Silná lýtka: kde letos sehnat kalhoty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LennaK
1 příspěvek 17.05.18 10:24
Silná lýtka: kde letos sehnat kalhoty

Ahoj,
jsem po rodičovské a právě vyhazuju kalhoty ze šatníku (nevypratelné fleky od dětských rukou, dětského jídla, psích tlap, vytahané, vyšisované, na rodičovské nebyly peníze a na dětské hřiště a do lesa to stačilo).

S hrůzou zjišťuji, že si letos nemám kde koupit kalhoty. Jsem vysoká 160 cm, mám velikost XS nebo S, ale přes lýtka 39 cm (geneticky dáno).
S dětmi jsem 5 let nějak zaspala módu a probudila se v době slimek, cullotes a všemožně zkrácených kalhot. Ještě jsem tak tak sehnala bootcut džíny v CA, ale co nějaké plátěné kalhoty (béžové, bílé) nebo nějaké letní lehké kalhoty (červené apod.). Začínám být zoufalá…
Máte nějaký oblíbený maskovací střih kalhot nebo džín pro široká lýtka a malou postavu? Široká lýtka a slušivé podpadky, jasně, že to vím, ale denně opravdu nachodím minimálně 7 km (spíš daleko víc), tak mám i dotaz, co k těm ke kalhotám za boty. Nějak se necítím v balerínách, tak snad polobotky, mokasíny nebo nějaký podpatek kolem 5 cm?

Reklama

Reklama

Reakce:

Agraynel
79 příspěvků 21.05.18 07:51
...

Mám podobný problém a vybodla jsem se na kalhoty a nosím sukně a mam klid :D Mam jedny, když je jooo nejhůř - střih bootcut s vyšším pasem, ale opravdu v sukni nemusím řešit, zda svoje široký lýtka nacpu do kalhot nebo ne :) nejraději mam dlouhé až na zem nebo sukni nad kolena (hlavně ne pod nebo midi délku, to zvýrazňuje lýtka dost brutálně a navíc to z Vás udělá hobita při téhle výšce - ozkoušeno :D ). Ale chce to podpatek alespoň malý, aby to lýtka opticky změkčilo a zeštíhlilo. Nosím takhle polobotky na širším podpatku nebo v létě klínky - na úzkém podpatku se přizabiji, ale klíny jsou dosti stabilní :) Stačí výška 5 cm, nemusí být vyšší ani :) A nějaká áčková sukně či půlkolovka vám nebude překážet ani při běhání za dítkama si myslím :)

zelwice
17 příspěvků 24.05.18 09:46

Mám větší velikost a i tak větší lýtka, slimky nejsou pro mě. V obchodech jsou teď i mum jeans či zvonáče. Každopádně v sekacích najdete všechny střihy a pokud chcete plátěné kalhoty, mrkněte v F&F, nebo třeba na Thao.cz, jsou tam ty typické nasrávačky, ale i široké vzdušné kalhoty s normálním sedem. Na cestování a výlety si je osobně nemohu vynachválit.

zelwice
17 příspěvků 24.05.18 11:33

Osobně mám ráda třeba tyto: https://www.thao.cz/…lejove-p2984?…

nebo tyto: https://www.thao.cz/…ene-p425,291

Není to úplně na velikou parádu, ale pohodlí je úchvatné (kdo by se pařil v riflích?!?) a na procházky, výlety, nebo běhání po městě (nákupy, doktoři apod.) jsou za mě úplně ideální. (Nedělám reklamu, mnluvím ze zkušenosti)

Bystromila Klíšťová
7 příspěvků 24.05.18 22:00

@LennaK Musíte proběhnout obchody a zkoušet. Díky sportu mám silná lýtka, ačkoliv také nosím velikosti S. Obecně nemám problém sehnat kalhoty ledaskde, snad jen teenage obchody typu Gate a New Yorker s lýtky nepočítají, zatímco třeba v Espritu, Promodu a M&S ano. Ale chce to vyzkoušet víc typů, obecně současné kalhotové střihy v konfekci moc nerespektují tvary dospělé ženy středoevropského typu. Pro rejpaly: Tím nemyslím velrybí rozměry nýbrž normální křivky.

Reklama

Váš příspěvek

Na londýnském Fashion Weeku odchodili přehlídku těhotní muži

Na letošním London Fashion Weeku zabodovali muži s nasazenými... Celý článek

Reklama

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Františka Čížková: Ignorace etikety je v ČR tristní

Autor: Janča

O dodržování dress codu, jejích prvních krůčcích na poli módy i o... Celý článek

Reklama