Šicí stroj singer - problém začátečníka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hazuki
3 příspěvky 07.01.16 16:48
Šicí stroj singer - problém začátečníka

Dostala jsem k Vánocům vytouženou věc - šicí stroj. Celá nadšená jsem si pečlivě pročetla celý návod a nastudovala jak navlékat nitě. Ale mám problém, ať dělám co dělám, stále se mi pod látkou tvoří chuchvalce spodní niti. Zkoušela jsem přenastavovat napětí horní i dolní niti, ale bez výsledku, šmodrchá pořád stejně. Navlečené nitě mám dobře, zkoušela jsem to přesně podle návodu několikrát předělat - opět bez výsledku. V čem může být chyba? Je ta vada stroje? Díky za odpovědi =)

Reklama

Reklama

Reakce:

Lenka M.  07.01.16 18:02

@Hazuki Pre prípad, že vám nikto znalý neodpovie-sú toho plné internety. Stačí zagooglit „cuchání spodní nitě“.

Hazuki
3 příspěvky 07.01.16 19:59

Hledala jsem, všude radí upravit napětí nitě nebo vyčistit stroj. To první nefunguje (zkouším to už dvě hodiny), to druhé u nového stroje nehrozí… Už nevím co s tím, proto píšu sem.

Moir
1965 příspěvků 1 inzerát 07.01.16 22:08

Převléknout nit, vyměnit jehlu - zkontrolovat, že je usazená až na doraz, zkontrolovat, že patka je spuštěná dolů (kupodivu se to stává často, že není), zkusit úplně jinou nit, úplně jinou látku a jako poslední reklamovat

Hazuki
3 příspěvky 09.01.16 15:03

Nakonec to bylo jehlou, buď ji špatně nasadili ve výrobě, nebo se uvolnila při převozu. Díky za radu, už mi to šije dobře.

Reklama

Váš příspěvek

Rihanně se opět podařilo vzbudit rozruch

Tímhle kostýmem z Crop Over Festivalu s tyrkysovými vlasy, obřími... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Sepraná tílka, leginy a další hrůzy, které v létě nenosit

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Proč mám tak ráda léto? Protože se do ulic dostanou konečně i... Celý článek

Reklama