Šílené titulky, headliny

Fotoalbum tématu (19) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
VandaRybna
3713 příspěvků 23.6.15 07:13

@Mags Titulek o jednorukém tleskajícími muži mi připomněl článek z Aktuálně: Zeman pronesl v Osvětimi plamenný projev - na upozornění čtenářů, byl sice rychle nadpis změněn, ale už to prostě bylo venku.

Dahllie
2222 příspěvků 24.6.15 09:25

Ale fuj

Réza4
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.6.15 12:51

„Domácí násilí: Co by se měl naučit agresivní muž?“
„10 dětských prací snů: Jak jsou placené?“

Články jsou o kurzech na zvládnutí vzteku a čím jsme jako malí chtěli být, až budeme dospělí.

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.6.15 16:05

@VandaRybna
Nedávno byla na ČRo telefonická soutěž s tématem upálení Mistra Jana Husa. Cenou pro výherce byl opalovací krém s vysokým faktorem.

Ghost B.C.
4143 příspěvků 29.6.15 12:45

„Kolemjdoucí tělo“ z minulé strany mi připomnělo, kterak měl David Rath nehodu na kole a byl z toho „pád do jámy s bezvědomím“. Chápu, že byl ještě otřesen, ale stejně jsem se nemohla ubránit bujarým přestavám o jámě plné bezvědomí.

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.6.15 18:43

Pod články o Řecku a jeho dluhové krizi hezky reklamy na výhodné půjčky…

Réza4
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.7.15 21:47

A pod článkem o novém filmu Fantastická zvířata, který dějově předchází Harrymu Potterovi, je reklama na odstranění bradavic:o)

umad
425 příspěvků 22.7.15 15:35

Strašně mě točí titulky co se vyrojily k dnešní nehodě pendolina a kamionu. Myslím, že titulek, kdy bylo napsáno pouze pendolino se srazilo s kamionem, dva mrtví a desítky zraněných mi přijde dostatečně informativní a dokážu si to představit. Čím víc hodina pokročila, tím tvořivěji se novináři předhánějí např. Ohnivé inferno ve Studénce. Nádražím proletěla hořící koule z trosek kamiónu nebo toto Vlak byl plný maminek s dětmi, jely na dovolenou, řekl svědek. Já myslím, že si každý dokáže o prázdninách domyslet obsazení vlaků. Pak mě u toho napadá a tatínkové chudáci třeba nikam nejeli? Taky mě vytáčí, jak hned sypou z rukávu pan Y doběhl vlak na poslední chvíli, tak seděl v posledním vagonu a nic se mu nestalo. Pan X nedoběhl vlak, nic se mu nestalo a podobný články.

Alenka.p
51 příspěvků 26.7.15 08:32

Nebereme, máme plno, hlásí zubaři. Z Vysočiny se k nim jezdí i do Prahy

Tak odkud ti zubaři vlastně jsou?

http://jihlava.idnes.cz/…-zpravy.aspx?…

Vic
12 příspěvků 30.7.15 17:45

@umad K tomu jsem právě zaslechla něco v rádiu: „Při tragické nehodě zemřeli tři lidé, z toho dvacet utrpělo zranění.“ Nejsem si jistá, jestli je to přesné znění, ale to „z toho“ tam vážně bylo umístěné takhle stupidně.

edge
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.8.15 18:34

Vlevo nahoře

VandaRybna
3713 příspěvků 3.8.15 11:26

@umad Jo, to musí točit každého. Je to také blboučké a nevím, jestli je blboučký redaktor, nebo považuje za blboučké své čtenáře. Jakékoliv označování matek s dětmi, ke kterým nemám jakýkoliv vztah obecně, za maminky, je mi proti srsti. Maminka je jasně citově podbarvené slovo a nemá ve věcné novinařině co dělat.

Dadoo
5536 příspěvků 4.8.15 14:10
:-D

Ženu kousl v kanceláři do nohy had. Otrava jí nehrozila, byl to škrtič

Zdroj: http://praha.idnes.cz/…-zpravy.aspx?…

umad
425 příspěvků 4.8.15 15:39
@Dadoo píše: Ženu kousl v kanceláři do nohy had. Otrava jí nehrozila, byl to škrtičZdroj: http://praha.idnes.cz/…-zpravy.aspx?…

No hlavně mě fascinuje tahle věta „Had se do kanceláře dostal oknem, které nechala žena přes víkend otevřené“, to zní jako jó kdybys zavřela okno, tak se ti to nestalo. Copak je normální, že po Střížkově se plazí běžně hadi??

Dadoo
5536 příspěvků 4.8.15 16:17

Miluješ mě? zeptal se ženy a ona ho přejela autem. Soud jí potvrdil jedenáct let za vraždu

http://www.novinky.cz/…-vrazdu.html

VandaRybna
3713 příspěvků 5.8.15 12:31

Kdybyste náhodou nevěděly, komu jít dát přes papuli, až vyhoříte…

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.8.15 11:41

Tady není šílenej titulek, ale obsah :) By mě zajímalo, jakých „zkušených“ se ptali. Spíš se mi zdá, že si ty odpovědi vymysleli v redakci.

http://ona.idnes.cz/…si-muzi.aspx?…

Dadoo
5536 příspěvků 6.8.15 11:44

@Pinot Noir To není sranda?? Já to tipovala na parodii pro rozvíření okurkové sezony.

VandaRybna
3713 příspěvků 7.8.15 11:33
@Dadoo píše:
@Pinot Noir To není sranda?? Já to tipovala na parodii pro rozvíření okurkové sezony.

Trollismus, nebo měli kluci značně v žíle..

Edit: ale pan Martin jim to pěkně zazdil…Skoro to totiž vypadá, že otázka nezněla „jaká má být podle vás ideální partnerka“, ale „můžete nám co nejbarvitěji popsat vaše sexuální fantazie z pohledu vašeho ega?“

Milli
2524 příspěvků 9.8.15 12:31

Sice to není titulek, ale i tak je to hrozný:

http://www.super.cz/…i-kocka.html

„Mě neukradli, přítel byl rád,“ dodala nyní už s úsměvem Špaková, která má tak o další story na svůj blog postaráno. „A že se rozepíšu, to si piště,“ dodala se smíchem.

Co to je proboha za tvar „piště“?

shanimplavkynahrocha
4604 příspěvků 10.8.15 23:58

@Milli Tomu se říká překlep.

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.8.15 08:52
@shanimplavkynahrocha píše:
@Milli Tomu se říká překlep.
:)
Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.8.15 08:55

Mě drásají titulky v novinách Metro. Čtu si v MHD knížky, ale občas nahlídnu někomu přes rameno a ty noviny se hemží titulky se slovy oddělenými tečkou. Dnes třeba: „Studenti. Mají půjčky“ A hned vedle: „Vražda. Utýrali ho k smrti“ Co to jako je? Kdo tohle vymyslel? Proč nemůžou napsat „Studenti si berou půjčky“? A kdyby to byl jeden titulek, tak ať, ale to jsou dva nebo tři na jediné stránce!

emef
2425 příspěvků 11.8.15 09:10

@Pinot Noir Karel je nejlepší. :-D „Karel, 55 let: No, v mém věku… Pokud nesmrdí a není tlustá, už mi vlastně nevadí nic. Jestli mi dá a nechce za to prachy, zatleskám.“

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek