*SILONKY* Užijí si je opravdu jen fetišisté?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7
arkill
9 příspěvků 28.09.17 23:34

Být krávou, tak se urazím. Přirovnat někoho se zálibou k silonkám k sériovému vrahovi je jako slovní spojení „blbá blondýna“. Je každá blondýna blbá?
Lze někoho na základě jednoho společného znaku, tj. v tomto případě společné záliby v silonkách, a to ještě s otazníky, přirovnávat veřejně k sériovému vrahovi (pro paní isko: byla to paní cerruti dne 24.9.2017)?
Pan bambam11 jako reakci napsal, že paní cerruti je krá*a. Škoda slov. Svůj názor si pečliví čtenáři udělali sami.
A… potrefené husy se ozvaly :-D

nylons6
57 příspěvků 22.11.17 11:27

Bongani: Vůbec nejste divná! jen houšť :-)

nylons6
57 příspěvků 22.11.17 11:33
@Phantasy píše:
Tak já vás taky „momentálně uspokojím“, protože i mě nošení silonek nevadí, naopak. Stejně jako @Bongani se mi více líbí nohy v silonkách a v létě se vyloženě těším na chladnější počasí. Ohledně lesku nebo matu - záleží, čeho chci dosáhnout. Pokud chci dodat jistý „glanc“ a slavnostnější vzhled, pak s leskem (i když mě místní uživatelky za lesk asi ukamenují), pokud se chci naopak tvářit, že žádné silonky nemám, nebo být „neutrální“ a nepoutat na nohy prvoplánově pozornost, pak matné, tělové, co nejpřirozenější. Baví mě představa, že mužům se silonky líbí, ráda nakupuji a zkouším různé značky, barvy, experimentuji s materiály. A co určitě rád uslyšíte, líbí se mi na dotek :-)

a pak že nerostou :-)) super! :-)

nylons6
57 příspěvků 22.11.17 11:50
@Jirkátor píše:
Po delší době jsem nahlédl do „Pekla“ a téma diskuze mne zaujalo, nebo spíš zarazilo. Zběžně jsem ho proběhl a osobně se přikláním ke včerejšímu komentáři od Isko. Bambam11 je zcela standardní fetišista se zaměřením na silonky. Jeho baví se tu o nich bavit nebo alespoň hádat. Každým dalším příspěvkem jen podporujete jeho zálibu.
Netvrdím, že se v tomto případě jedná o nebezpečného „úchyla“, ohrožujícího společnost, spíš mi vadí jeho neupřímnost a vylhaná premisa zvolená k založení vlákna. Nechme toto vlákno usnout a on si časem najde jiné diskuzní fórum, kde se může věnovat této své odchylce od standardu a zde se věnujme módě a módnímu peklu. Na druhou stranu: muž s silonkách a podvazkovém pásu by se za peklo také mohl považovat. :D

prosím o definici standardu bo normálnosti… co že tedy vybočuje??

nylons6
57 příspěvků 22.11.17 11:53
@weruberu píše:
Jen mne tak napadlo-zcela nezaujatě, když se tu píše o tom, že muž řeší dámské silonky…co říkáte na tuhle diskuzi https://www.modnipeklo.cz/…enyrky-2456/ není to, z opačného úhlu, trochu podobné? A nikoho by asi nenapadlo označit diskutující dámy za úchyly…

přesně! :-))

nylons6
57 příspěvků 25.11.17 14:30

Ahoj, tak pro všechny „normální“ :-)
račte nahlédnout :-)

*** edit admin - odstraněn odkaz

nylons6
57 příspěvků 21.12.17 12:37
vánoce

Hoj,
všem bez vyjímky přeji krásné vánoce a ať se vám daří v příštím roce. :-)

nylons6
57 příspěvků 21.12.17 15:55
@nylons6 píše:
Hoj,
všem bez vyjímky přeji krásné vánoce a ať se vám daří v příštím roce. :-)
…aha, tak sem zřejmě někoho pohoršil přáním k vánocům…
Pruba
2 příspěvky 21.09.18 11:54

SILONKY* Užijí si je opravdu jen fetišisté
Myslím, že silonky nejsou o tom, aby si je užili jen fetišisté. Z definice fetišismu - uctívání předmětů (fetišů) pro přiřčené magické vlastnosti nebo erotické zaměření na určité druhy předmětů či na jisté části těla. Je tedy otázkou zda by to mělo být takto bráno. Pro někoho jsou fetišem páskové boty na vysokém podpatku a taky se nediskutuje o tom zda je nosit nebo zavrhnout.
Hlavní slovo má v tomto bonton, kde je jasně dáno jak se má žena a muž do společnosti obléci. U ženy, že nemá jít na boso a má mít uzavřenou obuv tedy mimo jiného. A u muže je to společenský oděv, kravata atd..
To, že se mezi společenskou obuv zařadily i otevřené boty je svým způsobem určitý pokrok a není nutné jej zavrhovat. Horší je to názorem rádoby stylistů či stylistek a blogerů, kteří se snaží všem ostatním vnutit svoji představu jako, že do sandálů nepatří ponožky nebo silonky a tělové silonky jsou faux pas. Mnohdy tito lidé ani neznají základy bontonu.
Co se týká oblečení pak dříve se musely nosit dlouhé sukně, lýtka nebo kolena nesměly být vidět. Pokrok jde dopředu a od pasu dolů se to zkracovalo, takže lýtka a kolena jsou vidět. Tady se diskutuje zda se mají obléci silonky, které tak dělají nohu alespoň oblečenou i když jsou průhledné. Určitě by se našlo mnoho lidí a hlavně z řad mužů, které by přivítali téma zda nosit podprsenky a halenky či nikoliv a hlavně zavádění v praxi. Proč zviditelňovat jen od pasu dolů, proč ne i od pasu nahoru. Ale to by se vracela doba někam do pravěku.
Pojem silonky je spíše lidový, je odvozený z názvu umělého vlákna silonu, nylonu a dnes i lycry, které se na výrobu některých punčocháčů, punčoch, nadkolenek, podkolenek nebo ponožek používá.
Nošení silonek je o oblečení jako takovém a k jaké příležitosti se jedná. Na pláž se asi k plavkám silonky moc nehodí, asi tak jako sandálky na jehlovém podpatku. Toto oblečení je snad jen na soutěž krásy, kde ale už může být tento outfit doplněn klidně tělovými punčocháčemi o síle 7 DEN, které jsou téměř neviditelné. To, že žena do společnosti nemá jít na boso a má mít silonky určuje bonton a ne druh obuvi. Takže i v sandálkách na podpatku pak i ty silonky barevné nebo tělové, ať se to někomu líbí nebo nelíbí. Pokud to má vypadat jako bosá noha klidně silonky bez zesílené paty i špičky 7 DEN nebo ty bez špičky. Upřímně za sebe říkám, sandálky na podpatku obuté na boso, kdy se prsty u nohou většinou roztáhnou do stran i přes podrážku, protože žena stojí více na prstech než na noze, pak je to jak se tu píše přímo „brr“ na kvadrát.
Takže k přispěvateli pod nickem Nosfi. Pokud chce mluvit jako dáma a vyjádří se, že se v létě pod silonkami potí všechno a význam slova „všechno“ ponechává na Vaší obrazotvornosti. Dále píše, že chápeme, že dívka ráda vymění vyrážku a jiné lahůdky za příjemně volný letní průvan. K tomu lze jen dodat, že k chování dámy se hodí lépe umývání než letní průvan a pak vyrážku mít nebude. K vyrážkám lze klidně přijít i ve spodním prádle vyrobeném z umělých vláken, kdy dochází k pocení také. Je zbytečné z toho vinit silonky.
Není nutné a ani nikdo nechce po ženách v letních vedrech, aby si oblékaly do silonek, když půjdou na procházku do parku v letních šatech nebo sukni s halenkou nebo na koupaliště. Pokud se jedná o společenskou akci, pak je to bohužel potřeba, tak jako pro muže sako. Je možné se zmínit, že dnes jsou převážně tyto místnosti klimatizované, takže o nějakém pocení je skoro zbytečné psát.
Tak jako šaty, sukně a jiné oblečení se vyrábí v různých velikostech, platí to i o silonkách tedy punčocháčích, punčochách a je otázka zda si umí vybrat správnou velikost. Pokud sjíždí nebo se moc zařezávají jsou malé.
Volba zda punčochy na podvazky nebo punčochy samodržící, které se vyrábí se silikonovým páskem nebo i bez něj je na uživatelce, aby si mohla vybrat. Pokud chce upnuté šaty, pak to nejde ve spojení s podvazkovým pásem, tedy pokud se chystá jít do společnosti a ne někam jinam. Pokud si ale žena oblékne přiléhavé šaty a jak je zvykem o číslo menší, pak vylezou nevzhledné křivky v některých partiích těla a potom pruh na stehně od samodržek je už ta nejmenší vada na kráse.
Příspěvky o nepříznivém vlivu silonek na zdraví jsou nesmyslem, kterým si některé pisatelky zahánějí své komplexy. Pokud se dodržuje hygiena, pak nic takového nehrozí a to, že existují punčocháče s různými zdravotními prvky na podporu krevního oběhu noh zřejmě ani netuší.
Mimochodem v uzavřených botách se potí noha vždy a je jedno zda je naboso, v silonkách nebo bavlněných ponožkách. Opět je to o hygieně a dnes není problém si nohy na WC umýt a silonky převléknout.
Silonky patří k oblečení a není potřeba je zavrhovat. Tak jako tam patří i jiné oděvy a silonky nejsou nic sprostého. To, že tmavé punčochy nosily služky a síťované punčochy jen ženy lehčích mravů už dávno není pravda. Je pravdou, že silonky odstraní jemné kosmetické vady pokožky a zlepšují tak vzhled nohou. Vzorované a barevné pak zlepšují mnohdy celý vzhled a snad každá žena chce být krásná, tedy mimo té, která si místo punčocháčů za stovku týdně (mimochodem vydrží déle) dopřeje raději 5 zmrzlinových dýchánků. Zřejmě neví, že studená zmrzlina tělo zahřeje a přispěje tak k většímu pocení.

Pruba
2 příspěvky 21.09.18 12:12

Diskuze o nošení silonek neznamená jen fetišismus. Pro někoho jsou fetišem boty na vysokém jehlové podpatku a také se o těchto botách vedou diskuze. A zda do diskuze vstoupí muž se svým názorem hned neznamená, že je fetišista na silonky. Snad i muži se smějí vyjádřit ke vzhledu ženy. S názorem muže, že silonky zakrývají některé nedostatky pokožky a vzhled je lepší, budou souhlasit i ženy.

misionářka
291 příspěvků 21.09.18 12:19

@Pruba A nyní, milí návštěvníci MP, se můžete zase klidně vrátit zpátky na stromy.

nylons6
57 příspěvků 25.09.18 09:44
@misionářka píše:
@Pruba A nyní, milí návštěvníci MP, se můžete zase klidně vrátit zpátky na stromy.

jj, ale už v klidu a v silonkách :-))))))

Atlacoya
2693 příspěvků 26.09.18 10:13
@nylons6 píše:
jj, ale už v klidu a v silonkách :-))))))

Na stromy v silonkách? Dyť se potrhaj.

A já si je musím šetřit. Vždycky když narazím na ty, co mi vyhovují* tak je přestanou vyrábět.

*potřebuju pro malého tlustého. Velikost L je kilometr dlouhá, ale do šířky se roztáhnout nedá.

nylons6
57 příspěvků 30.09.18 09:18
@Atlacoya píše:
Na stromy v silonkách? Dyť se potrhaj.

A já si je musím šetřit. Vždycky když narazím na ty, co mi vyhovují* tak je přestanou vyrábět.

*potřebuju pro malého tlustého. Velikost L je kilometr dlouhá, ale do šířky se roztáhnout nedá.
:-)) tak to sme na tom podobně :-) pro velkýho tlustýho ten výběr taky neni :-)))))
vlm
4593 příspěvků 30.09.18 09:30

@nylons6 no fujtajbl,na tohle tu fakt nikdo zvědavý není

nylons6
57 příspěvků 02.10.18 18:44
@vlm píše:
@nylons6 no fujtajbl,na tohle tu fakt nikdo zvědavý není

hmm :-) a na co jako?? :-)

Yello
42 příspěvků 26.10.18 12:07

Silonky jsou jedním z nejčastějším fetišem, ale kdo nemá nejaký…Dříve pro mě silonky byly zimní pomůcka, jak neumrznout. Nyní objevuji i jejich fashion stránku a hrozně si je užívám. Když bude chtít někdo kontakt na můj oblíbený shop, pošlu, ale odkazy už se sem dávat nesmí, jinak tě ukamenují ramínkama…Což je škoda, protože mě baví objevovat nové shopy, které jsou už uživateli odzkoušené.

nylons6
57 příspěvků 29.10.18 14:44
@Yello píše:
Silonky jsou jedním z nejčastějším fetišem, ale kdo nemá nejaký…Dříve pro mě silonky byly zimní pomůcka, jak neumrznout. Nyní objevuji i jejich fashion stránku a hrozně si je užívám. Když bude chtít někdo kontakt na můj oblíbený shop, pošlu, ale odkazy už se sem dávat nesmí, jinak tě ukamenují ramínkama…Což je škoda, protože mě baví objevovat nové shopy, které jsou už uživateli odzkoušené.
…prosím o odkaz do zprávy :-)) dííík :-))
Atlacoya
2693 příspěvků 07.11.18 09:11

@nylons6 Dnes na mě vyskočila reklama a nezničitelné silonky , tak se běžím podělit.

Kryptozoo
286 příspěvků 07.11.18 11:43

@Atlacoya Celotělové silonky,to je něco :-D
Ale už před dvaceti lety Horst Fuchs tahal silonkama dodávku a škrábal po nich vidličkama!

nylons6
57 příspěvků 07.11.18 23:05
@Kryptozoo píše:
@Atlacoya Celotělové silonky,to je něco :-D
Ale už před dvaceti lety Horst Fuchs tahal silonkama dodávku a škrábal po nich vidličkama!

Horst je jalovice! …silonky patří na nožky! :-)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek