Široká ramena, tlusté ruce a záda

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Terteerf
1 příspěvek 20.11.20 16:33
Široká ramena, tlusté ruce a záda

Zdravím ???? už od jakživa mám docela široká a svalnatá ramena. Celá moje postava je poměrně svalnatá, ale s nějakou tou vrstvou tuku, takže jsem mohutnější. Na břiše a nohách je to v pohodě, ale snad nejvíc tuku se mi ukládá do rukou a zad, takže v tilku jsem jak Rambo ???? Každopádně zpět k tématu - chci se vás zeptat, jaké oblečení je pro takový typ postavy nejlepší? Jaké střihy a kombinace oblečení nejlépe zamaskuje, nebo opticky zúží široká ramena a tlusté ruce/záda?
Děkuji předem za rady a typy ☺️

Reakce:
Helene
11 příspěvků 20.11.20 19:50

Možná to nebude úplně dokonalá rada, ale na vrchní polovinu těla, to znamená záda, ruce, ramena, bych volila tmavší barvy oblečení, bez vzoru, jednoduché střihy, nic extra upnutého, ale ani nic objemného jako ramenní vycpávky, nabrané rukávy, halenku s volány atpod.
Naopak na spodní polovinu těla bych volila světlejší barvy, klidně i jemný vzorek na látce, aby opticky vyrovanal objemově mohutnější vršek. Měla byste se snažit docílit vytvoření siluety A, tedy zeštíhlit opticky vršek a rozšířít spodní část nebo lépe řečeno přitáhnout pozornost k Vašim přednostem, štíhlejším nohám a břichu.
Nejlepší rada ale bude zkoušet a zkoušet, různé styly, barvy, střihy před zrcadlem, určitě na to sama přijdete časem, co Vám sluší víc.

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek