Šikovný opravář kabelek v Praze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Sailorette
1592 příspěvků 23.04.13 12:44
Šikovný opravář kabelek v Praze

Podobné téma jsem nenašla a v poradně jsem se toho moc nedozvěděla, tak to zkouším ještě tady, třeba se to téma bude hodit ještě někomu dalšímu. Máte tip na šikovného opraváře kabelek, který by nejen zvládal samotnou opravu, ale měl i trochu estetického cítění? Rozbil se mi otočný uzávěr na kabelce, bude potřebovat vyměnit a ráda bych, aby to k něčemu vypadalo. Google, který mi byl chytře navržen v poradně, mlčí jako hrobka. Má někdo s nějakou opravnou zkušenost?


Reklama


Reklama

Reakce:
 
Sekhmet
1918 příspěvků 23.04.13 13:11

@Sailorette Mám zkušenost se ševcem v Krakovské ulici na Praze 2. Tedy nikoli s kabelkami, ale s botami, které umí opravit tak, že nepoznáte, že byly opravované. Jsem přesvědčená, že umí naprosto všechno přes kůži, takže hu zkusit by nemuselo být marné. Je to řemeslník, od lidí s „estetickým cítěním“ se držím radši dál, dost často se jejich cítění neshoduje s mým.

 
Sailorette
1592 příspěvků 23.04.13 13:17

Díky, ona ta kabelka není kožená, je z takového prošívaného textilu (ala šanelka, typově), jde hlavně o to zapínání, kdybych ho sehnala, vyměnila bych si ho i sama, na tom už nic nebude. Ale bojím se, že opravář nebude mít stejné, jako je původní a vrazí tam nějakou hrůzu, která je běžně k dostání. Pojedu se tam zeptat, uvidíme.

 
Sekhmet
1918 příspěvků 23.04.13 13:37

@Sailorette Oni by vám měli ukázat, co tam chtějí dát…

 
Tleilaxan
241 příspěvků 23.04.13 15:01

U zastávky Štěpánská (na Ječné) je tržnice, vchod do dvora, a tam je brašnářství, nechávala jsem tam kabelku opravovat jednou a byla jsem spokojená.


Reklama

 Váš příspěvek

Nanushka: Tip na nákupy v Budapešti

Mladou maďarskou značku založila v roce 2005 Sandra Sandor potom,... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Plavky do města nepatří

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Na Instagramu možná vypadají úžasně a cool. Plavkovina postupně... Celý článek


Reklama