Silonové ponožky do balerínek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
gabous
196 příspěvků 20.5.13 13:37

Nosím do balerínek silonky, protože mi to je pohodlnější, neodřou se mi nohy a boty pak méně smrdí. Když mám sukni, tak jdu samozřejmě naboso.

helenkka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.5.13 13:43
@Roseline píše:
Dovolím si zkopírovat Váš příspěvěk z Peklo radí:
taky hlasuju pro naboso, líp to vypadá a je to pohodlnější, a pravda, že to smrdí mín než zatuchlé silonky. nikdy jsem neměla problém s odřením nohou a to jsem měla jednou i balerínky za 200kč a byli v pohodě. A souhlasím se Sonniou, že je to o hodně estetičtější.

Příspěvek jsem nehledala, ale pokud je toto skutečně on, některá červená mohou být ještě za pravopisnou chybu.

ariesek67
277 příspěvků 20.5.13 14:03

@gabous Sukně má vliv na to, že se Vám neodřou a nesmrdí nohy. Silonky ať jsou to punčocháče podkolenky nebo ponožky nosí většina populace.Je neestetické když s pod kalhot vykoukne lem ponožky. Od toho jsou podkolenky.Ale na boso asi jen do sandálů nebo pantoflí. Do uzavřené boty je silonka na místě.

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.5.13 14:13
@Moir píše:
@fčelička Co je to „botů“?

To je druhý pád od slova BOT. Ten bot. Většinou se v tom stojí špičkama k sobě, aby byly čitelnější nohy.

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.5.13 14:18

Nemůžu říct, že nohy obuté do bot se silonkami by mi smrděly míň nebo víc než nohy obudé do bot naboso. Zatuchlé silonky jsem nikdy neměla, to chce asi větší talent.

Nemesis
504 příspěvků 20.5.13 14:22

Tak jak přijdou @gudrun děsný silonky, tak mě přijde děsný a nechutný lézt do plných bot naboso… bych je musela každý den prát, jinak to nevidim :-) takže si radši do balerínek vezmu co nejneviditelnější silonový takovýty miniaturní „ponoštičky“ nebo ještě líp bavlněný. ty se pocelým dnu běhání vyperou a je to. a navíc se nědělají puchýře a odřeniny. chtěla bych vidět, tak vypadají nohy a boty gudrun, která zřejmě vše nosí zásadně naboso :-D

kitti1
22 příspěvků 20.5.13 14:23

To by mě zajímalo, jak by se gudrun tvářila na mě, protože silonky mě svědí, takže v chladnějších dnech nosím černé bavlněné ponožky :D na mou obranu baleríny nosím vyjímečně, ale v takových těch polootevřených polobotkách ta ponožka je vidět stejně

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.5.13 14:30

Mimochodem v Japonsku je spousta speciálních obchodů s punčochovým zbožím a měli tam neuvěřitelný výběr silonových „ťapek“ - nejrůznější barvy, vzory, potisky, krajky atd. Japonky to nosí do lodiček a nechávají vykukovat krajkový kanýrek nebo barevný okraj v kontrastní barvě. Běžně jsem viděla i ponožky nebo podkolenky do lodiček, zase barevné, krajkové, s kanýrkem…

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.5.13 14:32

@Kokoska1 Jenze to je prave ten rozdil kdyz tu ponozku priznam(kanyrem, barvou vzorem) nebo si dam telove a rikam si to neni videt. Stejne jako u plastovejch raminek u podprsenky.

DonChichot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.5.13 14:34

@Kokoska1
Já to nosím taky.

ariesek67
277 příspěvků 20.5.13 14:34

@kitti1 Tak ať je vidět jen když neleze konec ponožky ven nad kalhoty.

wurka
31 příspěvků 20.5.13 14:40

Nie su predsa balerinky ako balerinky. Tenke textilne nosim casto naboso, ale umelinu, ale aj hrubsiu kozu by som bez silonky nenosila. Silonky/tapky mozte po celom dni vyprat, alebo dokonca zahodit, ale co tie zaparene topanky?

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.5.13 14:41

@gudrun Plastová ramínka se mi hnusí, silonky nosím. Jsem hybrid!

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.5.13 14:49

Ještě bych dodala - 99,9 % lidí, které potkávám, má určitě jiné starosti než koukat mi na nohy a přemýšlet, jestli mám/nemám silonky a pokud ano, jestli to je/není peklo. Hysterie rozpoutaná kvůli nim na MP mi nervy nerve.

Nemesis
504 příspěvků 20.5.13 15:26

@gudrun Existují takové, které jsou přímo do balerín a opravdu nejsou vidět ;-)

publicenemy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.5.13 16:22

Já nosím silonovou punčochu přes obličej a baleríny naboso, tak je to nejpohodlnější.

lipe
15 příspěvků 20.5.13 20:11

Balerinky nepovažuji za uzavřenou obuv, a když k nim mám rifle slim, tak si fakt nedovedu představit mít do nich silonky. A neviděla jsem „ťapky“, které by nebyly v balerínkách vidět. Pak už to nejsou balerinky, ale uzavřené boty. Mám fakt namysli úplně rovné, ploché co nejvíc vykrojené balerinky a do nich považuji silonky opravdu za běs. Prostě stejné, jako nosit do sandálů ponožky.

mkoll
148 příspěvků 20.5.13 21:26

Fčeličko, já myslím, že ta červená ramínka byla hlavně za to, jak moc radikálně nekteré pekelnice komentovaly to, že jiné ty silonky nosí. Prostě se jich to mohlo dotknout. A protože ve chvíli, kdy jsem poradnu četla, tam byla většina silonkových příznivkyň, myslím, že z toho plyne počet červených ramínek u odmítavých odpovědí.

Karja
4837 příspěvků 20.5.13 21:31

Tak teď fakt tápu, pro jistotu bych založila vlákno zatuchlé silonky, abychom to tam probraly detailněji.

kappa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.5.13 21:54

@gudrun zaujimalo by ma, co by ste povedali na silonky, ktore su priznane farbou alebo vzorom

katkarinka
1255 příspěvků 20.5.13 22:27

Vobec mi to netrhá žilami. Pokiaľ nie je vidiet okraje ponožiek tak mam v orgáne.

cibetka 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.5.13 12:15

Ježíši, to si fakt někdo myslí, že silonky uchrání boty před potem z nohy? To je dámy jen pocit. Tudíž silonky nosím podle počasí. Pohodlné boty jsou mi pohodlné jak se silonkama, tak i bez nich, nejsou-li pohodlné, silonky to nezachrání.
Silonky v balerinkách mne nijak neznepokojují, ale co mne opravdu přijde nechutné, to je noha v silonce bez boty. Proto se snažím, aby mne vyzutou neviděla mužská část populace, no raději i ta ženská.

Ness
84 příspěvků 21.5.13 12:25

Já nejvíc závidím tu ostrozrakost, kdy je většina MP dle všeho schopná z fotky rozměrů cca 9×13 identifikovat, že dotyčná silonové punčochy/ponožky má či nikoliv (naposled to někdo vytýkal Catherine u jejích džínových šortek, že je to vidět, já se na tu fotku dívala i zvětšenou a neviděla jsem nic). Uvádí mne to téměř do deprese, neb jsem se dosud domnívala, že brýle jsou něco, co nepotřebuju, a zrak že mám dobrý…

Ness
84 příspěvků 21.5.13 12:27
@publicenemy píše:
Já nosím silonovou punčochu přes obličej a baleríny naboso, tak je to nejpohodlnější.

A kolik DEN? Rozlišuješ nějak dle letního/zimního období, npříklad lehkou 15 DEN na léto a tlustou bavlněnou na zimu? A co barvy?

Caralina
916 příspěvků 21.5.13 15:10

Obecně nesnáším boty naboso ( otevřené sandály vyjímaje ) takže jiné řešení nevidím. Ale jedině ke kalhotám a i tak radši podkolenky, aby nebyl vidět ten okraj.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek