*SILONKY* Užijí si je opravdu jen fetišisté?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bambam11
49 příspěvků 28.08.17 08:00
*SILONKY* Užijí si je opravdu jen fetišisté?

Zdravím všechny čtenáře.

Silonky jsou už nějakou dobu mimo kurz a je to především díky názorům módních stylistů a rychle se rozvíjející komunitě fashion-blogerek, které se chtě nechtě ubírají k současné módě. Nejsem si ale úplně jistý, jestli tyto dva aspekty jsou tím správným důvodem, že silonky z ženských nohou dočista zmizely. Já sám se tématem silonky zabírám poněkud více než je zdrávo a snažím se přijít na kloub proč jsou tak nenáviděny. Nebo snad nejsou? Dá mi někdo za pravdu, že silonky jsou vlastně naprosto vkusné a praktické dámské oblečení?
Dostávám se k jádru pudla. Zajímá mě, jestli jste vám při oblékání silonek, nebo punčocháčů proběhlo hlavou, že by na nich mohlo být i něco víc a že jsou pro spoustu lidí neovladatelným fetišem. Je mi jasné že ten, kdo k nim nemá takový vztah asi nebude do internetového vyhledávače zadávat slovo silonky. Když to ale to uděláte, tak zjistíte, že 50% vyhledaných odkazu na dané téma je erotických a že silonky jsou mocnou zbraní na rozproudění hormonů v krvi.
Otázkou tedy zůstává. Muže si i žena, která není fetišistka, užít nošení silonek a nebo je to pro takové lidi opravdu tak nepříjemné a neestetické jak nám tvrdí stylisté?

Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Nosfi
42 příspěvků 28.08.17 10:03

Postřeh mírně od věci: Silonky jsou v současné době společenskou nutností pouze na oficiální události. Ale vzhledem k současné neznalosti vhodného chování, zbývá poslední výspou slušného oblékání předválečná generace, která zřejmě nebude vaší cílovou kategorií. :)

Postřehy k věci:

1. Silonky - punčochové kalhoty (to jsou ty, které se navléknou až do pasu) jsou v létě prostě nepohodlné. Pokud mám mluvit jako dáma, řeknu prostě, že se v nich všechno potí. A význam slova „všechno“ ponechávám na Vaší obrazotvornosti. Jistě pak chápete, že dívka ráda vymění vyrážku a jiné lahůdky za příjemně volný letní průvan. Pokud hledáte silonky, zkuste se zaměřit na kategorii žen ležérnějších rozměrů. Pro ty, kterým se o sebe při chůzi odírají stehna, jsou naopak silonky nutností.
  2. Silonky - samodržící punčochy jsou pěkná věc. Do chvíle, než se začnete potit, pod silikonovým lemem vyskáčou krystalky soli a odřou vás až běda.
  3. Silonky - punčochy + podvazkový pás: ano, pěkná kratochvíle. Ale musíte si odříci přiléhavé oblečení z tenké látky (je to vidět), opravdu funkční podvazkový pás navíc není kdovíjak estetický a často vyžaduje nákup zcela nové sady spodních kalhotek, které se musejí dát snadno oblékat přes něj.
  4. Silonky v zimě jsou fajn, plní svou funkci jako izolační prvek pod sukní. Mám ráda jak silonové, tak bavlnené punčochy, samodržící i kalhotové. Problém vidím v estetice tělových barev a lesku/matu materiálu. Hned rozvedu. Je těžké sehnat tělovou barvu, která bude vypadat pravdu přirozeně a sedne k odstínu pleti. Na fotce nahoře to ostatně vypadá, jako kdyby měla slečna nohy natřené balakrylem. Jsou příliš opálené, nepřirozené a je na nich viditelný lesklý pruh. Takže pokud žena nedokáže sehnat punčochy v odstínu svojí pleti, měla by si podle mého názoru raději pořídit barevné punčochy a udělat z toho záměr. Jinak to vypadá, že to v lepším případě přehnala s levným samoopalovacím krémem zbarveným do karotkově oranžové. Pokud si dáma dokáže dobře vybrat, zvládne tím zakrýt spoustu nedokonalostí a udělat z průměrných nohou opravdu pěknou podívanou. To je velká výhoda.
  5. Posledním bodem je finanční stránka. Nevím, jak to dělají ostatní děvčata, já mám velmi světlou pleť a silonky přiměřené barvy a kvality prostě stojí kolem stokoruny. To je celkem drahý špás na to, že takový kousek oblečení vydrží v lepším případě týden nošení. Raději tyto výdaje přes léto vyměním za 5 zmrzlinových dýchánků. :)

cerruti
524 příspěvků 28.08.17 11:19

Kde je @vlm s tou jej úlohou strážneho pitbula, to ste si na to musela založiť novú tému, a toto teda tolerovať nebudeme? Huš! Ideš! :-D

bambam11
49 příspěvků 28.08.17 11:41

Děkuji za vyčerpávající reakci, ale tuto problematiku kterou jste rozvedla moc dobře znám. Od pocení, přes barvy až po trhání. Je jasné, že silonky v létě jsou hloupost, ale i přes to jsem v ulicích svědkem toho, že se i v těchto vedrech silonky nosí. Je jasný, že chtějí zakrýt nedostatky, ale i přes riziko všech problémů, které mohou nastat, je měly na sobě. A pořád přemýšlím, nad tím, že je možná měli z jiného důvodu, než je estetika. Třeba se jim to prostě líbí ten pocit je mít na sobě. Ostatně fotka, kterou jsem zveřejnil a vy jste jí zkritizovala je z fashion blogu, takže by ta žena o módě měla něco vědět a i přes to si je na sebe vzala https://beautylife-byaja.blogspot.cz/…04/ootd.html
Já, i když to není moc objektivní názor, jsem milovník takovýchto silonek. Podle mě si žena nemůže nic krásnějšího obléct a přijde mi to jako nejhlubší projev ženskosti a na odstínu mi vůbec nesejde. :-)

vlm
3340 příspěvků 28.08.17 18:40
@cerruti píše:
Kde je @vlm s tou jej úlohou strážneho pitbula, to ste si na to musela založiť novú tému, a toto teda tolerovať nebudeme? Huš! Ideš! :-D

taky musím občas do práce, jeden to tu neuhlídá :-D

system_error
853 příspěvků 28.08.17 20:37

@bambam11
A pořád přemýšlím, nad tím, že je možná měli z jiného důvodu, než je estetika. Třeba se jim to prostě líbí ten pocit je mít na sobě.

To si upřímně neumím představit (i když vyloučit to taky úplně asi nejde), silonky nosím nerada, ta umělina je děsně nepříjemná a nosím je jen v takovém tom počasí, kdy je zima na holé nohy a teplo na ty silnější, protože mě nebaví nosit pořád kalhoty. Jednou se mi podařilo koupit jedny hodně příjemné, ale to byla výjimka.
Ještě ujdou punčochy, ale tam je to omezené jednak počasím, druhak délkou sukně.

bambam11
49 příspěvků 28.08.17 22:45
@vlm píše:
taky musím občas do práce, jeden to tu neuhlídá :-D

O co jde? Jen se ptám. Zajímá mě to. Bordel tady dělat nechci a a kdo chce, tak mně odpoví.

vlm
3340 příspěvků 29.08.17 06:12

@bambam11 vůbec o nic nejde

Ghost B.C.
3478 příspěvků 29.08.17 08:20
@bambam11 píše:
Otázkou tedy zůstává. Muže si i žena, která není fetišistka, užít nošení silonek a nebo je to pro takové lidi opravdu tak nepříjemné a neestetické jak nám tvrdí stylisté?

Mno, myslíte opravdu jen klasické tělové/černé silonky nebo i různá barevná/vzoro­vaná/síťovaná provedení tenkých punčocháčů (nikoliv tedy těch silných zimních). Ony se totiž tyto dva pojmy už dost slévají.
Osobně mám radši punčochy na podvazek nebo samodržící, ale co si budem, v chladnějších dnech nebo v zimě to moc praktické není.
Pokud jsou tedy silonky nějak hezky vzorované a nesahají až do podpaží, tak se i jejich nošení může stát celkem požitkem. To vzorování nemyslím hned nějak extrémně, on úplně stačí vzor krajkových kalhotek a hned je to o něčem jiném. Tyhle bych si třeba vyloženě užila: https://www.timea.cz/…ne-d2389.htm
https://www.timea.cz/…on-d1940.htm
Ale nevím, jestli se už nerozcházíme v pojmu „silonky“.

bambam11
49 příspěvků 29.08.17 09:56
@Ghost B.C. píše:
Mno, myslíte opravdu jen klasické tělové/černé silonky nebo i různá barevná/vzoro­vaná/síťovaná provedení tenkých punčocháčů (nikoliv tedy těch silných zimních). Ony se totiž tyto dva pojmy už dost slévají.
Osobně mám radši punčochy na podvazek nebo samodržící, ale co si budem, v chladnějších dnech nebo v zimě to moc praktické není.
Pokud jsou tedy silonky nějak hezky vzorované a nesahají až do podpaží, tak se i jejich nošení může stát celkem požitkem. To vzorování nemyslím hned nějak extrémně, on úplně stačí vzor krajkových kalhotek a hned je to o něčem jiném. Tyhle bych si třeba vyloženě užila: https://www.timea.cz/…ne-d2389.htm
https://www.timea.cz/…on-d1940.htm
Ale nevím, jestli se už nerozcházíme v pojmu „silonky“.

Děkuji za reakci. Pokud jde o silonky, jak je nejraději nazývám já (zní mi to lahodněji než punčocháče), mám vždy na mysli Punčochové kalhoty o maximální síle do 20 DEN. Je jedno jestli tělové, černé, barevné a nebo vzorované. Vždy ale budu preferovat ty s větším podílem Likry. Pokud jde o punčocháče do zimy, tak to je trošku jiný příběh. Síťované jsou sice moderní ale se silonkami to nemá nic společného, tudíž o ně v této diskuzi také nejde. Tím pádem osobně preferuji druhý z odkazu, které jste poslala. Ty jsou perfektní a hřeje mě u srdce, že byste si je užila. :-)
Tím pádem jsem dostal kýženou odpověď, pokud tedy nejste fetišistka :D.
ještě bych se vás rád zeptal jestli vám někdy problesklo hlavou, když jste měla silonky na sobě, že máte na sob nejvíce fetišisty „uctívaný“ oděv.
Mimochodem slovo fetišista se mi hrozně příčí.
Pro zajímavost posílám odkaz mé oblíbené blogerky, která se obléká přesně podle mého gusta. V její outfitové sekci naleznete více než 80% odkazu, kde má oblečené silonky. Podle mého názoru, je to přesně žena, která do mojí otázky zapadá. Podívejte se na tu pohodičku na posteli. Která z Vás takto odpočívá?
http://www.ari-maj.com/

Jordaan
7263 příspěvků 29.08.17 10:29

@bambam11

Mozna by Vam bylo lip na nejakem specialnejsim foru.

BarcaAri
501 příspěvků 29.08.17 10:30

Silonky obcas nosim, ale jejich noseni si rozhodne neuzivam. Beru to jako nekdy nutnou soucast obleceni, ktera se navic blbe shani (aby to bylo k necemu). Najit takove aby byly maximalne neviditelne, v prijemne velikosti je tezke a navic mam skvelou vlastnost, ze jsou znicene tak po trech nosenich. Ale nekdy to bez nich proste nejde. Jestli si nekdo noseni beznych silonek „vylozene uziva/vychutnava“ nebo naopak na nich ulitava jako vy tak to proste fetisismus je a nemyslim to nijak ve zlem.

Ghost B.C.
3478 příspěvků 29.08.17 10:55

@bambam11 Právě že fetišistka nejsem - pokud fetiš chápeme jako něco, co je třeba k sexuálnímu vzrušení, takže snad je má odpověď opravdu relevantní.
O tom, že silonky jsou pro řadu lidí silným fetišem, o tom vím. Dokonce to pro mne jejich nošení činí o něco zábavnějším a přitažlivějším:-)
Ale třeba by mne zajímalo, proč zrovna silonky? Myslela bych si, že samodržící nebo podvazkové budou bodovat víc. A pojí se to i s oblibou vysokých podpatků? Jakože kombinace silonky + boty na vysokém podpatku? (Osobně mi to k sobě sedí, tak proto se ptám.)

Jinak ohledně silonek, aby tedy snad zapadaly do vaší představy, myslím dovedu i tak vygenerovat hromadu „variant“, jejichž nošení bych si dokázala užít. A stále bych se u toho nepovažovala za fetišistku:-) Podle mě prostě hodně záleží na vzhledu. Krepaté zatrhávací punčocháče za 20 Kč, které mají po třech krocích rozkrok u kolen, to bych taky oblékat nechtěla. Ale nějaké hezké, na dotek jemné, třeba se zadním švem a mašličkou nad patou, sem s tím:-)

bambam11
49 příspěvků 29.08.17 10:58
@Jordaan píše:
@bambam11Mozna by Vam bylo lip na nejakem specialnejsim foru. [/citace
@Jordaan píše:
@bambam11Mozna by Vam bylo lip na nejakem specialnejsim foru.

To je právě ten problém. Mě nezajímají názory lidí jako jsem já, jelikož jsou stejné a pořád do kola a v podstatě mě nedokážou nějak překvapit. Vím, že je to trošku nabourání se do vaší komunity a je mi jasné, že vás to jistým způsobem štve. Chápu to, ale na druhou stranu jde o oblečení a nevidím problém se na něj dívat z trochu jiného úhlu. Dotaz jsem nadhodil sem, jelikož se mi zdá, že toto forum je nejživější a asi nejobsáhlejší v oboru v ČR.

Jordaan
7263 příspěvků 29.08.17 11:18

@bambam11

Ja chapu Vas problem s hledanim nazoru, ale presto me to svym zpusobem obtezuje, protoze ty dotazy jsou prilis soukrome a zaroven mam pocit, ze odpovedi nekomu slouzi jako trigger. Takze Vase otazky vnimam jako (ne zle myslenou nebo mozna dobre maskovanou) snahu o zneuziti.

bambam11
49 příspěvků 29.08.17 11:21
@Ghost B.C. píše:
@bambam11 Právě že fetišistka nejsem - pokud fetiš chápeme jako něco, co je třeba k sexuálnímu vzrušení, takže snad je má odpověď opravdu relevantní.
O tom, že silonky jsou pro řadu lidí silným fetišem, o tom vím. Dokonce to pro mne jejich nošení činí o něco zábavnějším a přitažlivějším:-)
Ale třeba by mne zajímalo, proč zrovna silonky? Myslela bych si, že samodržící nebo podvazkové budou bodovat víc. A pojí se to i s oblibou vysokých podpatků? Jakože kombinace silonky + boty na vysokém podpatku? (Osobně mi to k sobě sedí, tak proto se ptám.)Jinak ohledně silonek, aby tedy snad zapadaly do vaší představy, myslím dovedu i tak vygenerovat hromadu „variant“, jejichž nošení bych si dokázala užít. A stále bych se u toho nepovažovala za fetišistku:-) Podle mě prostě hodně záleží na vzhledu. Krepaté zatrhávací punčocháče za 20 Kč, které mají po třech krocích rozkrok u kolen, to bych taky oblékat nechtěla. Ale nějaké hezké, na dotek jemné, třeba se zadním švem a mašličkou nad patou, sem s tím:-)

Perfektní odpověď! Přesně ta na kterou jsem čekal a moc za ní děkuji :-). Co se týče punčoch samodržek a nebo na podvazku, tak je to podle mě kus oblečení, který musí připadat sexy naprosto každému. Mam pravdu ne? Pokud se ptáte na boty na podpatku, tak je to další z velmi silných fetiš, kterému ale já neholduji. Ptáte se proč silonky? Noha v nich vypadá naprosto famózně a přestane být tak ostrá, stane se mnohem ženštější (chlapi silonky díky bohu nenosí), Pokud jsou silonky opravdu kvalitní, tak si myslím že je nesmysl, že v nich žena vypadá starší. V mích očích je to naopak. Pak je tam ten aspekt, který mě asi odlišuje od vás a to, že pohled na ně ve mě vyvolává euforii, ale tím vás nechci zatěžovat a je mi jasné, že by to málo kdo tady pochopil, jako třeba já nechápu, že někoho vzrušují právě boty na podpatku.
Takže tedy říkáte, že vám jejich nošení není protivné? :-)

bambam11
49 příspěvků 29.08.17 11:24
@Jordaan píše:
@bambam11Ja chapu Vas problem s hledanim nazoru, ale presto me to svym zpusobem obtezuje, protoze ty dotazy jsou prilis soukrome a zaroven mam pocit, ze odpovedi nekomu slouzi jako trigger. Takze Vase otazky vnimam jako (ne zle myslenou nebo mozna dobre maskovanou) snahu o zneuziti.

Pojem trigger slyším prvně a ne, nechci nic zneužívat. To je mi líto, že to tak vnímáte.

ještěřička
2476 příspěvků 13 inzerátů 29.08.17 14:46

@bambam11 Proč má ty silonky k domácím kraťasům a v posteli? Takhle bych tedy odpočívat nechtěla…

ještěřička
2476 příspěvků 13 inzerátů 29.08.17 14:47

@Jordaan Vysvětlete,prosím, pojem „trigger“. Díky

Jordaan
7263 příspěvků 29.08.17 15:03

@ještěřička

Spouštěč.

bambam11
49 příspěvků 29.08.17 16:28
@Jordaan píše:
@ještěřičkaSpou­štěč.

Ok, mate pravdu. Jsem spoustec. Spustil jsem nove tema. S tim s vami naprosto souhlasim. :D
Nebo to ma snad hlubsi vyznam?

Ghost B.C.
3478 příspěvků 29.08.17 17:19
@bambam11 píše:
Takže tedy říkáte, že vám jejich nošení není protivné? :-)

Říkám:-) Protivné by mi byly pouze ony zmíněné hrůzné silonky za za pár Kč. Nikoliv však proto, že jsou to silonky, ale proto, že komfort nošení takového výrobku je někde na nule, ne-li hluboko v mínusu.
Na druhou stranu obrovská nevýhoda drahých/dražších krásných silonek je ta, že nohavice se sice většinou zatrhne jedna, ale na vyhození jsou celé. Čiliže je to trochu nákladný koníček.
Jinak tu euforii ohledně silonek jsem asi schopná pochopit. Jenom by mě zajímalo, jestli jde čistě o to, že vidíte silonky nebo v nich ještě musí být i vašemu vkusu odpovídající dáma? Pojí se to s „celkem“? Postava, zbytek oblečení a tak? (Osobně se totiž domnívám, že pokud jsou silonky jenom tou pomyslnou třešničkou, tak to s tím fetišem nebude tak horké. Pokud stačí silonky nehledě na zbytek, pak to asi bude fetiš v pravém slova smyslu.)

isko
678 příspěvků 30.08.17 00:39
@Jordaan píše:
@bambam11Mozna by Vam bylo lip na nejakem specialnejsim foru.

Za chvíli sem s módními dotazy nalezou i exhibicionisté.
Vlákno bude mít název „Nosíte taky rády rozepnuté kabáty?“ :(

bambam11
49 příspěvků 30.08.17 07:38
@isko píše:
Za chvíli sem s módními dotazy nalezou i exhibicionisté.
Vlákno bude mít název „Nosíte taky rády rozepnuté kabáty?“ :(

No vidíte, tak jestli je to vaše oblíbené téma, tak si založte svoje vlákno a nepište nám to sem. Třeba to někoho bude zajímat. Tady v té diskuzi se to dočista ztratí a to si myslím že by byla velká škoda. :-)

bambam11
49 příspěvků 30.08.17 08:21
@Ghost B.C. píše: Říkám:-) Protivné by mi byly pouze ony zmíněné hrůzné silonky za za pár Kč. Nikoliv však proto, že jsou to silonky, ale proto, že komfort nošení takového výrobku je někde na nule, ne-li hluboko v mínusu.
Na druhou stranu obrovská nevýhoda drahých/dražších krásných silonek je ta, že nohavice se sice většinou zatrhne jedna, ale na vyhození jsou celé. Čiliže je to trochu nákladný koníček.
Jinak tu euforii ohledně silonek jsem asi schopná pochopit. Jenom by mě zajímalo, jestli jde čistě o to, že vidíte silonky nebo v nich ještě musí být i vašemu vkusu odpovídající dáma? Pojí se to s „celkem“? Postava, zbytek oblečení a tak? (Osobně se totiž domnívám, že pokud jsou silonky jenom tou pomyslnou třešničkou, tak to s tím fetišem nebude tak horké. Pokud stačí silonky nehledě na zbytek, pak to asi bude fetiš v pravém slova smyslu.)

Jsem moc rád, že vás téma zaujalo a nepíšete mi sem nesmysli. Chápu že pro někoho toto téma je naprostý paskvil a zbytečnost, ale tak ať sem nechodí…
Ale zpět. Abych Vám co možná nejsrozumitelněji odpověděl, tak se pokusím svou vášeň do silonek shrnou v kostce. Silonky vnímám tak trochu jinak už od základní školy. Dejme tomu, že dobrých dvacet let. Silonky, jako někteří z mích „kolegu“ nenosím. Pro mě je to posvátná věc která patří ženám. Preferuji klasické, hladké a odpuzují mě přesně ty za 20 korun. Z toho mi běhá mráz po zádech. Mám rád když jsou neviditelné a jediné co je prozrazuje je přímě světlo, které na nich vytvoří lesklý odraz. První, čeho si na ženě všimnu, jsou právě nohy a následně zbytek. Jsem celkem pohledný muž, takže se mi přirozeně libý krásně ženy. Pokud je žena vyloženě ošklivá a má na sobě silonky, tak ji to v mích očích vůbec nezachrání a naopak mě spíše odpudí. Tzn. O kolik u mě stoupne krásná žena v silonkách tak přesně o tolik klesne škaredá v tomtéž oděvu.
Dovolte mi abych se zeptal jestli vám přijdou nohy hezčí v silonkách nebo bez? Myslím tím vizuálně, bez jakýchkoliv pocitů, protože já to bohužel nemohu hodnotit a zajímá mě to. Proto také píšu tyto otázky lidem, kteří s největší pravděpodobností fetišisté nejsou.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Chlupaté papuče vystřídaly huňaté náušnice

Indiánskoamerický návrhář Naeem Khan představil na newyorkském... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Sexy (vel)ryba v síti: Laciné, nebo osobité?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Když jsem v 90. letech potkávala náctileté holky v síťovaných... Celý článek

Reklama