Silná lýtka: kde letos sehnat kalhoty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LennaK
1 příspěvek 17.05.18 10:24
Silná lýtka: kde letos sehnat kalhoty

Ahoj,
jsem po rodičovské a právě vyhazuju kalhoty ze šatníku (nevypratelné fleky od dětských rukou, dětského jídla, psích tlap, vytahané, vyšisované, na rodičovské nebyly peníze a na dětské hřiště a do lesa to stačilo).

S hrůzou zjišťuji, že si letos nemám kde koupit kalhoty. Jsem vysoká 160 cm, mám velikost XS nebo S, ale přes lýtka 39 cm (geneticky dáno).
S dětmi jsem 5 let nějak zaspala módu a probudila se v době slimek, cullotes a všemožně zkrácených kalhot. Ještě jsem tak tak sehnala bootcut džíny v CA, ale co nějaké plátěné kalhoty (béžové, bílé) nebo nějaké letní lehké kalhoty (červené apod.). Začínám být zoufalá…
Máte nějaký oblíbený maskovací střih kalhot nebo džín pro široká lýtka a malou postavu? Široká lýtka a slušivé podpadky, jasně, že to vím, ale denně opravdu nachodím minimálně 7 km (spíš daleko víc), tak mám i dotaz, co k těm ke kalhotám za boty. Nějak se necítím v balerínách, tak snad polobotky, mokasíny nebo nějaký podpatek kolem 5 cm?

Reklama

Reklama

Reakce:

Agraynel
81 příspěvků 21.05.18 07:51
...

Mám podobný problém a vybodla jsem se na kalhoty a nosím sukně a mam klid :D Mam jedny, když je jooo nejhůř - střih bootcut s vyšším pasem, ale opravdu v sukni nemusím řešit, zda svoje široký lýtka nacpu do kalhot nebo ne :) nejraději mam dlouhé až na zem nebo sukni nad kolena (hlavně ne pod nebo midi délku, to zvýrazňuje lýtka dost brutálně a navíc to z Vás udělá hobita při téhle výšce - ozkoušeno :D ). Ale chce to podpatek alespoň malý, aby to lýtka opticky změkčilo a zeštíhlilo. Nosím takhle polobotky na širším podpatku nebo v létě klínky - na úzkém podpatku se přizabiji, ale klíny jsou dosti stabilní :) Stačí výška 5 cm, nemusí být vyšší ani :) A nějaká áčková sukně či půlkolovka vám nebude překážet ani při běhání za dítkama si myslím :)

zelwice
20 příspěvků 24.05.18 09:46

Mám větší velikost a i tak větší lýtka, slimky nejsou pro mě. V obchodech jsou teď i mum jeans či zvonáče. Každopádně v sekacích najdete všechny střihy a pokud chcete plátěné kalhoty, mrkněte v F&F, nebo třeba na Thao.cz, jsou tam ty typické nasrávačky, ale i široké vzdušné kalhoty s normálním sedem. Na cestování a výlety si je osobně nemohu vynachválit.

zelwice
20 příspěvků 24.05.18 11:33

Osobně mám ráda třeba tyto: https://www.thao.cz/…lejove-p2984?…

nebo tyto: https://www.thao.cz/…ene-p425,291

Není to úplně na velikou parádu, ale pohodlí je úchvatné (kdo by se pařil v riflích?!?) a na procházky, výlety, nebo běhání po městě (nákupy, doktoři apod.) jsou za mě úplně ideální. (Nedělám reklamu, mnluvím ze zkušenosti)

Bystromila Klíšťová
23 příspěvků 24.05.18 22:00

@LennaK Musíte proběhnout obchody a zkoušet. Díky sportu mám silná lýtka, ačkoliv také nosím velikosti S. Obecně nemám problém sehnat kalhoty ledaskde, snad jen teenage obchody typu Gate a New Yorker s lýtky nepočítají, zatímco třeba v Espritu, Promodu a M&S ano. Ale chce to vyzkoušet víc typů, obecně současné kalhotové střihy v konfekci moc nerespektují tvary dospělé ženy středoevropského typu. Pro rejpaly: Tím nemyslím velrybí rozměry nýbrž normální křivky.

Reklama

Váš příspěvek

Konečně máme bibli módy. Vogue ode dneška na stáncích!

První československé vydání časopisu Vogue je na světě! Jeho... Celý článek

Reklama

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Trauma z dětství: Věci na doma, do lesa, k ohni

Autor: Adéla

Jako malá jsem ze všech úkolů od mámy nejvíc nesnášela pokyn... Celý článek

Reklama