catherinne
13518 příspěvků 11.2.14 22:17

@continuity pravda…

catherinne
13518 příspěvků 11.2.14 22:19

@bertulka my jsme ta stará garda, co to má jinak, že jo?

bestia
2300 příspěvků 11.2.14 22:22

Navrhujem kupovat toaletak dvojmo, ruzovy pre nu, modry prenho. idealne si ho zamykat v skrinke a nosit sebou na wc. to sa potom hned uvidi, kto serie zije na koho ukor

dost_bot
2071 příspěvků 11.2.14 22:22

@bertulka Taky na mě ty nákupní touhy přicházejí ve vlnách…a zcela nepředvídatelně. Už se mi stalo, že jsem vyrazila do ciziny na nákupní víkend, a nudilo mě to tam v tu chvíli natolik, že jsem si přivezla jenom propagační letáčky :-)Naštěstí zážitky a dobré jídlo mě nenudí nikdy, tak jsem připravené peníze prokoukala a projedla.

bertulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.2.14 22:24

@catherinne no jo, my kdyz jsme se ve 20 brali, tak jsme oba meli houbelec, tak se to dalo na jednu hromadu a bylo z toho velky houbelec. Pak uz nam ani neprislo, ze ta hromada je jen jedna a po letech to delit se nam zdalo hloupe.

Demode
2054 příspěvků 11.2.14 22:25

Také jsem si minulý týden vyrazila „zašopovat“, když jsou ty slevy. Vrátila jsem se domů s prázdnou. Ty zplihle visící hadry by byly drahý i zadarmo.

bertulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.2.14 22:25

@dost_bot prokoukane na cestach a dobre projezene penize mne prijdou jako celkem dobra investice. Tuto mam mnohem radsi nez nakup kabelky nebo obleceni.

dost_bot
2071 příspěvků 11.2.14 22:30

@bertulka Já jsem si nestěžovala, já jsem si to velmi užila :-)Jen jsem se chtěla udělat o něco krásnější nákupem čehosi úžasného na sebe…no, třeba zashopím někdy příště. Anebo taky ne :-)

Demode
2054 příspěvků 11.2.14 22:31

@bestia No ale jak s vodou? Nesplachovat? :-)

continuity
5853 příspěvků 11.2.14 22:33

@bestia a to, co vymotalo v nestrezene chvilce male dite zapocteme komu? no vlastne hlidaci osobe, mela lepe strazit a ne varit obed mezitim.

bestia
2300 příspěvků 11.2.14 22:33

@Demode asi len mat pridelene dajme tomu tri splachnutia na osobu denne. na dalsi luxus nech si dotycny odchytava dazdovu vodu

bestia
2300 příspěvků 11.2.14 22:34

@continuity preto ma byt v zamknuty v skrinke! :D

Demode
2054 příspěvků 11.2.14 22:37

@bestia Jako že by před odchodem z domova zapsal stav vodoměru a po příchodu zkontroloval, kolik jsem pros… plachovala? :-)

continuity
5853 příspěvků 11.2.14 22:40

@Demode to je nahodou prakticke reseni: predloni nas na vyuctovani pekne obabraly, menili merice a do papiru napsali spotrebu o pulku vyssi nez vsechny roky predtim i potom. s poradnym vodnim ucetnictvim se to nemuze stat.

bestia
2300 příspěvků 11.2.14 22:41

@Demode vidite ake je to jednoduche? :D

mi tak napadlo, moj muz by napriklad vajcia neriesil, ja trvam na tom, ze cokolvek vyssie od jednotky mi cez prah nesmie. pri spotrebe cojaviem 30 mesacne, z coho ja zjem asi tak 5, nemala by som mu doplacat ten rozdiel co „na mne“ prerobil? :D

continuity
5853 příspěvků 11.2.14 22:46

@bestia dajte pokoj s vajciami, nas zasobuje cast roku babicka, co je matka mojho muza. tym vznika otazka: mali by sa tieto vajcia zapocitat ako jeho prispevok k rozpoctu?

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek