*SILONKY* Užijí si je opravdu jen fetišisté?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
bambam11
65 příspěvků 26.9.17 14:05
@Jirkátor píše:
Po delší době jsem nahlédl do „Pekla“ a téma diskuze mne zaujalo, nebo spíš zarazilo. Zběžně jsem ho proběhl a osobně se přikláním ke včerejšímu komentáři od Isko. Bambam11 je zcela standardní fetišista se zaměřením na silonky. Jeho baví se tu o nich bavit nebo alespoň hádat. Každým dalším příspěvkem jen podporujete jeho zálibu.
Netvrdím, že se v tomto případě jedná o nebezpečného „úchyla“, ohrožujícího společnost, spíš mi vadí jeho neupřímnost a vylhaná premisa zvolená k založení vlákna. Nechme toto vlákno usnout a on si časem najde jiné diskuzní fórum, kde se může věnovat této své odchylce od standardu a zde se věnujme módě a módnímu peklu. Na druhou stranu: muž s silonkách a podvazkovém pásu by se za peklo také mohl považovat. :D

Pokud vám vlákno vadí, vůbec vám nebráním, abyste se „otočil a šel“ zpátky diskutovat o věcech, které máte rád. Třeba o něčem pěkném. Vždyť tak by to mělo být ne? Každý by si tady měl najít svojí diskuzi. Stačí jenom špetka tolerance a toto vlákno by nemělo 5, ale jen jednu stranu. Uvědomujete si vůbec, že bojuji s netolerancí? Jste klasický český model! Nepište sem, když k tomuto tématu nemáte co smysluplného nabídnout. Momentálně jste nepřinesl žádnou novou informaci. Nic na co jsem se ptal. Všechny hrůzy tady už minimálně milionkrát zazněly. Jsem rád, že tu nejsem sám a pár uživatelek je na mé straně. Bez nich bych to tu už dávno zabalil. Každá moje odpověď je jen reakce na vaše nepřiměřené jednání. pokud jsem někoho nazval káva, tak to bylo adekvátní. Jenom káva může na slepo házet tu nejhorší špínu na člověka o kterém nic neví. Prej jí připomínám nějakého sériového vraha! To je fakt k*áva a nikdo mi to nevymluví. To bych si já nikdy nedovolil nikomu říct takovou šílenost! Žádné jiné forum si hledat nebudu, jelikož by to dopadlo stejně. Našlo by se tam pár zaprděných bab, které všechno vědí nejlíp a hrají si při tom na osobní strážce anonymních profilů. Jak hrdinské, ale opravdu zbytečné!

malucia
115 příspěvků 26.9.17 14:29

Po dlouhé době jsem tu na to zase nakoukla a koukám co řešíte! Chlap, který ujíždí na silonkách… no a? Nelžeme si do kapsy! Sama si silonky neberu vždy jen z praktických důvodů (abych se cítila cudně, pohodlně a v teple). Často mám pro to i jiný důvod. A kdybych měla chuť a zájem někoho tím podráždit, vezmu si je klidně do postele!

Uživatel je onlinebenyka
9042 příspěvků 26.9.17 14:35

@malucia Připomněla jste mi jeden starobylý vtip z počátků punčocháčů pro dospělé („pro dospělé“ možno vztáhnout jak k punčocháčům, tak k vtipu). :-) Ale tady se na 22. hodinu nehraje, takže nic.

pavka_l
1245 příspěvků 26.9.17 14:38

@malucia Naprostý souhlas. Taky koukám, kam se tahle diskuze dostala.

Jirkátor
1569 příspěvků 26.9.17 17:07

@bambam11: Ano, jediné skutečně přínosné příspěvky k danému tématu jsou pochopitelně pouze ty Vaše. Už snad chybí jen ten jediný, ve kterém nás tu budete upřímně informovat o faktu, že jste fetišista. Pak by se konečně mohla diskuze ubírat směrem, který od začátku očekáváte a my ostatní vám do toho už nebudeme kecat. Možná jste to měl uvést hned v tom prvním příspěvku, pak by toto téma nemělo skutečně 5 stránek, ale možná ani tu jednu.
Mimochodem, pěkné ženské nohy v silonkách se mi líbí, ale silonky samotné už ne.

bambam11
65 příspěvků 26.9.17 17:45
@Jirkátor píše:Mimochodem, pěkné ženské nohy v silonkách se mi líbí, ale silonky samotné už ne.

Super reakce. Dekuji a podotykam, ze to mame naprosto stejne. Me se mozna libi jeste krapanek vic, ale to je ten muj fetisizmus. Silonky na chlapech jsou pro me naprosta katastrofa. To k sobe proste nejde! Opravdu dekuji. Dobry poznatek. :-)

BarcaAri
631 příspěvků 26.9.17 18:13

To je fakt zajimave jak se to tema posunulo do urovne urazek a hadani se. Ano @bambam11 je trosku ujetej a urcite mu normalni odpovedi svym zpusobem delaji „dobre“, ale srovnavat to s nejakym zneuzivanim je fakt strelene. Kazdy sam snad dokaze zhodnotit co chce kam napsat a nikdo nedrzi nikomu nuz na krku, aby mu odpovidal.

Dear_me
191 příspěvků 26.9.17 18:27
@Jirkátor píše:
Po delší době jsem nahlédl do „Pekla“ a téma diskuze mne zaujalo, nebo spíš zarazilo. Zběžně jsem ho proběhl a osobně se přikláním ke včerejšímu komentáři od Isko. Bambam11 je zcela standardní fetišista se zaměřením na silonky. Jeho baví se tu o nich bavit nebo alespoň hádat. Každým dalším příspěvkem jen podporujete jeho zálibu.
Netvrdím, že se v tomto případě jedná o nebezpečného „úchyla“, ohrožujícího společnost, spíš mi vadí jeho neupřímnost a vylhaná premisa zvolená k založení vlákna. Nechme toto vlákno usnout a on si časem najde jiné diskuzní fórum, kde se může věnovat této své odchylce od standardu a zde se věnujme módě a módnímu peklu. Na druhou stranu: muž s silonkách a podvazkovém pásu by se za peklo také mohl považovat. :D

No tohle, @bambam11 si dovolil založit diskuzi na téma, které ho baví, skandál. Tento váš příspěvek je úplně mimo, na tomhle principu snad diskuzní fóra fungují. A řeči o neupřímnosti jsou taky zbytečné, už několikrát zde zaznělo, že se jedná o fetiš, což je mimochodem zcela běžná věc a vsadila bych boty, že taky nějaký máte ;-) A i kdyby se nakonec o úchyla jednalo (což si nemyslím, ale kdo ví), sám píšete, že nejde o nic nebezpečného pro společnost, takže v klidu ne? Kdo se cítí být zneužit, ať sem nepíše a ideálně to tu ani nečte, jednoduché. Lidi, nebuďte tak netolerantní, uleví se vám ;-)

cerruti
647 příspěvků 26.9.17 19:04
@bambam11 píše:
Nevěřícný výraz, kroucení hlavou a nepříjemný bodavý pocit v zádech. Přesně takto vnímám čtení vašich řádků. Xenofobní řeči, kterýma se tady oháníte jsou trochu za hranicí ne. Pedofilie, sériový vrah. Uvědomujete si vůbec co píšete? :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Za tento sposob komunikácie by vás predtým bývale uživatelky MP vysmiali. Ale teraz sa to už nesmie, lebo by to bolo diskriminácia úchyla.
@bambam11 píše:
Našlo by se tam pár zaprděných bab, které všechno vědí nejlíp a hrají si při tom na osobní strážce anonymních profilů. Jak hrdinské, ale opravdu zbytečné!

Nachádzate v odpovediach to, čo tam nájsť chcete. Nikto nikoho pred vami nechráni. Každý kto sa k vám kritický vyjadril vyjadril svoj názor na vás. Písať vám nikto nezakazoval, aj keď vy po tom evidente túžite, aby ste všetkým ukázal, aký ste vy nevinný fetišista, čo len pančuchy obdivuje a nikomu nebubližuje. Tak hurá do ďalších výziev, aby vás tu bránili, vy ublížené úbožiatko.

cerruti
647 příspěvků 26.9.17 19:11
@BarcaAri píše:
Kazdy sam snad dokaze zhodnotit co chce kam napsat a nikdo nedrzi nikomu nuz na krku, aby mu odpovidal.

Ale evidentne to podľa vás neplatí pre tých čo chcú vyjadriť negatívny názor na @bambam11 . To sa im dostane ponaučenia, že teda toto čítať nemajú a písať svoj názor už dupľom nie.

bambam11
65 příspěvků 26.9.17 20:21
@cerruti píše:
Ale evidentne to podľa vás neplatí pre tých čo chcú vyjadriť negatívny názor na @bambam11 . To sa im dostane ponaučenia, že teda toto čítať nemajú a písať svoj názor už dupľom nie.

Od te doby co jsze me prirovnala k seriovemu vrahovi jste v mich ocich odpadem internetu. Vase slovo stratilo veskerou vahu. Prehnala jste to. Jste plna negace a ja nechci byt vas boxovaci pytel do ktereho ventilujete svou zlobu a nenavist. Jdete se vyspat. Potrebujete to. Ne jako vazne, jdete se vyspat a zamyslete se nad tim co pisete.

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.9.17 20:24

@bambam11 v mích??? jděte už s těma kecama do háje

bambam11
65 příspěvků 26.9.17 20:28
@vlm píše:
@bambam11 v mích??? jděte už s těma kecama do háje

Delam hrozne chyby a stydim se za ne.

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.9.17 21:11

@bambam11 jen se omlouváte nebo někoho napadáte

Jordaan
9262 příspěvků 26.9.17 21:19

@vlm

Jeste taky hrozne dekuje. Az me udivuje, ze vzdycky nedoda neco jako „sluzebnicek“.

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.9.17 21:24

@Jordaan Jj je to zkrátka cituji:,,obohacení pro vaší komunitu,, :-D

bambam11
65 příspěvků 26.9.17 21:41

Omluvit se je slusne a podekovat jakbysmet. Nikoho jsem tady nenapadl.

Bossygirl
619 příspěvků 26.9.17 23:09

@bambam11 Kdepak. Jen sem tam nějaká ta „káva“… Vaše téma na tento web nepatří, neboť nechcete diskutovat o módě. Chcete se vzrušovat reakcemi převážně mladých dam, které, kdyby si pečlivě přečetly Vaše neumělé plky, rychle by se odporoučely. To je celé.

bambam11
65 příspěvků 27.9.17 07:45

Díky této smršti xenofobní kritiky zjišťuji, že jsem opravdu ješitný muž. Člověk se zde zeptá na nošení silonek a nečeká, že ho lidi budou obviňovat tím nejhorším způsobem, jakým vůbec člověk může být nařčen. Reputaci si tu přes vaší zeď invektivy asi nezískám a tím pádem mi nezbývá nic jiného, než se s vámi usmířit. Vidím, že jsme všichni berani a mohli bychom si vyměňovat názory do nekonečna.
Nosfi, Ghost B. C., BarcaAri, Bongani, Phantasy, kahlo, paviocko, višeňka, takvselijak, benyka, arkill, JarkaJ, malucia, BarcaAri, pavka_l, Dear_me
Všem jmenovaným děkuji za podporu a přeji krásný den. :-)

weruberu
1261 příspěvků 27.9.17 10:56

Jen mne tak napadlo-zcela nezaujatě, když se tu píše o tom, že muž řeší dámské silonky…co říkáte na tuhle diskuzi https://www.modnipeklo.cz/…enyrky-2456/ není to, z opačného úhlu, trochu podobné? A nikoho by asi nenapadlo označit diskutující dámy za úchyly…

isko
1855 příspěvků 27.9.17 15:12
@bambam11 píše:
Nevěřícný výraz, kroucení hlavou a nepříjemný bodavý pocit v zádech. Přesně takto vnímám čtení vašich řádků. Xenofobní řeči, kterýma se tady oháníte jsou trochu za hranicí ne. Pedofilie, sériový vrah. Uvědomujete si vůbec co píšete?

já si docela jasně uvědomuju, co píšu. Nikde nepíšu nic o žádném sériovém vrahovi. Takže jestli mi podsouváte sériového vraha, tak je to z vaší strany účelová lež anebo tak trochu „přání otcem myšlenky“.

A že nevěříte sám sobě, že se se mnou bavíte?
kdybyste opravdu nechtěl, tak byste se nebavil.
Jenže Vy nedokážete zvládnout to nutkání se blýsknout tím, jak jste mě odhadl, jak jste mi to natřel a jak jste děsně vtipný.

isko
1855 příspěvků 27.9.17 15:18

A mimochodem, mě je úplně jedno, co si kdo dělá v soukromí.
Jenom se vám snažím vysvětlit, že když něco soukromého vytáhnete do veřejného prostoru, tak musíte čekat reakce.
To je nějaká povinnost odkývat nebo dokonce pochválit všechno všem? Neřekla bych.

Mimochodem, zkuste přemýšlet nad tou medicínou, kterou ordinujete druhým: „Nevšímejte si!“ Pokud si vy nedokážete nevšímat a nereagovat, tak nebuďte vulgární na ty, kteří reagují na vás. Jinými slovy - radíte cerruti, aby na vás kašlala? Tak proč jste se na ni předtím nevykašlal vy a nadával jste jí?

isko
1855 příspěvků 27.9.17 15:26

@Ghost B.C.

Fetišista, zaměřený na silonky, si založil vlákno o silonkách - „ve vší počestnosti“? No když myslíte…

Víte co, mě by vadilo, kdyby fetišista získal moje spodní kalhotky.
Nebo kdyby pedofil získal fotky mých dětí - i kdyby tisíckrát nevěděl, kde bydlíme a jak se jmenují.
Nicméně je demokracie, klidně si pokračujte, v čem chcete. Škoda že ta demokracie není dostatečně demokratická na to, abych já mohla říct, že se mi nelíbí fetišismus na serveru o módě.

@Ghost B.C. píše:

Upřímně, skutečného fetišistu by tady těch pár vlaštovek, které napsaly „jo, mám silonky ráda, mám v nich hezčí nohy a líbí se mi takové a makové“ fakt nevzrušily natolik, aby za tím počítačem vyváděl kdo ví co. A i kdyby, tak myslím, že mu vždy odpovídaly dospělé ženy, které moc dobře věděly, že ta odpověď k tomu může posloužit.

To je základ problémů.
Když o tom dospělé ženy věděly (a souhlasily s tím), tak je to v pořádku.
Ale když dospělá žena explicitně napíše, k čemu to je, a když připíše, že se jí to nelíbí, tak je buď kráva anebo xenofob.

bambam11
65 příspěvků 27.9.17 16:22
Jirkátor
1569 příspěvků 27.9.17 21:11

S čím konkrétně nesouhlasíte? Vždyť je to pravda.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek