*SILONKY* Užijí si je opravdu jen fetišisté?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
isko
1582 příspěvků 30.8.17 09:15

@bambam11
Vám připadá přirozené, když jste se ozval, protože píšu něco do vašeho oblíbeného vlákna.
Mě zas připadá přirozené se ozvat, když píšete něco na můj (dříve) oblíbený server.
Tak bych řekla, že jsme si kvit.
Jinak je mi to úplně jedno, klidně pokračujte, publikum si určitě najdete.

TinaV
309 příspěvků 30.8.17 09:34

@isko - já teda doufám, že tady si publikum nenajde a jde na své fórum, odkud na chvíli vylez. Je toho dost, kde může ukájet své pudy.

bambam11
65 příspěvků 30.8.17 09:38
@isko píše:
@bambam11
Vám připadá přirozené, když jste se ozval, protože píšu něco do vašeho oblíbeného vlákna.
Mě zas připadá přirozené se ozvat, když píšete něco na můj (dříve) oblíbený server.
Tak bych řekla, že jsme si kvit.
Jinak je mi to úplně jedno, klidně pokračujte, publikum si určitě najdete.

Moc jedno vám to asi nebude, když jste se ozvala. Pokud pro vás zde již nejsou zajímavá témata, tak nějaké založte, ať to tu zvelebíte. Třeba… „Jsem netolerantní vůči ostatním uživatelům“. Pokud si chcete vyměňovat názory tak mi je prosím napište do soukromích zpráv a neobtěžujte tím tady „moje publikum“

bambam11
65 příspěvků 30.8.17 09:48
@TinaV píše:
@isko - já teda doufám, že tady si publikum nenajde a jde na své fórum, odkud na chvíli vylez. Je toho dost, kde může ukájet své pudy.

Vy mě fakt vnímáte jak nějakého devianta? Jsem ve všech směrech naprosto normální a měl jsem úplně normální otázku. Pro vás je to normální oblečení a tak mě normálně zajímalo, jak to vnímají normální lidé. Naprosto normální otázka… To že jsem tu rozvedl moje pocity, (Které jsem sem nechtěl tahat, protože jsem normální slušný člověk), které tu zajímali jednu uživatelku tak z toho hodnotíte, že se tu ukájím. Prosím vás.

isko
1582 příspěvků 30.8.17 10:02

Tak já jsem měla taky naprosto normální příspěvek a postřeh, pouze jeden, a už jsem pro vás netolerantní?
Takže vy můžete rozvádět svoje pocity a já, když je vyjádřím, tak jsem hned netolantní?
Prosím vás.

bambam11
65 příspěvků 30.8.17 10:18
@isko píše:
Tak já jsem měla taky naprosto normální příspěvek a postřeh, pouze jeden, a už jsem pro vás netolerantní?
Takže vy můžete rozvádět svoje pocity a já, když je vyjádřím, tak jsem hned netolantní?
Prosím vás.

Nečertěte se. Nechtěl jsem vás urazit. No tak jste, každý je nějaký. :D

Jordaan
8826 příspěvků 30.8.17 10:21

@isko

Jj, jste netolerantni vuci „empatickym“ a manipulativnim fetisistum, kteri nerozlisuji i a y :-D. Ja taky.

bambam11
65 příspěvků 30.8.17 10:54
@Jordaan píše:
@iskoJj, jste netolerantni vuci „empatickym“ a manipulativnim fetisistum, kteri nerozlisuji i a y :-D. Ja taky.

Ano, empatický jsem, fetišista také, manipulativní nejsem a na íčka jsem pablb neboli dyslektik. Omlouvám se, jestli tím někoho urážím, ale já to prostě nevidím a upřímně závidím každému, koho íčka v textu bijí do očí. A pokud jde o toleranci, tak jsem velmi tolerantní člověk. Vy si prostě nedokážete připustit, že mě to fakt zajímá.

Jordaan
8826 příspěvků 30.8.17 11:33

@bambam11

Naopak, ja Vam naprosto verim, ze Vas to zajima. Nelibi se mi duvod, ze ktereho Vas to zajima a ty radoby nevinne otazky, napr. „ktera z Vas takhle odpociva“ a pod., kteryma se snazite podpalovat diskusi a primet cizi zenske k tomu, aby Vam psaly intimni veci, v domneni, ze jste jen mily kluk, ktery se proste jen zajima - ve skutecnosti je to jen kvuli Vasemu uspokojeni.

bambam11
65 příspěvků 30.8.17 11:56
@Jordaan píše:
@bambam11Naopak, ja Vam naprosto verim, ze Vas to zajima. Nelibi se mi duvod, ze ktereho Vas to zajima a ty radoby nevinne otazky, napr. „ktera z Vas takhle odpociva“ a pod., kteryma se snazite podpalovat diskusi a primet cizi zenske k tomu, aby Vam psaly intimni veci, v domneni, ze jste jen mily kluk, ktery se proste jen zajima - ve skutecnosti je to jen kvuli Vasemu uspokojeni.

Ale já jsem milý kluk a věřte mi, že se nad ničím neuspokojuji!!! Dobře, uznávám, že ty fotky jsem si mohl odpustit i ten komentář k nim byl zbytečný, ale že si opravdu myslíte, že chci někoho přimět, aby mi posílal něco intimního? To jako že mi anonym napíše „Jo silonky mi nevadí a mám ráda tyhle a tyhle“ Přesně na to jsem se v prvopočátku ptal a to jsou důvěrné informace? Kdybych se chtěl uspokojovat v tom slova smyslu, nebyl bych tady na tomto fóru, ale někde, kde se přesně za tímto účelem lidi schází. Ale jak jsem tady už párkrát řekl, že mě v této otázce názory od těchto lidí naprosto nezajímají, jelikož jsou vždycky stejné a naprosto úchylné a já se necítím být úchylákem. Já chci prostě vědět jak to doopravdy je a jestli ženy nošení silonek tak otravuje a nebo ne. To je celé. Pokud se cítíte být „ochráncem“ uživatelů tohoto webu, tak je to moc pěkné, ale pláčete na špatném hrobě.

Bongani
180 příspěvků 30.8.17 14:53

Možná jsem divná, ale ten dnešní trend proti silonkám (budu je tak nazývat pro zjednodušení) taky moc nechápu. Naopak, v létě se už skoro těším na podzim, až si je zase budu moc vzít, prostě se mi v nich nohy líbí víc než nohy holé. Samozřejmě nekupuju takové ty krepaté za pár korun, co akorát pouští oka, ale jemné (do 10 DEN), když počasí dovolí, tak spíš samodržící. A i když to nikdo nevidí, připadám si v nich tak nějak…no proč to vlastně neříct…sexy. Ne, nejsem žádná fetišistka, ale mám je ráda, možná mi to zůstalo ještě z dětství, když jsem jako holka musela nosit takové ty pletené hnusné punčocháče a silonky pro mě byly jedním ze symbolů dospělosti. :-)

bambam11
65 příspěvků 30.8.17 15:50
@Bongani píše:
Možná jsem divná, ale ten dnešní trend proti silonkám (budu je tak nazývat pro zjednodušení) taky moc nechápu. Naopak, v létě se už skoro těším na podzim, až si je zase budu moc vzít, prostě se mi v nich nohy líbí víc než nohy holé. Samozřejmě nekupuju takové ty krepaté za pár korun, co akorát pouští oka, ale jemné (do 10 DEN), když počasí dovolí, tak spíš samodržící. A i když to nikdo nevidí, připadám si v nich tak nějak…no proč to vlastně neříct…sexy. Ne, nejsem žádná fetišistka, ale mám je ráda, možná mi to zůstalo ještě z dětství, když jsem jako holka musela nosit takové ty pletené hnusné punčocháče a silonky pro mě byly jedním ze symbolů dospělosti. :-)

Děkuji za jasnou odpověď :-).
Po dnešní slovní přestřelce konečně normální reakce. Jsem velmi rád, že jste odpověděla kladně. Vaše slova mě hřejí u srdce (někdo z dotyčných v tomto vláknu by řekl, že jsem se momentálně uspokojil :D) a moc si vážím toho, že po světě chodí ženy, kterým se nošení silonek nepříčí a dokáži si je svým způsobem užít. Chtěl bych se zeptat, jestli jste spíše pro matné a nebo lesklé varianty?
To je další ze začarovaných kruhů, který bych chtěl objasnit. Proč ženy nesnáší lesklé silonky? Stylisté řekli, že byly v módě v minulém století, ale vždyť se teď všechno recykluje právě z těchto let. Dále by řekli, že opticky zesilují nohy. To bych chtěl vidět toho optika, co na takový nesmysl přišel. Dále, že je to nepřirozené. Tak to bychom asi museli chodit nazí, protože oblečení prostě přirozené není. Myslím si, že hlavní by měla být osobní preference a stejně jako se někomu líbí klasická, nebo rocková hudba, tak by to mělo být i v tomto případě a ne se držet toho, co řekl módní stylista v TOP STAR magazínu.
Moc Vás zdravím a přeji krásný zbytek dne. ;-)

Phantasy
60 příspěvků 30.8.17 16:17

Tak já vás taky „momentálně uspokojím“, protože i mě nošení silonek nevadí, naopak. Stejně jako @Bongani se mi více líbí nohy v silonkách a v létě se vyloženě těším na chladnější počasí. Ohledně lesku nebo matu - záleží, čeho chci dosáhnout. Pokud chci dodat jistý „glanc“ a slavnostnější vzhled, pak s leskem (i když mě místní uživatelky za lesk asi ukamenují), pokud se chci naopak tvářit, že žádné silonky nemám, nebo být „neutrální“ a nepoutat na nohy prvoplánově pozornost, pak matné, tělové, co nejpřirozenější. Baví mě představa, že mužům se silonky líbí, ráda nakupuji a zkouším různé značky, barvy, experimentuji s materiály. A co určitě rád uslyšíte, líbí se mi na dotek :-)

Ghost B.C.
3859 příspěvků 30.8.17 16:37

No, cítím potřebu se vyjádřit, protože spousta „intimních“ informací tu padla i na můj popud. Mně prostě tohle téma nijak úchylné ani deviantní ani k uspokojení nepřijde.
Vzhledem k tomu, že jsem se na jednom fetiš fóru vyskytla - proklikala jsem se právě přes vyhledávání konkrétně svisle pruhovaných silonek (opravdu ty weby vyběhnou hned na první stránce vyhledavače, i když hledáte silonky jen jakožto funkční kus oděvu), takže si zhruba pamatuji nádech takto laděných stránek a věřte, že tohle téma je oproti tomu opravdu nevinné. A jestli se pletu a komukoliv moje odpovědi poslouží k jakémukoliv uspokojení, tak je mi to asi úplně jedno.

Nicméně k věci. Sexualizaci silonek chápu. Nohy v nich v drtivé většině případů prostě vypadají přitažlivěji (čímž vlastně i odpovídám na položenou otázku). Sama bych své nohy označila za hezké, ale v silonkách nebo punčochách prostě vypadají lépe. A tak nějak logicky z toho vyplývá, že se pak i já sama cítím lépe, víc sexy a tak. Čiliže i tak nějak chápu, že spojení hezké ženy a silonek je prostě „vyšší level“ a nijak mě to nepobuřuje, spíš baví:-)

Spíš pokud na mne tohle vlákno nějak působí, pak ne jako hledání uspokojení, ale jako opatrné zjištění, jestli lze „normální“ ženu naučit/přesvědčit, aby měla silonky taky ráda. Ať už se jedná o čerstvou partnerku nebo jako naděje při hledání. Což nemyslím nijak zle a netvrdím, že to tak musí být, jen můj dojem. Protože je mi jasné, že ne každá by měla pochopení.

bambam11
65 příspěvků 30.8.17 16:46
@Ghost B.C. píše:
No, cítím potřebu se vyjádřit, protože spousta „intimních“ informací tu padla i na můj popud. Mně prostě tohle téma nijak úchylné ani deviantní ani k uspokojení nepřijde.
Vzhledem k tomu, že jsem se na jednom fetiš fóru vyskytla - proklikala jsem se právě přes vyhledávání konkrétně svisle pruhovaných silonek (opravdu ty weby vyběhnou hned na první stránce vyhledavače, i když hledáte silonky jen jakožto funkční kus oděvu), takže si zhruba pamatuji nádech takto laděných stránek a věřte, že tohle téma je oproti tomu opravdu nevinné. A jestli se pletu a komukoliv moje odpovědi poslouží k jakémukoliv uspokojení, tak je mi to asi úplně jedno.

Nicméně k věci. Sexualizaci silonek chápu. Nohy v nich v drtivé většině případů prostě vypadají přitažlivěji (čímž vlastně i odpovídám na položenou otázku). Sama bych své nohy označila za hezké, ale v silonkách nebo punčochách prostě vypadají lépe. A tak nějak logicky z toho vyplývá, že se pak i já sama cítím lépe, víc sexy a tak. Čiliže i tak nějak chápu, že spojení hezké ženy a silonek je prostě „vyšší level“ a nijak mě to nepobuřuje, spíš baví:-)

Spíš pokud na mne tohle vlákno nějak působí, pak ne jako hledání uspokojení, ale jako opatrné zjištění, jestli lze „normální“ ženu naučit/přesvědčit, aby měla silonky taky ráda. Ať už se jedná o čerstvou partnerku nebo jako naděje při hledání. Což nemyslím nijak zle a netvrdím, že to tak musí být, jen můj dojem. Protože je mi jasné, že ne každá by měla pochopení.

Jen bych chtěl reagovat na poslední odstavec, kde se zmiňujete o vztazích. Je mi jasné, že žena předělat nejde a můj dlouholetý vztah (10 let) je toho důkazem. Partnerka silonky nemusí a nejde na tom nic změnit. O to více si vážím toho, když si na sebe silonky vezme. O svém fetiši jsem jí řekl na začátku vztahu (bylo to tedy hodně těžké) a vůbec jí to nevadí. :-)

bambam11
65 příspěvků 30.8.17 16:49
@Phantasy píše:
Tak já vás taky „momentálně uspokojím“, protože i mě nošení silonek nevadí, naopak. Stejně jako @Bongani se mi více líbí nohy v silonkách a v létě se vyloženě těším na chladnější počasí. Ohledně lesku nebo matu - záleží, čeho chci dosáhnout. Pokud chci dodat jistý „glanc“ a slavnostnější vzhled, pak s leskem (i když mě místní uživatelky za lesk asi ukamenují), pokud se chci naopak tvářit, že žádné silonky nemám, nebo být „neutrální“ a nepoutat na nohy prvoplánově pozornost, pak matné, tělové, co nejpřirozenější. Baví mě představa, že mužům se silonky líbí, ráda nakupuji a zkouším různé značky, barvy, experimentuji s materiály. A co určitě rád uslyšíte, líbí se mi na dotek :-)

Děkuji za odpověď. Jsem rád, že se přidala další žena, která silonky neodsuzuje. :-)

Ghost B.C.
3859 příspěvků 30.8.17 17:20
@bambam11 píše:
Jen bych chtěl reagovat na poslední odstavec, kde se zmiňujete o vztazích. Je mi jasné, že žena předělat nejde a můj dlouholetý vztah (10 let) je toho důkazem. Partnerka silonky nemusí a nejde na tom nic změnit. O to více si vážím toho, když si na sebe silonky vezme. O svém fetiši jsem jí řekl na začátku vztahu (bylo to tedy hodně těžké) a vůbec jí to nevadí. :-)

Tak vida, že jsem se netrefila:-) Neberte to zle, to byl prostě jen můj dojem z toho, že vás zajímalo, jak to mají normální ženy. Ale ani tak to nic nemění na tom, že mi téma nepřijde úchylné.

Jinak ještě co se týče lesku silonek - ty přehnaně lesklé nemusím, ale lesklejší nosím ve stejném případě jako @Phantasy - slavnostnější vzhled. Pokud jsou silonky opravdu pěkné, pak je to takový doplněk sám o sobě. Nebo pokud chci „pozvednout“ úplně obyčejné oblečení, aby vlastně nepůsobilo tak obyčejně. Pololesklé silonky pak fungují úplně skvěle.

bambam11
65 příspěvků 30.8.17 17:37
@Ghost B.C. píše:
Tak vida, že jsem se netrefila:-) Neberte to zle, to byl prostě jen můj dojem z toho, že vás zajímalo, jak to mají normální ženy. Ale ani tak to nic nemění na tom, že mi téma nepřijde úchylné.Jinak ještě co se týče lesku silonek - ty přehnaně lesklé nemusím, ale lesklejší nosím ve stejném případě jako @Phantasy - slavnostnější vzhled. Pokud jsou silonky opravdu pěkné, pak je to takový doplněk sám o sobě. Nebo pokud chci „pozvednout“ úplně obyčejné oblečení, aby vlastně nepůsobilo tak obyčejně. Pololesklé silonky pak fungují úplně skvěle.

Vůbec nic neberu zle :-) Jsem strašně rád, že reagujete kladně. :-)

Bongani
180 příspěvků 30.8.17 20:36

Lesklé silonky si na sebe klidně vezmu, dřív jsem je nosila hodně, ale poslední dobou dávám spíš přednost těm matným, nejspíš stárnu a nechci už na sebe tolik poutat pozornost. :-) A i když nejsem na holky, tak se ráda ohlédnu za ženou, co má hezké nohy i hezké punčocháče (stejně jako obecně za ženou, která je prostě hezky oblečená).

kahlo
3 příspěvky 30.8.17 21:57

Silonky nosím a ráda, ale pouze různě průhledné černé, u tělových nikdy nevychytám odstín a vypadá to pak pěkně blbě. Musím říct, že si nošení užívám, protože nemám ráda svoje holé nohy, silonky mi je dělají stokrát hezčí a taky pozvednou každý podzimní outfit, už se nemůžu dočkat. :)

bambam11
65 příspěvků 31.8.17 07:42
@kahlo píše:
Silonky nosím a ráda, ale pouze různě průhledné černé, u tělových nikdy nevychytám odstín a vypadá to pak pěkně blbě. Musím říct, že si nošení užívám, protože nemám ráda svoje holé nohy, silonky mi je dělají stokrát hezčí a taky pozvednou každý podzimní outfit, už se nemůžu dočkat. :)

Děkuji za upřímnost. Jsem rád, že i Vám připadají nohy v silonkách hezčí a ještě raději, že se těšíte na podzim, až v nich vyrazíte. :-)

bambam11
65 příspěvků 31.8.17 07:56
@Bongani píše:
Lesklé silonky si na sebe klidně vezmu, dřív jsem je nosila hodně, ale poslední dobou dávám spíš přednost těm matným, nejspíš stárnu a nechci už na sebe tolik poutat pozornost. :-) A i když nejsem na holky, tak se ráda ohlédnu za ženou, co má hezké nohy i hezké punčocháče (stejně jako obecně za ženou, která je prostě hezky oblečená).

Pokud nemáte ráda přehnaně lesklé punčocháče, rád bych vám doporučil tyto silonky od Bellindy http://www.bellinda.cz/…-matt-15-den
Sice jsou prý matné, ale není to pravda a nenápadný lesk tam jam je.
Pokud byste chtěla omládnout, a s leskem to doopravdy přehnat. Tak mám naopak tuto variantu, která je opravdu jen pro fajnšmekry.
http://www.silonka.cz/…idrio-detail
a nebo
http://www.silonka.cz/…ut-15-detail

Přeji krásný den! :-)

bambam11
65 příspěvků 31.8.17 07:57

Tedy, vás se najednou vylouplo. to už jsem si myslel, že silonkové téma tady ukončím, jelikož to vypadalo, že tu nejsem vítaný a hle. Parádně to tady ožilo. Jsem moc rád, že většina komentářů je kladných. Tolik jsem jich nečekal a jsem moc vděčný těm, co si našli čas a něco k tématu napsali. :-) Je mi jasné, že normální člověk to prostě tak neřeší jako já a proto si vašeho času o to více vážím.

Ghost B.C.
3859 příspěvků 31.8.17 08:37
@bambam11 píše:
Pokud nemáte ráda přehnaně lesklé punčocháče, rád bych vám doporučil tyto silonky od Bellindy http://www.bellinda.cz/…-matt-15-den

Ha, ty ale vypadají dobře :) Barevné spektrum je relativně široké a cena příznivá civilnímu nošení. Jen by mě zajímalo, kolik toho (nehledě popisu) vydrží.

Jinak mě osobně překvapuje, že se mužům tolik líbí právě silonky - ačkoliv jsem psala, že o této zálibě samozřejmě vím. Prostě jsem si myslela, že silonky budou oblibou až někde za samodržícími punčoškami a tak. Což je fajn zjištění, že tomu tak úplně není. Jsem spíš často až měla dojem, že v silonkách před mužem ani ránu - hodně na tom ale právě dělá taková ta masírka, že silonky jsou out a fuj a kdesi cosi.

Jo a když tu padly ty podzimní outfity, tak já zbožňuju silonky i ještě z jednoho důvodu - na podzim přes ně nosím nadkolenky. Ty prostě s jinou punčochovou variantou nejdou. Představte si to samostatně - samodržící punčošky nebo punčochy s podvazkovým pásem (nebo rovnou holé nohy) a přes ně hřejivé nadkolenky, to je prostě strašně mimo.

cerruti
584 příspěvků 31.8.17 11:29
@isko píše:
Za chvíli sem s módními dotazy nalezou i exhibicionisté.

O jedneho úchyla viac alebo menej, na tom už nesejde. @bambam11 a jeho ukojenie už tu bohužiaľ vliezli a tak už sú dvere otvorené.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek